• Informacje na temat:

  polsat pogoda

Artykuły na temat: polsat pogoda
 • Małgorzata Tomaszewska-Słomina żegna się z Polsatem. Co teraz będzie robić?

  Małgorzata Tomaszewska-Słomina (27 l.) niedawno pożegnała się z widzami Polsatu. Już więcej nie poprowadzi prognozy pogody na antenie tej stacji. Jednak czekają na nią inne wyzwania zawodowe. Jakie? Jeden z internautów przypuszcza, że pogodynka być może zwiąże się z telewizją Nowa TV.

 • "Must Be The Music": Paulina Sykut nagrywa płytę!

  Prowadząca program "Must Be The Music" Paulina Sykut-Jeżyna nagrywa, od dawna zapowiadaną, solową płytę.

 • "Słoiki" ogląda ponad 1,2 mln widzów!

  Nowy paradokument Polsatu cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Polsat w czasie jego emisji jest wiceliderem rynku!

 • Siwiec z Amaro na luksusowym jachcie

  Natalia Siwiec i Wojciech Modest Amaro spędzili niedawno wspólne popołudnie na luksusowym jachcie. Co ich łączy?

 • Serialowe wakacje

  Nie ma czego ukrywać: Lato nie jest porą premier. Ale i powtórki chętnie oglądamy, zwłaszcza gdy pogoda kaprysi. Teraz będziemy mieli szansę na sentymentalne powroty ("Plebania") i obejrzenie produkcji, których nowe części właśnie powstają (m.in. "Blondynka" i "Hotel 52").

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w trzeciej edycji?

  Trzecia edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadebiutuje na antenie Polsatu już w najbliższą sobotę, 7 marca. Zobaczmy, w kogo w pierwszym odcinku wcieli się jedna z uczestniczek show - Katarzyna Cerekwicka.

 • Kret już wprowadza się do Tadli!

  ...wprowadzi się do mieszkania ukochanej, będzie musiał zostać zaakceptowany przez 12-letniego syna Beaty z poprzedniego małżeństwa z Radosławem Kitlińskim, szefem informacji w Polsat News. Znajomi twierdzą...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Znajomi o Tadli i Krecie: To nie jest zwykła przyjaźń!

  W ciągu ostatniego roku w życiu Beaty Tadli (38l.) nastąpiło wiele zmian. Jej transfer z TVN do TVP odbił się szerokim echem. W życiu prywatnym też było burzliwie, bo nieco wcześniej rozwiodła się z mężem Radosławem Kitlińskim (39 l.), szefem informacji w Polsat News. Biorąc pod uwagę nieprzeciętną urodę prezenterki, można się było spodziewać, że Beata nie będzie długo czekać na nowych...

 • Ryszard Rembiszewski: Pan Lotto po przejściach

  Wszyscy kojarzą mnie niemal wyłącznie z grami liczbowymi, ale to mi nie przeszkadza - twierdzi Ryszard Rembiszewski. Prezenter lubi być utożsamiany z kimś, kto przynosi ludziom szczęście. Uważa się za ikonę Totalizatora Sportowego, przyznaje jednak, że być może zbyt słabo wykorzystał popularność, jaką przyniosło mu prowadzenie studia losowań Lotto.

Wideo na temat: polsat pogoda
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.

 • Turysta

  Tomas i Ebba, zamożne szwedzkie małżeństwo, jadą z dwójką dzieci w Alpy Francuskie na kilka dni na narty. Chcą spędzić sielankowe krótkie zimowe wakacje w jednym z luksusowych hoteli. Pogoda dopisuje, świeci słońce, a ośnieżone stoki narciarskie wyglądają imponująco. Gdy wszyscy jedzą lunch na tarasie restauracji, nagle prosto z gór schodzi na nich lawina. Ebba instynktownie chroni swoje dzieci, Tomas natomiast zabiera telefon i ucieka. Nikomu nic się nie stało, ale po czymś takim trudno żyć...

Dyskusje na temat: polsat pogoda