• Informacje na temat:

  polak model

Artykuły na temat: polak model
 • Uczestnik "Top Model" zdradza, co się stało w domu modeli i modelek!

  Paweł Poręba (28 l.), finalista konkursu Mister Polski 2016 i uczestnik "Top Model", ujawnia nam szczegóły programu, które nie zostały wyemitowane w telewizji. Jak konkurs wpłynął na jego dalszą karierę? Jakie tajemnice kryją pozostali uczestnicy plebiscytu?

 • "Seks bez tajemnic": Nowy program TLC

  W ubiegłym roku Marty Szulawiak-Turska, była uczestniczka "Top Model", prowadziła na antenie TLC program "Seks - kup teraz". 22 kwietnia w ramówce stacji zadebiutuje kontynuacja show "Seks bez tajemnic". Wśród gości programu będzie m.in. Ewa Kasprzyk.

 • Top Model: Internauci oburzeni wygraną Osi!

  ...! Z finałowej dwójki widzowie ostatecznie wybrali czarnoskórą Osi Ugonoh. W sieci zawrzało! "Nie przeżyję przegranej Marty! Najbardziej profesjonalna modelka ze wszystkich edycji. Głos oddawaliście na potencjalną modelkę czy przyjaciółkę? Polacy, wstydźcie się!!" - grzmiała Marcela Leszczak, finalistka 3. edycji show. "Pa, Marta Sędzicka. Wiadomo, jedyna mająca jasny cel i dążąca do niego – too...

 • Agnieszka Kaczorowska o swoim partnerze z "Tańca z gwiazdami"

  - Żeby zatańczyć rumbę, musieliśmy spędzić z Rafałem trochę czasu razem - mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka odniosła się w ten sposób do medialnych plotek o romansie z Rafałem Maślakiem, czyli swoim partnerem z programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami".

 • Na urodzinach jednego ze znanych show roomów nie zabrakło zwyciężczyni 4. edycji programu "Top Model" Osi Ugonoh. Niestety, dziewczyny próżno szukać na wybiegach dla modelek. Częściej spotkać można ją na stołecznych imprezach, gdzie eksponuje swoje wdzięki i bryluje w wypożyczonych ciuchach. Polacy jednak nie są jeszcze gotowi na "porcję egzotyki"?

 • Sylwester Chęciński obchodzi 85. urodziny

  Sylwester Chęciński, reżyser takich filmów jak "Sami swoi", Wielki Szu" oraz "Rozmowy kontrolowane", kończy w czwartek, 21 maja, 85 lat.

 • "M jak miłość" wciąż hitem! Co chcą oglądać Polacy?

  Choć w trakcie wakacji plotki głosiły, że przyszłość "M jak miłość" na antenie nie jest pewna i serial w każdej chwili może zniknąć, ulubiona telenowela Polaków została przedłużona o nowy sezon i wciąż jest najchętniej oglądanym serialem telewizyjnym w Polsce, tymczasem świetnie zapowiadający się 2. sezon "Drugiej szansy" ostro pikuje w dół. Co jeszcze lubimy oglądać? Sprawdźcie!

 • Polak, który zbudował potęgę Hollywood

  Sam Warner to współtwórca wytwórni filmowej Warner Bros. Losy Polaka urodzonego 125 lat temu w Krasnosielcu, który wprowadził kino do epoki dźwiękowej, mogłyby być kanwą niejednego scenariusza.

 • Dżoana Krupa odchodzi z "Top Model"?

  Czyżby jurorka "Top Model" Joanna Krupa obraziła się na Polskę i zdecydowała, że wcześniej wraca do Stanów?

 • Kasia Klich na liście SdPl?

  Znana z przeboju "Lepszy model" piosenkarka otrzymała propozycję startu w eurowyborach z listy Socjaldemokracji Polskiej.

Wideo na temat: polak model
 • Adam Kaszewski robi międzynarodową karierę

  Sukces w modelingu wymaga stuprocentowego poświęcenia – deklaruje Adam Kaszewski. Dzięki oddaniu pracy Polak trafił do czołówki światowych modeli. Zawarł też znajomości z gwiazdami, m.in. Paris Hilton. Teraz myśli o rozpoczęciu kariery aktorskiej.

 • Joanna Krupa o nowym programie: chcę, żeby ludzie zobaczyli mnie jako normalną dziewczynę

  Modelka Joanna Krupa została gospodynią nowego programu „Misja Pies”. Będzie w nim pomagać Polakom w wyborze odpowiedniego dla nich pupila oraz ułożeniu relacji między psem a właścicielem. Modelka twierdzi, że program ten był jej wielkim zawodowym marzeniem. – Chcę, żeby ludzie, moi fani, zobaczyli, jak wygląda moje życie poza „Top Model”, w filmie, na wybiegu czy na czerwonym dywanie. Żeby

 • Dawid Woliński o tym, skąd wystaje mu futerko!

  We wtorek (07.06) otworzono kolejny sklep z drogimi butami. Na otwarciu nie mogło oczywiście zabrkanąć największych snobów polskiego show-biznesu. Była więc Jessica Mercedes, "twarz chipsów" Socha, Janiakowie oraz Dawid Woliński. Juror "Top Model" postanowił opowiedzieć o swoich ulubionych i drogich butach z futerkiem, dzięki którym może zwracać na siebie uwagę zwykłych Polaków. "Odkryłem w sobie

Dyskusje na temat: polak model
 • Re: "M jak miłość": Kisielowa na randce z internetu! Mamy zdjęcia!

  Poziom komentarzy pot tym artykułem ewidentnie oddaje post-PRL-owską mentalność. Za PRL jednostką reprezentacyjną był "polak" z indeksem "robak", za to teraz mamy model "robak" z indeksem "polak".....

 • Re: "Barwy szczęścia": Popularność uchroniła ją przed atakami rasistów

  sredni Polak. Wsrod bialych Polakow ktorych oboje rodzice sa Polakami tez sa rozni ludzie jak wsrod ciemniejszych Polakow lub "pol-polakow". . Biali Polacy tez potrafia byc kryminalistami, geniuszami, mili, zli, oddani lub samolubni, ladni lub brzydcy. W kazdym kraju i w kazdej rasie, i religii i kulturze mozna znalezc ten sam model. Roznorodnosc nie jest ani lepsza ani gorsza od jednorodnosci