• Informacje na temat:

  pola negri natasza urbańska

Artykuły na temat: pola negri natasza urbańska
 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz wreszcie mają co świętować!

  Natasza Urbańska (41 l.) ma powody do zadowolenia...

 • Natasza Urbańska z "Politą" w niemieckich teatrach

  Natasza Urbańska będzie grała "Politę" w niemieckich teatrach. Nie słabnie zainteresowanie musicalem "Polita" w wykonaniu artystów Teatru Studio Buffo. Musical odniósł ogromny sukces w Rosji, a teraz jego twórcy zamierzają podbić sceny w Niemczech, choćby dlatego, że Pola Negri była tam bardzo popularna.

 • Natasza Urbańska musi przeboleć kolejną porażkę!

  Natasza Urbańska (37) była pewna, że to ona najlepiej pasowałaby do roli w nowym serialu TVP. Nieco się przeliczyła...

 • Natasza Urbańska jako Pola Negri

  Janusz Jóźefowicz, Janusz Stokłosa i Agata Miklaszewska. To trio przed 20 laty stworzyło pierwszy polski musical "Metro". 3 grudnia 2011 roku podczas Camerimage w Bydgoszczy odbędzie się światowa prapremiera pierwszego musicalu w technologii 3D "Pola Negri" z Nataszą Urbańską w roli tytułowej.

 • Edyta Herbuś wystąpi jako Pola Negri. Podobne?

  ...gwiazdy, Poli Negri. Narzeczona Trelińskiego już teraz chwali się pierwszymi zdjęciami z planu. Na swoim profilu na Instagramie wrzuciła bogatą fotorelację z pracy. Przypomnijmy, że w rolę Poli Negri wcieliła się również Natasza Urbańska (37 l.). Artystka zagrała w musicalu reżyserowanym oczywiście przez swojego męża, Janusza Józefowicza (56 l.). Która z nich okaże się lepszą Polą Negri?

 • Natasza Urbańska zagra z Niną Andrycz

  Teatr Studio Buffo przygotowuje musical o Poli Negri. W głównej roli wystąpi Natasza Urbańska, której w jednej ze scen towarzyszyć będzie... Nina Andrycz. - Zapowiada się rewolucja, to będzie coś fantastycznego - zapowiada Urbańska.

 • Natasza Urbańska rusza na podbój Niemiec!

  Natasza Urbańska (36 l.) na brak pracy nie może narzekać. Po słabszym okresie, w zawodowym życiu gwiazdy zaczęło się wiele dziać.

 • Natasza Urbańska po niemiecku

  Twórcy musicalu "Polita" przymierzają się do podboju Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Janusz Józefowicz jest przekonany, że to bardzo dobry kierunek, bo Pola Negri, w którą w spektaklu wciela się Natasza Urbańska, była w tych krajach niezwykle popularna.

 • Natasza Urbańska postawiła na swoim?! Będą radosne wieści!

  Natasza Urbańska (41 l.) i Janusz Józefowicz (59 l.) planowali to od długiego czasu. Właśnie spełniają się ich największe marzenia. Teraz przed obojgiem wiele nowych obowiązków. Czy tylko zawodowych?

 • "Polita": Józefowicz i Urbańska ruszają za granicę

  Janusz Józefowicz, twórca musicalu "Polita", przymierza się do podboju Niemiec, Austrii i Szwajcarii. W spektaklu główną rolę gra jego żona, znana z piosenki "Rolowanie" Natasza Urbańska. "Polita" opowiada o losach słynnej polskiej aktorki kina niemego Poli Negri.

Zdjęcia na temat: pola negri natasza urbańska
Wideo na temat: pola negri natasza urbańska
 • Natasza Urbańska będzie grała w niemieckich teatrach

  dlatego, że Pola Negri była tam bardzo popularna. Trasa u zachodnich sąsiadów planowana jest na początek przyszłego roku. Spektaklem zrealizowanym w technologii 3D zainteresowani są również Amerykanie(...), bo pierwsze było „Metro” już ponad 10 lat temu, później „Czarownice z Eastwick” i teraz „Polita”. Zapowiada się to rzeczywiście bardzo ciekawie – mówi Natasza Urbańska.

 • Natasza: To będzie rewolucja

  Tak Natasza Urbańska opowiada o musicalu "Pola Negri" i swoim spotkaniu z Niną Andrycz.