• Informacje na temat:

  polsat planuje

Artykuły na temat: polsat planuje
 • "Barwy szczęścia": Marek Molak planuje drugi ślub?

  ...antenie Telewizji Polsat w każdą sobotę o godzinie 22.10).

 • Zaręczyny w "Hell's Kitchen"!

  Siódma odsłona kulinarnych igrzysk w "Hell's Kitchen" przyciągnęła przed telewizory niemal 2 mln widzów, przez co wyemitowany 21 kwietnia odcinek był najchętniej oglądanym w tej serii! W trakcie emisji programu, w grupie 16-49 Polsat zanotował udziały w rynku na poziomie 20,5%.

 • "Powiedz tak": Nowy serial jesienią w Polsacie

  Stacja Polsat planuje umieścić w jesiennej ramówce nowy serial obyczajowy "Powiedz tak". W rolach głównych wystąpić mają Katarzyna Zawadzka, Mikołaj Roznerski i Paweł Domagała. Zdjęcia ruszą jeszcze wiosną. Sprawdź szczegóły!

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Sylwester w pracy, potem zabawa z mężem

  Paulina Sykut-Jeżyna ostatnią noc w roku spędzi w pracy, nie zamierza jednak rezygnować z sylwestrowej zabawy. Po zakończeniu Sylwestrowego Rejsu Przebojów będzie się bawić na imprezie z kolegami z pracy, na której towarzyszyć jej będzie mąż Piotr Jeżyna.

 • "Skazane": Żony więźniów jesienią w Polsacie!

  W jesiennej ramówce Polsatu znalazł się nowy serial - "Skazane". Produkcja będzie opowiadała o losach czterech kobiet, których partnerzy przebywają aktualnie za kratami. Sprawdźcie, kto wystąpi w rolach głównych!

 • Urządzi większe show niż Doda?

  Już za nieco ponad tydzień Skwer Kościuszki w Gdyni przemieni się w scenę Sylwestrowego Rejsu Przebojów, by wyruszyć w rejs dookoła świata. Jedną z gwiazd tego wyjątkowego wieczoru będzie zwycięzca drugiej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" Marek Kaliszuk.

 • "Przyjaciółki": Zuza planuje ślub, a Patrycja bierze rozwód

  Co zobaczymy w najbliższym odcinku "Przyjaciółek"?

 • Na co finaliści "Celebrity Splash!" wydadzą 50 tys. zł?

  Już w sobotę wielki finał pierwszej edycji "Celebrity Splash!". Z 24 gwiazd które próbowały swoich sił w skokach do wody w finale zobaczymy czterech najlepszych i najpopularniejszych uczestników wybranych przez widzów i jurorów: paraolimpijczyka Andrzeja Szczęsnego wokalistkę Saszan oraz aktorki Julię Wróblewską i Misheel Jargalsaikhan.

 • Serialowa wiosna w Telewizji Polsat

  Nowy serial sensacyjny "Na krawędzi", kontynuacja "Przyjaciółek", "Pierwszej miłości" i "Świata według Kiepskich" oraz 5 seriali paradokumentalnych - oto, co dla swoich widzów przygotowała na wiosnę Telewizja Polsat.

 • Sebastian Mila w "Świecie według Kiepskich"!

  5 stycznia we wrocławskim studiu ATM Grupy rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych odcinków "Świata według Kiepskich". W nowym sezonie sitcomu pojawi się, głównie za sprawą efektów komputerowych, Krzysztof Ibisz, a gościem specjalnym będzie Sebastian Mila!

Wideo na temat: polsat planuje
 • "Pierwsza miłość": "Nie planowałem tego"

  Tymek poleca Sylwii informatyka. Jest nim Radek. Oboje od razu wdają się w spór. Ostatecznie Sylwia proponuje jednak zaskoczonemu Radkowi etat. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

 • Minionki

  Gru zostaje zatrudniony przez tajną organizację, aby powstrzymać złą Scarlet Overkill, która u boku męża, wynalazcy Herba, planuje przejąć władzę nad światem

 • "Przyjaciółki": Zuza już wije gniazdko z Jankiem!

  Duży dom z pięknym ogrodem. Takiego właśnie miejsca szuka Zuza dla swojej rodziny. Kobieta spodziewa się dziecka i chce z ukochanym zamieszkać w nowym domu. Wszystko wskazuje na to, że para planuje kolejny krok w swoim związku! W ostatnim odcinku dziesiątego sezonu "Przyjaciółek" Zuza i Janek oglądają piękny dom. Wprawdzie taka inwestycja wymaga zastanowienia, ale Zuza jest zachwycona pierwszą

 • Gambit, czyli jak ograć króla

  Harry Deane (Colin Firth) planuje okraść jednego z najbogatszych ludzi świata, ekscentrycznego miliardera Lionela Shabandara (Alan Rickman). Brakuje mu tylko jednego elementu - pięknej kobiety, która zagrałaby rolę przynęty. Nicole (Cameron Diaz) wydaje się być idealną kandydatką, lecz Harry wkrótce sam ulega jej wdziękom, co w efekcie pokrzyżuje mu plany.

Dyskusje na temat: polsat planuje
 • Re: "Nie znam zakończenia serialu"

  Kompletna beznadzieja. Polsat nawet nie raczył poinformować,że planuje zakończenie tego. serialu.Jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie oglądał Polsatu. Kiepscy totalna porażka.