• Informacje na temat:

  polak w brytyjskim show

Artykuły na temat: polak w brytyjskim show
 • Polak w brytyjskim "Mam talent"

  Polska Cher, czyli 33-letni Darek z Kielc, który wystąpił w półfinale telewizyjnego show "Mam talent" stylizując się na gwiazdę pop, weźmie udział we wstępnym castingu do brytyjskiej wersji programu, "Britains Got Talent".

 • "Rolnik szuka żony": Jak to się robi na świecie?

  W Polsce program "Rolnik szuka żony" okazał się hitem jesieni - co niedzielę przed telewizorami zasiadało ok. 4 mln widzów. Nie powinno to dziwić, jeśli spojrzy się na popularność show w innych krajach.

 • Patrycja Wieja wygrała 1. edycję programu "Projekt Lady"!

  Stacja TVN od dawna promowała swój nowy program jako hit sezonu. "Projekt Lady" miał przyciągać do telewizorów miliony Polaków. Według stacji tak też się stało i program o niepokornych(...) zamieniła się w prawdziwą damę, na miarę Lady Rozenek - prowadzącej show. Patrycja wygrała pierwszą edycję programu "Projekt Lady" i dostała szansę na realizację swoich marzeń. Przypomnijmy, że nagrodą...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Gessler nadal będzie rzucać talerzami! "Muszę czasami być brutalna"

  ...kulinarnego reality show, na które złożyło się ponaddwieście odcinków.  Mimo licznych kontrowersji program cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów i właścicieli restauracji, a Magda Gessler uważana jest za osobę, która zmieniła świadomość Polaków w zakresie jadania w restauracji oraz jej prowadzenia. "To jest konsekwencja ośmiu lat, nikt nie miał tak długo „Piekielnej kuchni” albo „Kitchen...

 • Polak w brytyjskim "Mam talent": Cztery razy "tak"!

  To nie jest kolejny żart Cezika. Konrad "Kony" Czarkowski zauroczył jurorów brytyjskiej edycji programu "Mam talent"!

 • Serialowy przewodnik

  ...okoliczności sprawy się komplikują. (12) Christin Kield jest przeświadczona, że jej ukochany został zabity przez Polaków. Zadaniem Hansa jest likwidacja agentki albo przekonanie jej, że jest w błędzie(...) powrotu. Ten jednak chce tylko omówić szczegóły rozwodu. "Zagadki umysłu" (5) Na oddział trafia aktor Liam McBride. Przeszedł on załamanie nerwowe podczas występu w popularnym talk-show. Upiera się...

 • Brytyjski Kuba Wojewódzki?

  Na rodzimych widzów w sobotnie wieczory czekać będzie solidna porcja rozrywki i rozmowy ze światowymi gwiazdami przyprawione sporą dawką plotek. Najnowsza seria topowego brytyjskiego talk-show, którego gospodarzem jest Graham Norton, już wkrótce rozbawi Polaków.

 • Polak w półfinale brytyjskiego "Mam talent": Cztery razy "nie"!

  Konrad "Kony" Czarkowski odpadł w półfinale brytyjskiej edycji programu "Mam talent". Ku sporemu zaskoczeniu, twórca kukiełek dostał aż cztery głosy na "nie", choć na castingu jurorzy byli zachwyceni jego popisami.

 • Polacy pokochają "X Factor"?

  Debiutujący właśnie w Polsce "X Factor" to ulubiony show Brytyjczyków. Podczas najchętniej oglądanych odcinków przed telewizorami zasiada blisko 20 milionów widzów! Czy "X Factor" zrobi furorę również w Polsce?