• Informacje na temat:

  polka małgorzata

Artykuły na temat: polka małgorzata
 • Małgorzata Kożuchowska szczęśliwa. Spełniło się jej marzenie!

  Główna rola, do tego wielkiej patriotki, pięknej agentki, Krystyny Skarbek! Jak czytamy w "Dobrym Tygodniu", Małgorzata Kożuchowska (46 l.) jest szczęśliwa, że ją zagra.

 • "Okiem Ohme. Polka na diecie": Jak odchudzają się Polki?

  Dlaczego mimo szczupłej sylwetki ciągle się odchudzamy? I czy można nazwać to obsesją? W kolejnej odsłonie programu "Okiem Ohme. Polka na diecie", Małgorzata Ohme sprawdzi, jak w Polsce walczy się ze zbędnymi kilogramami. Premiera programu w środę, 29 października, na kanale TLC.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan podpadła fanom! To brak szacunku?!

  W poprzednim roku 2018 Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła kilka spektakularnych wpadek. Na sam koniec postanowiła podpaść swoim fanom… Takiej burzy pod jednym ze zdjęć chyba nie spodziewała się nawet sama zainteresowana.

 • Anna Nehrebecka o starzeniu się z godnością

  "Gdy miałam zatrudnić swoją pierwszą agentkę, zapytała mnie, kiedy zrobię sobie botoks? Powiedziałam, że nie zrobię tego" - mówi Anna Nehrebecka. Aktorka jest jedną z bohaterek programu "Okiem Ohme. Polka wiecznie młoda".

 • Małgorzata Socha urodziła się 23 kwietnia 1980 r. w Warszawie.

 • "Autobiografia apetyczna" Magdy Gessler

  Na początku grudnia długo oczekiwana autobiografia Magdy Gessler w końcu trafiła na półki w księgarniach. Od tamtej pory restauratorka nieustannie podsyca zainteresowanie swoją osobą.

 • Małgorzata Kożuchowska stworzy własną kolekcję?

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) zdradziła, czy jest szansa, że kiedyś będzie można kupić ubarnia sygnowane jej nazwiskiem.

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Małgorzata Kożuchowska: Lewandowscy postawili jej twarde warunki

  Duże zmiany w życiu Małgorzaty Kożuchowskiej (48 l.).

 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Magdalenę Cielecką ("Wenecja", "Katyń", "S@motność w sieci") znowu zobaczymy na kinowym ekranie. Aktorka pracuje właśnie na planie najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy słynnej "Różyczki". "Gwiazdy" to - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami - opowieść o Janie Banasiu, znakomitym śląskim piłkarzu.

Zdjęcia na temat: polka małgorzata
Wideo na temat: polka małgorzata
 • Rozenek: Polki przedozowują środki chemiczne

  Małgorzata Rozenek (bez wieku) została właśnie twarzą proszków do prania, co prawdopodobnie ośmieliło ją do tego, by wypowiedzieć się na temat dozowania przez Polki środków chemicznych. Zdaniem "Mandanowej" polskie gospodynie "przedozowują" proszki i płyny do prania. (Agencja TVN/x-news)

 • Weselna polka

  Bohaterowie "Weselnej polki" to kochająca się para: Niemiec Frieder Schulz (Ulmen), porzucający beztroski tryb życia muzyka rockowego, i Polka Gosia Borówka (Maciąg), która niewiele wie o szaleństwach młodości narzeczonego. Frieder wiódł niegdyś szalone rock'n'rollowe życie. Kres pełnej młodzieńczego buntu sielance położyła praca na polskiej prowincji. W ciągu trzech lat pełen luzu Niemiec zamienił się w człowieka dbającego o swój domek, garaż i karierę. Podczas gdy trwają przygotowania do...

 • Małgorzata Zajączkowska wyjawia smutną prawdę

  Małgorzata Zajączkowska nie pozostawia złudzeń polskim aktorkom, które marzą o międzynarodowej karierze. Jej zdaniem Polki nie są w stanie wyzbyć się akcentu. Ona sama przez wiele lat mieszkała i grała za oceanem, producenci nigdy jednak nie zdecydowali się obsadzić jej w głównej roli. "Wszystko, co grałam, zawsze miało akcent" - opowiada Zajączkowska w programie "Uwaga! Kulisy sławy" TVN. "Role

 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

Dyskusje na temat: polka małgorzata