• Informacje na temat:

  polka agata

Artykuły na temat: polka agata
 • Krzysztof Gojdź: Agata Duda czy Melania Trump? Która pierwsza dama zachwyca wyglądem?

  ...przesadza z poprawianiem urody" - napisał Gojdź i przeszedł do oceny milczącej żony Andrzeja Dudy. "Agata Duda również zachwyca. Wygląda jak typowa zadbana Polka w wieku 45 lat. Naturalna, bez żadnych...

 • Agata Nizińska: Nowy film i płyta

  Agata Nizińska, wnuczka znanego aktora Wojciecha Pokory, pracuje nad materiałem na swoją debiutancką płytę, na którą napisze część tekstów. Wokalistka nie zapomina też o aktorstwie, w grudniu rozpoczęła pracę na planie filmu "Job 2", w którym zagra główną postać kobiecą.

 • "Web Therapy": Nowy serial internetowy z Agatą Kuleszą

  Zjednoczonych rekordy popularności serialu, pod tym samym tytułem z udziałem Lisy Kudrow. W nowym serialu rolę główną gra aktorka nagrodzonego Oscarem filmu "Ida"  - Agata Kulesza. Wykorzystując swój(...) o wspieraniu lokalnych produkcji i polskich twórców. To kolejny krok w kierunku dalszych inwestycji w produkcje własne - powiedział Edward Miszczak - Dyrektor Programowy TVN. Agata Kulesza to nie...

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • ...zaczęły przyłączać się kolejne znane Polki. Równie mocny apel wystosowała dziennikarka Eliza Michalik. Myślicie, że Agata Duda zdobędzie się na odwagę, jak przed laty zrobiła to Maria Kaczyńska? 

 • "Pani z przedszkola": Nie będzie doła

  - Gdy dostałam ten scenariusz, byłam nim zachwycona - mówi Agata Kulesza, która zagrała jedną z głównych ról w komedii "Pani z przedszkola" Marcina Krzyształowicza.

 • Agata Siecińska: Postawiła na niewłaściwego Tolka Banana!

  Zawód miłosny, sytuacja polityczna... to sprawiło, że opuściła kraj. Dziś Agata Siecińska (54 l.) jest znaną malarką, ale w Polsce wciąż pozostaje Karioką!

 • "Hell's Kitchen": Amaro z pięcioma Miss Polski

  Wojciech Modest Amaro ma niewiarygodne szczęście. Już w najbliższym odcinku "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" odwiedzi go pięć pięknych pań z tytułem Miss Polski! Degustacja dań nie była jedynym powodem ich wizyty... Wiemy, dlaczego pojawią się w piekielnej restauracji!

 • Agata Kulesza: Czeka ją dłuższa przerwa w zawodzie?!

  Kilka dni temu media zelektryzowała wiadomość, że Agata Kulesza (44 l.) planuje zrobić sobie dłuższą przerwę od pracy w zawodzie! - Jest już trochę zmęczona ostatnimi sukcesami. Ludzie widzą nagrody(...) przyniosło jej zdobycie Kryształowej Kuli w "Tańcu z Gwiazdami". Ale Agata bez wahania może mówić, że występem w telewizyjnym show wygrała podwójnie. Stała się bardziej rozpoznawalna, zdobyła niewątpliwą...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

Zdjęcia na temat: polka agata
Wideo na temat: polka agata
 • Sablewska zachwala styl Agaty Dudy!

  Maja Sablewska (37 l.) rusza z nowym programem "Sablewska od stylu". Gwiazda będzie w nim uczyć Polki, czym jest styl i jak go odnaleźć. W rozmowie z nami Majka przyznała, że nasze rodaczki mogą śmiało czerpać wzorce od gwiazd z pierwszych stron gazet, jak chociażby Małgorzata Kożuchowska. Świetnym przykładem jest też ponoć prezydentowa Agata Duda. "Pierwsza dama ma świetny styl" - zachwala Majka.

 • Weselna polka

  Bohaterowie "Weselnej polki" to kochająca się para: Niemiec Frieder Schulz (Ulmen), porzucający beztroski tryb życia muzyka rockowego, i Polka Gosia Borówka (Maciąg), która niewiele wie o szaleństwach młodości narzeczonego. Frieder wiódł niegdyś szalone rock'n'rollowe życie. Kres pełnej młodzieńczego buntu sielance położyła praca na polskiej prowincji. W ciągu trzech lat pełen luzu Niemiec zamienił się w człowieka dbającego o swój domek, garaż i karierę. Podczas gdy trwają przygotowania do...

 • Ki

  Ki

  Ki (Roma Gąsiorowska), energetyczna, zachłanna na życie matka dwuletniego Pio, pędząc przed siebie zderza się z Miko (Adam Woronowicz). To spotkanie dwóch światów, które właściwie nie powinny się spotkać. Długa droga do odkrywania siebie i uczenia się odpowiedzialności. Główna bohaterka - Ki nie zgadza się na ograniczenia jakie narzuca jej zajmowanie się własnym dzieckiem. Nie chcąc powielać schematu własnej matki, ucieka od stereotypu samotnej, umęczonej kobiety z dzieckiem. Stara się żyć...

Dyskusje na temat: polka agata