• Informacje na temat:

  półfinał tylko taniec

Artykuły na temat: półfinał tylko taniec
 • Olga Bołądź nie zatańczy w półfinale "Tańca..."

  ..., ale po prostu chcesz tańczyć i taniec przeżywać." Innego zdania była Iwona Pavlović, która stwierdziła, ze małe fragmenty tańca były poza rytmem. Być może dlatego duet zyskał mniej niż zwykle, bo(...) wiadomo, czy tak zadecydują telewidzowie. Pewne jest tylko jedno: Julia to twarda sztuka, co celnie zauważyła Beata Tyszkiewicz: "Obserwuję panią od początku. Nie bardzo lubi pani pochwały, nie cierpi...

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • Tańczyli o półfinał (zdjęcia!)

  Już wiemy, kogo nie zobaczymy w półfinale "Tańca z gwiazdami". W następnym odcinku na parkiecie wirować będą już tylko trzy pary walczące o ścisły finał.

 • "Taniec z Gwiazdami" jest kobietą

  Przed dzisiejszym półfinałem programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wiemy tylko jedno: z show Polsatu na pewno pożegna się kobieta. Po raz pierwszy w historii "TzG" będziemy również świadkiem dogrywki.

 • Półfinał bez... Kasi Zielińskiej!

  Tego się nikt nie spodziewał! Faworytka 13. edycji "Tańca z gwiazdami", przez wielu typowana na zwyciężczynię show Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", nie weszła nawet do półfinału.

 • "Taniec z Gwiazdami": Pófinał bez Ewy Kasprzyk [9. odcinek]

  Ewa Kasprzyk i Jan Kliment nie awansowali do półfinału "Tańca z Gwiazdami". Najlepsi w ćwierćfinałowym odcinku byli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak.

 • Na nic fakt, że była posągowo piękna w tangu, klubowo rozgrzana w salsie. W półfinale z programem "Taniec z gwiazdami" musiała się pożegnać Tamara Arciuch.

 • "Taniec z Gwiazdami": Będzie dogrywka!

  W walce o Kryształową Kulę "Tańca z Gwiazdami" pozostały już tylko trzy pary Ania Wyszkoni i Jan Kliment, Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino, oraz Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • Bryndal już nie tańczy!

  Tyszkiewicz. Uczestnicy dotarli już do półfinału, a na parkiecie pozostały już tylko trzy pary. Oto wyniki ostatniego odcinka. Kto ma największe szanse na wygraną? GŁOSY WIDZÓW: 1. Mateusz Damięcki i Ewa(...) oberwało się od "czarnej mamby". "Białasku, kiepściutko dzisiaj (...). Jesteś świetną aktorką, ale tylko od strony emocjonalnej. Walca tam nie było. Miałam wrażenie, że się dopiero obudziłaś...

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

Dyskusje na temat: półfinał tylko taniec