• Informacje na temat:

  polsat dogada

Artykuły na temat: polsat dogada
 • Paulina Drażba przyznała się do choroby. To dlatego zniknęła z wizji

  Paulina Drażba (32 l.), prezenterka Polsat Cafe, od pewnego czasu nie pojawia się na wizji. Zwolniła tempo, unika bankietów. Powodem jest choroba.

 • Polsat pozwie TVP

  Polsat zapowiada, że pod koniec marca gotowy będzie pozew przeciwko TVP o odszkodowanie za niezrealizowaną umowę o część praw do transmisji Euro 2008. "Żadnej umowy nie było. Mogę zapewnić, że my tej sprawy nie przegramy" - odpowiada członek zarządu TVP Piotr Farfał.

 • Nowe show z Edytą Górniak?

  Polsat przygotowuje nowy program rozrywkowy, do którego Nina Terentiew chce zaangażować Edytę Górniak (38 l.). Jak się okazuje problemem jest jednak osoba Rinke Rooyensa .

 • Jednak pokażą walkę Pudziana

  Telewizja Polsat dopięła swego i dogadała się z organizatorami amerykańskiej walki Mariusza Pudzianowskiego. W efekcie, kolejny pojedynek "Pudziana" - już w ten weekend - będzie można oglądać na antenach stacji.

 • Będą nowe odcinki "Świata według Kiepskich"

  ...2:0, Sebastiana Millę. "Myślę, że dogadamy się, bo przecież jesteśmy Polsatowi potrzebni" - mówi Kotys. "Chcielibyśmy 'dociągnąć' do 20-lecia serialu na antenie" - dodaje. "Świat według Kiepskich" jest...

 • Małgorzata Socha: Znajdzie miłość?

  W serialu Polsatu "Przyjaciółki" Małgorzata Socha gra kobietę samotnie wychowującą córkę. Życie jej nie rozpieszcza, ale bohaterka wyjdzie na prostą.

 • Marta Wierzbicka wygryzła Sokołowską z "Tańca z gwiazdami"!

  Anita Sokołowska (38 l.) miała chrapkę na udział w drugiej edycji tanecznego show Polsatu. Niestety, w ostatniej chwili musiała ustąpić miejsca młodszej koleżance...

 • "Linia życia": Pogoń za szczęściem

  Mają to, o czym wielu ludzi marzy: pieniądze, powodzenie i pozycję społeczną. Daleko im jednak do zadowolenia z życia. W opowieści o losach czterech rodzin z Trójmiasta intryga goni intrygę, a namiętność rzadko idzie w parze z miłością.

 • "Świat według Kiepskich": Marzena Kipiel-Sztuka szuka... menadżera z krwi i kości!

  ...aktorką, ale też świetną wokalistką. - Śpiewam odkąd pamiętam i zawsze marzyłam o zrobieniu kariery muzycznej - żartuje gwiazda uwielbianego przez widzów Telewizji Polsat serialu. Niewiele osób wie, że(...). Szukam uczciwego menadżera, który zorganizuje mi koncerty. Repertuar już mam. W kwestii wynagrodzenia na pewno się dogadamy! Czekam na ciekawe oferty - ogłosiła właśnie Marzena Kipiel-Sztuka na...

 • Nadzieja na serialowy hit

  Pod koniec lutego telewizja Polsat rozpocznie emisję nowego serialu własnej produkcji - "Hotel 52". Jego akcja rozgrywa się w luksusowym warszawskim hotelu. Codzienne perypetie pracowników i gości są dla twórców pretekstem, aby pokazać życie pensjonatu od zaplecza.

Wideo na temat: polsat dogada
 • "Pierwsza miłość": Krystian postanawia ze sobą skończyć!

  Czy Krystian (Patryk Pniewski) popełni samobójstwo z miłości? Wszystko wskazywało na to, że życie Krystiana powoli zaczęło się układać. Problemy z prawem ma już za sobą, dogadał się też ze swoją(...) wszystko, by go odnaleźć. Czy zdąży go uratować? Dramatyczne wątki będziemy śledzić na antenie Telewizji Polsat od 13 stycznia 2016 r.

 • Gorący pościg

  Poznajcie najseksowniejszego świadka koronnego w historii mafii i jej totalnie nieogarniętą policyjną obstawę. Ten ekscentryczny duet trudno traktować poważnie, ale ich zeznania mogą zaprowadzić szefa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy dotrą przed sąd w jednym kawałku? Łatwo nie będzie, bo w pościg rusza bezwzględna mafia i skorumpowani gliniarze. Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego - dogadać się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez szans....

 • Pozdrowienia z Paryża

  Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania. W ciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin James będzie musiał bardzo szybko polubić pracę ze swoim nowym partnerem. Albo się dogadają,...