• Informacje na temat:

  polk piotr wakacje

Artykuły na temat: polk piotr wakacje
 • Barbara Kurdej-Szatan i Piotr Polk świetnie dogadywali się na planie. Co na to mąż aktorki?

  ...konfliktów. Wyjechali na wakacje. Ale jeśli "W rytmie serca" spodoba się widzom, Basia znów spotka na planie Piotra...(...) mężczyzn.   Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi "Na Żywo", aktorka wyjątkowo dobrze wspomina pracę na planie w towarzystwie odtwarzających role jej adoratorów Mateusza Damięckiego (36 l.) i Piotra...

 • Letni czas na planie serialu "Hotel 52"

  Letni czas, czyli popularnie zwany "sezon ogórkowy" panuje także w telewizji, gdzie można oglądać głównie powtórki ulubionych seriali. Jednak dla aktorów serialu "Hotel 52" wakacje to czas intensywnej pracy nad kolejnym sezonem.

 • "Czas honoru": Jakie seriale zobaczymy jesienią w TV?

  ...i wyjaśnimy, kto chciał zabić znaną, sandomierską pisarkę. Jak zawsze nasze działania wspierał będzie ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski), co u Możejki powoduje niekiedy irytację - zdradza Piotr Polk...

 • "2XL" - nowy serial pełen gwiazd

  Trwają zdjęcia do nowego serialu telewizji Polsat zatytułowanego "2XL". W głównych rolach występują w nim Elżbieta Romanowska i Edyta Jungowska, a wspierają je Piotr Polk, Piotr Rogucki oraz Przemysław Sadowski.

 • Co nas czeka w 6. sezonie?

  Letni czas, czyli popularnie zwany "sezon ogórkowy" panuje także w telewizji, gdzie można oglądać głównie powtórki ulubionych seriali. Jednak dla aktorów serialu "Hotel 52" wakacje to czas intensywnej pracy nad kolejnym sezonem.

 • Cezary Pazura: Przełomowy rok

  Cezary Pazura po wielu latach wraca do teatru. W listopadzie zobaczymy go w sztuce "Bóg mordu" w Teatrze 6. Piętro. W rozmowie z PAP artysta przyznał, że rok 2012 jest dla niego przełomowy i to nie tylko za sprawą powrotu na teatralne deski.

 • Serialowe propozycje TVN na jesień 2014

  ...) i wiceprezydenta miasta. Czy Krzysztof (Piotr Polk) pomoże jej pokonać wszystkie przeciwności losu? Także sytuacja pomiędzy Basią (Aleksandra Hamkało), Leonem (Jacek Koman) i ordynatorem Michałem(...), Piotra Siwkiewicza i Piotra Bajora. "Na Wspólnej", emisja od  poniedziałku do czwartku o godzinie 20.10 (począwszy od 1 września) W życiu bohaterów uwielbianego przez widzów już od 11 lat serialu...

 • Pokonał Jabłczyńską!

  Wszystko jest już jasne. Trzecią edycję programu "jak Oni śpiewają" i Brylantowy Mikrofon wygrał Krzysztof Respondek, który w ostatecznym starciu pokonał Joannę Jabłczyńską.

 • Pokażą, jak się kochają...

  Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Ryszard Lubicz z "Klanu", i Grażyna Wolszczak, czyli Barbara Jabłońska z "Galerii", będą gwiazdami spektaklu "Jak się kochają w niższych sferach" reżyserowanego przez Grzegorza Chrapkiewicza w warszawskim Teatrze Kamienica.

 • Czemu lubimy seriale o prowincji?

  "Ojciec Mateusz" i "Ranczo" to seriale, na które zawsze warto czekać. Co się wydarzy po wakacyjnej przerwie?