• Informacje na temat:

  polka podbija

Artykuły na temat: polka podbija
 • Polka podbija Tajlandię

  Jak podają nam dobrze poinformowane źródła, Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2012, ma ogromne szanse na podium w finale jednego z najbardziej znanych konkursów na świecie - Miss Grand International 2015. W tym roku wybory odbywają się w Bangkoku, a o koronę walczy ponad 80 kobiet.

 • Kasia Popowska debiutuje (płyta "Tlen")

  16 września ukaże się debiutancki album Kasi Popowskiej, która podbija listy przebojów utworem "Przyjdzie taki dzień".

 • "Wspaniałe stulecie": Orient podbija serca

  ...łożnicy. Okazuje się, że serialowy sułtan również podbija serca pań. Polki wzdychają jednak nie tylko do aktora grającego Sulejmana (Halit Ergenç, występuje on także w głównej roli w serialu "Tysiąc(...) innego. Czy się jeszcze pojawi? Zobaczymy. Pierścienie idą jak woda Popularność "Wspaniałego stulecia" sprawiła, że mieszkająca w Turcji Polka otworzyła tam sklep internetowy, w którym sprzedaje...

 • Polka podbija Hollywood

  Czy Weronika Rosati może powiedzieć, że niepowodzenia zawodowe to już przeszłość?

 • Katarzyna Smutniak: Miłość silniejsza niż śmierć!

  Tragiczna śmierć życiowego partnera polskiej aktorki i modelki Katarzyny Smutniak (37 l.), Pietro Taricone (+35 l.), wywołała prawdziwy wstrząs we Włoszech. Musiało minąć wiele lat, by piękna Polka na nowo mogła odzyskać radość życia. Pomógł jej w tym starszy o 19 lat nowy ukochany...

 • Piękna Polka w "Conanie Barbarzyńcy 3D"

  19 sierpnia na ekrany kin wejdzie "Conan Barbarzyńca 3D". W filmie obok Jasona Mamoa i Ronana Perlmana zobaczymy polską aktorkę Katarzynę Wołejnio.

 • Na casting prosto z imprezy?

  Talent, uśmiech i energia - Ania Wendzikowska bez trudu podbija filmowy świat. Nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Aktorka wiele lat spędziła w Wielkiej Brytanii.

 • Najpiękniejsze Polki 2008

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza 2008". W ubiegłym roku zwyciężyła Natasza Urbańska.

 • Jak zrobić karierę na Wschodzie?

  ...28-letnia dziś Magdalena Górska zabłysnęła rolą Patrycji, kapryśnej i niezrównoważonej żony podkomisarza Marka Brodeckiego (Maciej Zakościelny) w "Kryminalnych". Zagrała też w "M jak miłość" i "Glinie", po czym zniknęła z polskiego rynku. Aktualnie podbija Białoruś, Litwę, Rosję i Ukrainę. Jak się jej to udaje?

 • "Xena: wojownicza księżniczka": Historia, jakiej nie znacie

  ...zaskoczony. Spodziewałem się, że będą lepsze. W końcu "Xena: wojownicza księżniczka" emitowana była w paśmie o 21.00, tuż po "Herkulesie". Cały rok zajęło nam podbijanie oglądalności. LL : Czułam...

Wideo na temat: polka podbija