• Informacje na temat:

  polak w programie

Artykuły na temat: polak w programie
 • Karol Strasburger zdradził tajemnicę sukcesu programu "Familiada"

  ..."Familiada" we wrześniu obchodziła swoje 25-lecie. Karol Strasburger (72 l.) podkreśla, że sukces programu tkwi w ankietach przeprowadzanych wśród tzw. średnich Polaków. Wiele osób po studiach zalicza wpadkę i ma problem z na pozór banalnymi pytaniami. "Potem okazuje się, że ta nasza średnia jest znacznie niższa niż nam się wydawało" - mówi prowadzący.

 • "Miłość od pierwszego kliknięcia": Polak szuka miłości w internecie

  "Miłość od pierwszego kliknięcia" to program, który opowie o tym, jak Polacy szukają miłości w internecie. W Polsce już co siódmy internauta korzysta z usług stron oferujących randki w sieci. Czy w sieci można spotkać miłość życia? Pierwszy odcinek programu w środę, 19 listopada, na kanale TLC.

 • Książę William zdradził, jaki jest ulubiony program Kate!

  Okazuje się, że księżna Kate (37 l.) jest fanką programu telewizyjnego, który pokochali także Polacy!

 • "Rolnik szuka żony": Gotowi na wszystko

  "Rolnik szuka żony" to nowy program telewizyjnej Jedynki, który szturmem zdobywa telewidzów. W niedzielne wieczory reality-show ogląda już ponad 2,5 mln osób. Co sprawia, że Polacy aż tak bardzo zaciekawili się losami tytułowych rolników, szukających swoich "drugich połówek"?

 • Conrado Moreno: Hiszpan? Polak? Trudna sprawa

  .... Przyjąłem już do wiadomości, że jestem "najbardziej hiszpańskim Polakiem i najbardziej polskim Hiszpanem". Jak również to, że część dziennikarzy zaczyna ze mną wywiady tym samym pytaniem, czy czuję się bardziej Polakiem, czy Hiszpanem. A ja w dowodzie osobistym mam przecież dwuczłonowe nazwisko Moreno-Szypowski i zawsze tak się przedstawiam. Nigdy nie miał pan kryzysu tożsamości? Tak. Od dziecka...

 • Premiera dokumentu "Polacy w oczach świata"

  Premiera dokumentalnego filmu "Polacy w oczach świata", w którym na temat wybitnych przedstawicieli naszego narodu - cenionych za granicą polityków, uczonych, artystów, sportowców - wypowiadają się m.in. Dalajlama XIV i Barack Obama, odbyła się w czwartek, 2 października, w stolicy.

 • Rafał Grabias i Gabriel Seweryn o Polakach: Odsłaniają za dużo mankamentów swojej sylwetki

  Zdaniem Rafała i Gabriela, uczestników telewizyjnego show "Królowe życia", gust Polaków w ostatnim czasie znacząco się poprawił. Stylizacje rodaków coraz częściej są przemyślane i dobrze prezentują się także za granicą. Kłopoty z doborem odpowiednich części garderoby zdarzają się głównie latem, gdy trzeba pokazać nieco więcej ciała.

 • "Polacy w oczach świata": Steven Spielberg o Polsce

  Naród polski ukazany poprzez sukcesy jego przedstawicieli - tak dokument "Polacy w oczach świata" określa autorka Hanna Luiza Ceglińska-Leśnodorska. W filmie, który jesienią trafi do kin, o wybitnych Polakach mówią m.in. Barack Obama, Dalajlama XIV i Steven Spielberg.

 • Anna Popek dostała kolejny program

  ..."Szeptem" przybliżający dramatyczne przeżycia Polaków, a właśnie Ania Popek. "Będziemy podejmować takie tematy, o których zwykle mówi się szeptem. Chcemy pokazywać sposoby wychodzenia z najtrudniejszych...

 • Agustin Egurrola: Polacy szanują tancerzy

  W nadchodzącym karnawale w Polsce przede wszystkim będziemy tańczyć salsę - przewiduje Agustin Egurrola. "Salsa jest tańcem, którego każdy może się szybko nauczyć. Pozwala nam być blisko siebie, pozwala nam bezkarnie flirtować" - mówi znany choreograf.

Zdjęcia na temat: polak w programie
Wideo na temat: polak w programie
 • Bosacka będzie odchudzać Polaków

  Katarzyna Bosacka (47 l.) w nowym programie TVN Style po raz kolejny zmierzy się z tematem, który jest jej bardzo bliski. Sama bowiem niejednokrotnie - z różnymi efektami podejmowała próby zrzucenia zbędnych kilogramów. Nie poddaje się i mimo wcześniejszych niepowodzeń po raz kolejny przechodzi na dietę.

 • Hemel

  Hemel jest piękna i młoda. Wcześnie osierocona przez matkę, od dzieciństwa obserwuje, jak w życiu jej ukochanego ojca pojawiają się kolejne kobiety. Żadna jednak nie zagrzewa w nim miejsca na dłużej. Biorąc przykład z ojca, w swoim dorosłym życiu Hemel zmienia mężczyzn jak rękawiczki. Traktuje ich przedmiotowo, jak zabawki, które porzuca, kiedy już zaspokoją jej ciekawość. Przygodni kochankowie dostarczają jej zmysłowych przyjemności, seksualnych uniesień, czasem perwersyjnego bólu lub...

 • Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan będzie doradzać Polakom w sprawach finansowych

  Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (nadal pytają ją o dowód) w nowym sezonie swojego programu "W dobrym stylu" będzie doradzać Polakom w sprawach finansowych. Celebrytka podpowie m.in., w co inwestować i jak efektywnie oszczędzać pieniądze. Poruszy także kwestie zakupu i wynajmu nieruchomości. – Będzie bardzo dużo fajnych, ciekawych tematów, co ważne, były one konsultowane

 • Hardkor Disko

  "Hardkor Disko" to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala - "Defto." W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem,...

Dyskusje na temat: polak w programie
 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  Proponuję przylot do Polski i udział w programie... Rolnik szuka żony

 • Re: "Pułapka": Serial objęty ścisłą tajemnicą

  TVN MĄDRY POLAK który szanujue swój kraj nie oglada, nie da się tego ogladać nienawiśc do PIS i do Polaków w kazdym prawie programie!!!PI jedyny rzad który widzi POLSKIE INTERESY, zwykłych polakow i niszczy złodzieiu, dlatego tvn tak znienawidzi ł nas Poaków.

 • Re: "Pułapka": Serial objęty ścisłą tajemnicą

  TVN MĄDRY POLAK który szanujue swój kraj nie oglada, nie da się tego ogladać nienawiśc do PIS i do Polaków w kazdym prawie programie!!!PI jedyny rzad który widzi POLSKIE INTERESY, zwykłych polakow i niszczy złodzieiu, dlatego tvn tak znienawidzi ł nas Poaków.

 • Re: "Pułapka": Serial objęty ścisłą tajemnicą

  TVN MĄDRY POLAK który szanujue swój kraj nie oglada, nie da się tego ogladać nienawiśc do PIS i do Polaków w kazdym prawie programie!!!PI jedyny rzad który widzi POLSKIE INTERESY, zwykłych polakow i niszczy złodzieiu, dlatego tvn tak znienawidzi ł nas Poaków.