• Informacje na temat:

  polsat jubileusz

Artykuły na temat: polsat jubileusz
 • Tłum gwiazd na jubileuszu Telewizji Polsat

  Nie sposób wymienić nazwiska wszystkich gwiazd, które we wtorkowy wieczór świętowały w Teatrze Wielkim 20. urodziny Telewizji Polsat. Na Jubileuszowej Gali Polsatu pojawili się m.in. Aneta Zając, Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk, czyli Marysia Radosz, Anna Bilewska i Paweł Krzyżanowski z "Pierwszej miłości".

 • Jubileusz RMF FM: Perfect artystą 25-lecia!

  Artysta 25-lecia wybrany! Podczas koncertu Jubileusz 25 lat RMF FM nagrodę dla najważniejszego zespołu w historii stacji wręczono zespołowi Perfect.

 • Gwiazdy na koncercie Fundacji Polsat

  ..."Jesteśmy po to, by ratować zdrowie i życie najmłodszych" - brzmi motto obchodzącej właśnie jubileusz 15-lecia Fundacji Polsat. Znane z seriali gwiazdy bardzo chętnie włączają się do akcji organizowanych przez tę fundację. Sprawdźcie, kto przyszedł w sobotę do Teatru Wielkiego na wielki koncert Polsatu.

 • Polsat SuperHit Festiwal 2015 zastępuje Sopot TOPTrendy

  Nie Sopot TOPTrendy Festiwal, a Polsat SuperHit Festiwal odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015 roku w Operze Leśnej.

 • Dowbor załatwi mamie pracę w Polsacie!?

  ...odwróciła i to mama potrzebuje ich pomocy. Maciek rozumie rozgoryczenie Katarzyny. Dziennikarka liczyła w tym roku na huczne świętowanie swojego jubileuszu 30-lecia pracy, ale w prezencie od pracodawcy(...) proste, nawet dla osoby z takim doświadczeniem. Maćkowi marzy się, aby mama znalazła się w jego stacji. Zwłaszcza, że szefowa Polsatu, Nina Terentiew zna ją i ceni. Mężczyzna martwi się jednak, że na...

 • RMF FM ma 25 lat. Specjalne atrakcje z okazji jubileuszu

  25 lat temu, w samo południe 15 stycznia 1990 roku rozpoczęło nadawanie Radio RMF FM. Z okazji okrągłego jubileuszu stacja nadająca z Kopca Kościuszki w Krakowie przygotowała specjalne atrakcje dla swoich słuchaczy.

 • "Świat według Kiepskich": Stuknie im 20 lat!

  Bijący rekordy popularności sitcom wiosną wróci na antenę Polsatu. Losy mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 pokazywane są już ponad 19 lat! W 2019 roku kultowy serial będzie obchodził jubileusz 20-lecia.

 • Kabareciarze zadrwili z Agaty Młynarskiej

  Z okazji jubileuszu kabaretu "Paranienormalni" kabareciarze pojawili się w studiu programu "Świat się kręci". Na prośbę Macieja Kurzajewskiego sparodiowali... prowadzących program.

 • "Pierwsza miłość": Aleks oświadcza się Marysi!

  Podwójny jubileusz to także podwójne oświadczyny, ale tylko jedne będą udane, niezwykła niespodzianka Huberta i przyjęcie z okazji 30-stych urodzin Marysi, na którym wiele się wydarzy. Z okazji emisji 2000. odcinka serial zyska odświeżoną czołówkę!

 • Ewa Wachowicz w jury Miss Polski

  Już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, podczas gali 25-lecia Miss Polski, widzowie telewizji Polsat poznają najpiękniejszą Polkę. W jubileuszowych obradach jury weźmie udział m.in. Miss Polonia i Wicemiss Świata Ewa Wachowicz.

Dyskusje na temat: polsat jubileusz
 • Re: Kto namąci w jej związku?

  jaki jubileusz. Aneta jest prześliczna,urocza,kobieca i bardzo dziewczęca. Dlatego serial PM oglada tyle ludzi. Z okazji Jubileuszu życzę nakręcenia MILIONOWEGO !!!!! odcinka !!!!!!!!!!!!!! cyt: W tym roku telewizja Polsat obchodzi 20-lecie istnienia.