• Informacje na temat:

  pola raksa zdjęcia

Artykuły na temat: pola raksa zdjęcia
 • Pola Raksa: Była gwiazdą PRL, jak żyje dziś?

  Pola Raksa (78 l.) nie chciała i nie mogła przez całe życie być niewinną dziewczynką z kitką lub kucykami. A właśnie tego oczekiwali od niej widzowie. Dziś najczęściej spotkać ją można pod jednym ze sklepów nieopodal Legionowa. Miejscowi znają ją z widzenia, bywa, że zamienią z nią kilka słów.

 • Lew mógł pożreć Pszoniaka. Premiera "Arii dla atlety"

  Szarżujący na ekipę lew, malowanie byków na czarno i zgoda na przekroczenie budżetu - tak powstawała "Aria dla atlety". Premiera zrekonstruowanego cyfrowo debiutu Filipa Bajona odbyła się 12 czerwca 2014 w warszawskim kinie Kultura.

 • Był w niej zakochany po uszy. Liczył, że wspólna praca przy filmie ich zbliży. Nie wiedział, że ktoś go uprzedził. A Pola Raksa miała niezłomne zasady.

 • Królowa okładek

  - Jak każdy miewam momenty, gdy lubię wspominać, wracać do pięknych chwil - wyznaje Małgorzata Kożuchowska.

 • 70. urodziny Poli Raksy

  Jedna z najbardziej lubianych i najpiękniejszych polskich aktorek, niezapomniana Marusia z serialu "Czterej pancerni i pies", będzie świętować urodziny. W czwartek Pola Raksa kończy 70 lat.

 • Olbrychski: Mogłem zagrać z De Niro

  Daniel Olbrychski 10 grudnia będzie świętować na scenie Teatru 6. piętro 50-lecie pracy artystycznej. Artysta przyznaje, że mógł zrobić światową karierę. - Nie zagrałem m.in. w "Wieku XX" Bernardo Bertolucciego, gdzie miałem być partnerem Roberta De Niro - przyznaje aktor.

 • Niezapomniane seriale lat 80., które nigdy się nie zestarzeją!

  Szarika. Jednak wyniki oglądalności nie byłyby takie spektakularne bez wplatania zabawnych historii, jak i oczywiście wątków miłosnych z udziałem pięknej Marusi (Pola Raksa), Lidki (Małgorzata Niemirska(...), a sprytny Polak może łatwo ich przechytrzyć! Okazuje się, że postać Klossa jest inspirowana życiem innych, realnych szpiegów. Przeprowadzono analizy na ten temat, aby dowiedzieć się, kto mógł być...

 • Witold Pyrkosz, czyli wino, kobiety i śpiew!

  W Wigilię, 24 grudnia, Witold Pyrkosz kończy 85 lat. Niezapomniane kreacje stworzył w takich produkcjach, jak "Janosik", "Vabank", "Czterej pancerni i pies". Przypomnijmy najważniejsze role aktora oraz przyjrzyjmy się życiu seniora rodu Mostowiaków.

 • Najbardziej filmowe miasto Polski

  Cygana, uciekiniera z więzienia. Tytułową rolę zagrała piotrkowianka Karolina Rosińska, w pozostałych rolach wystąpili: Sławomir Fedorowicz, Jerzy Stuhr, Pola Raksa. Soundtrack z filmu, "Czekasz na tę(...) także seriale - "Jan Serce", "Lalka" czy "Doktor Ewa". Nad Strawą nakręcono zdjęcia do prawie 40 filmów pełnometrażowych, krótkometrażowych, telewizyjnych i seriali - zarówno polskich, jak i zagranicznych...

 • 45 lat "Czterech pancernych i psa"!

  ...poprawnego politycznie bohatera, w ramach przyjaźni z "bratnim narodem", pokochał piękną Rosjankę, Marusię (Pola Raksa). Zresztą nie tylko miłość między Marusią i Jankiem była ukłonem twórców w stronę(...), a słowa napisała Agnieszka Osiecka. Motyw muzyczny z "Czterech..." do dziś rozpoznawalny jest prawie przez każdego dorosłego Polaka, a wykonywany jest przez większość rodaków w chwilach nostalgii...

Dyskusje na temat: pola raksa zdjęcia