• Informacje na temat:

  pokazała piersi na premierze

Artykuły na temat: pokazała piersi na premierze
 • Agata Nizińska pokazała za dużo na premierze!

  Piosenkarka i aktorka jest stałą bywalczynią salonów. Nie zabrakło jej także na premierze drugiej części "Kobiet mafii", na której zjawiła się cała plejada gwiazd. Celebrytka na tę okazję wybrała długą czarną kreację z dekoltem po pępek, która niestety spłatała jej małego figla. Podczas pozowania dekolt nieco się rozsunął i odsłonił spory fragment piersi piosenkarki. Na szczęście szybko...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Cenzura w Wietnamie wycięła wszystkie sceny seksu

  "Pięćdziesiąt twarzy Greya" w reżyserii Sam Taylor-Wood trafi na wietnamskie ekrany w wersji o 20 minut krótszej. Skandalizujący obraz trafił na stół miejscowych cenzorów, którzy wycięli wszystkie sceny seksu.

 • "Na Wspólnej": Piersi Renaty Dancewicz zostały okrzyknięte najpiękniejszym biustem w Polsce!

  Renata Dancewicz, czyli Weronika z "Na Wspólnej", swoją pierwszą dużą rolę zagrała... bez ubrania. Piękne ciało, które pokazała w pełnej krasie w "Diabelskiej edukacji", otworzyło jej drzwi do kariery, ale - jak się okazało - nie było jej jedynym atutem.

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Baśń dla dorosłych

  Jeśli jakąkolwiek powieść można by określić mianem "recenzjoodpornej", to z całą pewnością jest nią "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Książka E. L. James i jej dwie kolejne części rozeszły się na całym świecie w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy, mimo iż cały cykl został bezlitośnie wyśmiany przez każdego krytyka, który miał (nie)przyjemność go przeczytać. Przykładowo - Salman Rushdie stwierdził, że Saga "Zmierzch" przy perypetiach Greya jest jak "Wojna i pokój".

 • Tara Reid pokazała za dużo na imprezie!

  Tara Reid (42 l.) na salonach często pokazuje się w opiętych kreacjach, które podkreślają jej szczupłą sylwetkę. Na premierze filmu "Ostatnie Rekinado" również postanowiła zabłysnąć w obciskającej kreacji. O ile jednak z przodu sukienka prezentowała się nienagannie, o tyle z boku niestety spłatała aktorce małego figla, odsłaniając spory fragment jej piersi. Udana stylizacja?

 • Lady Gaga znów pokazuje piersi

  Do sieci trafił kolejny z serii filmów, które towarzyszą premierze ostatniego teledysku Lady Gagi do piosenki "You And I".

 • "Hinterland": Nowy serial kryminalny

  Aberystwyth - turystyczne miasto, w którym historia i tradycja splatają się z nowoczesnością, a wspaniałe nadmorskie widoki zapierają dech w piersi. Ale to tylko piękna fasada, głęboko skrywająca mroczne tajemnice. W ten świat wkracza bohater serialu "Hinterland", Tom Mathias (Richard Harrington) - błyskotliwy detektyw, który znalazł się na życiowym zakręcie. Uciekając przed przeszłością...

 • "Jak wytresować smoka 2" : Go Czkawka, go!

  Czkawka i Szczerbatek znowu w akcji - jeszcze szybszej i jeszcze bardziej atrakcyjnej wizualnie. Powracają w sequelu "Jak wytresować smoka", który już teraz można uznać za jedną z najlepszych animowanych premier roku.

 • Sekrety makijażu serialowych gwiazd

  Znane z seriali gwiazdy bez wahania przyjęły zaproszenie makijażystki Eryki Sokólskiej do udziału w projekcie "Sekrety makijażu" i zgodziły się na własnej skórze zaprezentować efekty jej pomysłów na make-up. Przy okazji wsparły Wielką Kampanię Życia - Avon Kontra Rak Piersi.

 • Nowa misja Angeliny Jolie

  Po upublicznieniu wiadomości o przejściu podwójnej mastektomii na początku tego roku, Angelina Jolie podejmuje się teraz misji mającej na celu upowszechnienie na całym świecie badania na mutację genu, który może prowadzić do raka piersi i jajnika.