• Informacje na temat:

  polk i wołłejko

Artykuły na temat: polk i wołłejko
 • Piotr Polk: Ślubu nie będzie!

  Piotr Polk (55 l.) nie zamierza żenić się ze swoją partnerką.

 • Piotr Polk połączony miłością

  W piątek (6 czerwca) w podwarszawskich Dawidach został nakręcony teledysk do piosenki "L.O.V.E" promującej album Piotra Polka "Polk In Love".

 • Piotr Polk: Trudne chwile w życiu aktora

  ...rozstaniach z partnerkami: Hanną Polk (54 l.) i Magdaleną Wołłejko (62 l.). Wiedział, że nikt nie wysłucha go jak matka i nikt tak nie pocieszy. Mama zaakceptowała aktualną partnerkę pana Piotra(...)Z ulgą żegna odchodzący rok, ale przed nim wciąż jeszcze bardzo trudny czas. Ukochana mama, którą Piotr Polk (55 l.) uważa za najważniejszą osobę w swoim życiu, bardzo podupadła na zdrowiu. - Mama...

 • Kartonowy Piotr Polk

  Zadebiutował w wieku 46 lat. Jego płyta jest siódma pod względem sprzedaży. Piotr Polk przyznaje, że występ w programie "Jak oni śpiewają" wiązał się ze sporym stresem. Po show jego matka odziedziczyła kartonowe zdjęcie syna naturalnej wielkości. Mówi, że w końcu ma go na stałe w domu.

 • Piotr Polk w końcu jest szczęśliwy! Jak teraz wygląda jego życie?!

  Piotr Polk (55 l.) kilka lat temu prawie w ogóle zrezygnował z aktorstwa i otworzył swój wymarzony własny biznes. Po dwóch rozwodach i średnim powodzeniu w świecie show-biznesu, w końcu znalazł szczęście!

 • Piotr Polk: I tylko dzieci brak

  Ma wspaniałe życie. Miłość i karierę. Ale też pragnienia, których nie spełnił.

 • "Ojciec Mateusz": Piotr Polk nie zamierza poślubić swej ukochanej?

  Piotr Polk, czyli inspektor Orest Możejko z "Ojca Mateusza", jest pewny, że Joanna Gajewska, z którą od kilku lat tworzy szczęśliwy związek, to miłość jego życia. Aktorowi nie śpieszno jednak do... ożenku, choć najbliżsi przekonują go, by oświadczył się ukochanej.

 • Piotr Polk i jego kobiety

  Czy drugie małżeństwo Piotra Polka przeżywa kryzys? Zamiast żony, u boku aktora stoi jego menedżerka.

 • Piotr Polk dementuje plotki

  Piotr Polk przyznaje dziś, że rozstał się ze swoją pierwszą żoną, Hanną, w niezbyt miłej atmosferze: - Byliśmy z Hanką w latach 90. dość popularną parą. Wiadomość o naszym rozstaniu, stała się(...) Wołłejko. - Moje małżeństwo z Magdą długo było udane. Co się stało? Ja jestem introwertykiem. Myślę czasem, że moim błędem jest brak rozmowy. Duszę problemy w sobie, a przecież gdy coś nie zostanie...

 • Urodziny Piotra Polka

  Piotr Polk, aktor teatralny i telewizyjny, piosenkarz, obecnie znany przede wszystkim z popularnego serialu "Ojciec Mateusz", obchodził w niedzielę, 22 stycznia, 50. urodziny.

Wideo na temat: polk i wołłejko
 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...

Dyskusje na temat: polk i wołłejko
 • Re: ​Już nie ukrywa, że znów jest zakochany

  Ta Wołłejko dokładnie dostała od życia to, na co sobie sama zapracowała - zabrała męża Hani Polk, która bardzo przeżyła porzucenie przez niewiernego małżonka! Hannie cała Polska współczuła, że miał takiego niewiernego (...) za męża! Wołłejko wcale nie żal!!!

 • Re: ​Już nie ukrywa, że znów jest zakochany

  jakoś bez zdziwienia....złamasy sie nie zmieniają....a pani Wołłejko miała wreszcie okazję zobaczyć jak sie czuje ktoś komu do związku włazi z kopytami ta trzecia....szczęścia nie buduje sie na czyimś nieszczęściu....a prawda jest taka że ktoś taki jak Piotr Polk bedzie latał za babami póki bedzie mu stawał....i niech ta trzecia nie mysli że to koniec i że przy niej osiądzie.....