• Informacje na temat:

  polsat rusza

Artykuły na temat: polsat rusza
 • Stacje telewizyjne rozpoczęły jesienną walkę programową o oglądalność. Najostrzejsza rywalizacja rozgrywa się między telewizją TVN a Polsatem. Który program polubią bardziej widzowie?

 • "Taniec z gwiazdami" z liderem zespołu Weekend?

  Lider i wokalista grupy Weekend Radek Liszewski przyznaje, że otrzymał propozycję występu w pierwszym sezonie emitowanego przez Polsat "Tańca z gwiazdami". Piosenkarz nie mógł wtedy wystąpić w programie z powodu natłoku zajęć, ale nie wyklucza udziału w kolejnej edycji show.

 • Megahit "Biblia" rusza w Polsacie

  ...19 października, zaledwie 7 miesięcy po premierze na amerykańskim kanale dokumentalnym History, Telewizja Polsat wyemituje telewizyjny megahit "Biblia". Serial pobił rekord oglądalności. Pierwszy(...) Polsatu, o godzinie 20:05.

 • Kora: "Wolałabym z panią poleżeć w łóżku!" (wideo)

  Kora jako jurorka "Must Be The Music" potrafi być ostra i bezwzględna w swoich ocenach, ale też umie zaskoczyć oryginalnymi propozycjami.

 • "Skazane": Rusza najbardziej wyczekiwany serial tej jesieni!

  ...„Skazane” na antenie POLSATU już w najbliższy wtorek!

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Polsat podkupił Pieńkowską!

  ...z przedstawieniem w letni objazd po Polsce. Teraz okazuje się, że rusza także na podbój... konkurencyjnej stacji telewizyjnej! "Małgorzata Pieńkowska już w sierpniu wchodzi na plan nowego serialu telewizji Polsat(...) decyzją o przejściu do konkurencyjnej stacji zapewne kryje się osoba związanej z Polsatem Agaty Młynarskiej. Obie panie zbliżyły się do siebie, gdy Agata uruchamiała portal internetowy. Małgorzata była...

 • Rusza Polsat Sopot Festival 2014: Paulla w duecie z Garou

  Dziś (22 sierpnia) w Operze Leśnej w Sopocie rozpoczyna się dwudniowy Polsat Sopot Festival 2014 nawiązujący do tradycji wielkich sopockich festiwali.

 • Polsat "podkupił" Pieńkowską?

  ...z przedstawieniem w letni objazd po Polsce. Teraz okazuje się, że rusza także na podbój... konkurencyjnej stacji telewizyjnej! "Małgorzata Pieńkowska już w sierpniu wchodzi na plan nowego serialu telewizji Polsat(...) decyzją o przejściu do konkurencyjnej stacji zapewne kryje się osoba związanej z Polsatem Agaty Młynarskiej. Obie panie zbliżyły się do siebie, gdy Agata uruchamiała portal internetowy. Małgorzata była...

 • Rusza "Idol 3"

  W czwartek, 4 września, na antenie telewizji Polsat rusza trzecia edycja programu "Idol". W porównaniu z dwiema poprzednimi częściami, organizatorzy przygotowali parę zasadniczych zmian. Najbardziej będzie się rzucał w oczy fakt, że w rozszerzonym do pięciu osób jury zabraknie Kuby Wojewódzkiego.

Wideo na temat: polsat rusza
 • Pierwsze łzy i kontuzje na treningach do „Tańca z Gwiazdami”

  Klaudii Halejcio wypadł bark, Aneta Zając i Joanna Moro trenowały ze łzami w oczach, a Dawid Kwiatkowski klęczał przed swoją instruktorką. Uczestnicy nowej edycji „Tańca z Gwiazdami” z ogromnym poświęceniem od tygodni trenują za zamkniętymi drzwiami. Show rusza 7 marca w Telewizji Polsat. – Jest ciężko. Nigdy nie miałam do czynienia z tańcem towarzyskim, więc próbuję wykonywać to, co mi mój

 • Żądze i pieniądze

  Beth (Rebecca Hall) rzuca karierę striptizerki na Florydzie i rusza na podbój Las Vegas, podejmując pracę w kasynie. Jej niezwykły talent do liczb i nietuzinkowa uroda zwracają uwagę Dinka (Bruce Willis) - speca od zakładów bukmacherskich. Proponuje Beth posadę u siebie. Wkrótce dziewczyna - za sprawą Dinka, jego zazdrosnej żony Tulip (Catherine Zeta Jones) i Jeremy'ego (Joshua Jackson) znajdzie się w środku intrygi, która może zaprowadzić ją na szczyty bogactwa, albo za kratki.

 • Człowiek, który gapił się na kozy

  Bob Wilton (Ewan McGregor) jest dziennikarzem poszukującym ciekawego tematu do nowego reportażu. Przypadkowo poznany Lyn Cassady (George Clooney) opowiada mu historię, w którą aż trudno uwierzyć. Twierdzi, że jest członkiem eksperymentalnej jednostki wojskowej New Earth Army, która ma zmienić sposób prowadzenia wojny, wykorzystując paranormalne zdolności żołnierzy. Niestety zaginął założyciel jednostki Bill Django (Jeff Bridges) i Cassady musi go odnaleźć. Reporter, licząc na zdobycie...