• Informacje na temat:

  pokora aktor polski

Artykuły na temat: pokora aktor polski
 • Kultowe seriale: Mija rok od śmierci Wojciecha Pokory

  Dokładnie rok temu - 4 lutego - dotarła do nas smutna wiadomość, że uwielbiany przez widzów Wojciech Pokora przegrał walkę z chorobą, z którą zmagał się przez kilka miesięcy. Niezapomniany inżynier Mieczysław Gajny z "Czterdziestolatka", hrabia Żorż Ponimirski z "Kariery Nikodema Dyzmy" i docent Zenobiusz Furman z "Alternatyw 4", zmarł w szpitalu w wieku 83 lat.

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Nie żyje Wojciech Pokora. Zmarł w wieku 83 lat

  Nie żyje wybitny polski aktor, Wojciech Pokora (†83 l.). Zmarł w niedzielę, 4 lutego. Przykrą wiadomość opublikowano w mediach społecznościowych. Wcześniej do prasy nie docierały żadne sygnały, że z artystą dzieje się coś złego. Pozostawił pogrążoną w żałobie rodzinę.

 • "Barbara i Jan": Pierwszy polski serial

  Prawie 50 lat temu, 5 stycznia 1965 roku, zaczęła się nowa epoka w historii polskiej telewizji. Widzowie obejrzeli odcinek pierwszego rodzimego serialu "Barbara i Jan" z Janiną Traczykówną i Janem Kobuszewskim w tytułowych rolach.

 • Wojciech Pokora zamartwiał się o żonę. "Kiedy jechała karetką, lekarz stwierdził u niej zgon"

  Przez kilka tygodni Wojciech Pokora (83 l.) walczył o życie ukochanej żony. Wcześniej nic nie zwiastowało tragedii. „Żona obudziła się wcześnie i poszła do kuchni zrobić herbatę. Chwilę później wróciła do pokoju i zaczęła się dusić” – wspomina aktor.

 • Agata Kulesza: Nie wybieram się na galę Złotych Globów

  11 stycznia dowiemy się, czy "Ida" zostanie nagrodzona Złotym Globem. Za rolę w tym filmie Agata Kulesza otrzymała kilka prestiżowych wyróżnień.

 • Wojciech Pokora świętuje 80. urodziny na antenie TVP Seriale

  Wojciech Pokora, który w historii polskich seriali zapisał się na trwałe jako inżynier Mieczysław Gajny z "Czterdziestolatka", hrabia Żorż Ponimirski z "Kariery Nikodema Dyzmy" i docent Zenobiusz Furman z "Alternatyw 4", kończy 80 lat!

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

 • "Złotopolscy": Jerzy Turek nauczył nas pokory i spokoju

  Przez 12 lat Polacy marzyli, by każdy listonosz był taki, jak Józek ze „Złotopolskich”. Jerzy Turek tchnął w tę postać magię. Dużo wcześniej sprawił też, że polubiliśmy małego lizusa, którego mistrzowsko zagrał w „Misiu”.

 • Zachwatowicz i Wajda doktorami h.c. Uniwersytetu Pedagogicznego

  Krystyna Zachwatowicz i Andrzej Wajda otrzymali w poniedziałek tytuły doktorów honoris causa Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. - Znaczenia uhonorowanych dla wartości kultury polskiej, a i światowej, przecenić nie można - powiedział prof. Stanisław Sobolewski.

Dyskusje na temat: pokora aktor polski