• Informacje na temat:

  polsat środa

Artykuły na temat: polsat środa
 • Serialowa jesień w Telewizji Polsat

  Premierowy kryminalny „Ślad” z Anitą Jancią w roli dowódcy wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ, nowe odcinki „W rytmie serca”, „Przyjaciółek”, „Pierwszej miłości” i „Świata według Kiepskich” oraz kontynuacje uwielbianych przez widzów seriali paradokumentalnych – oto, co Telewizja Polsat proponuje tej jesieni fanom seriali.

 • Polsat Film już od października

  Polsat uruchamia nowy kanał telewizyjny. W październiku na telewizyjnych ekranach zadebiutuje Polsat Film. To już kolejny nowy kanał Grupy Polsat, która we wrześniu uruchomiła Polsat Futbol i Polsat HD.

 • ​"Zawsze warto": Serialowa jesień w Telewizji Polsat

  Premierowy serial "Zawsze warto" z Katarzyną Zielińską, Weroniką Rosati i Julią Wieniawą w głównych rolach, nowe odcinki "Przyjaciółek", "Pierwszej miłości" "Świata według Kiepskich" i "W rytmie serca", oraz kontynuacje uwielbianych przez widzów seriali paradokumentalnych - oto, co Telewizja Polsat proponuje tej jesieni fanom seriali.

 • Co pokaże Polsat Film?

  W piątek, 2 października, na polskim rynku telewizyjnym zadebiutuje nowy kanał filmowy - Polsat Film, kolejna już stacja tematyczna Grupy Polsat. Czym chce przyciągnąć widzów?

 • "Niania w wielkim mieście": Kalendarz emisji premierowych odcinków seriali Telewizji Polsat

  Dwie nowości - "Niania w wielkim mieście" i "Ameryka marzeń", reaktywowane po latach "Daleko od noszy" oraz premierowe odcinki "Przyjaciółek", "Pierwszej miłości" i "Świata według Kiepskich" - oto, co dla fanów seriali przygotowała na nadchodzącą wiosnę Telewizja Polsat.

 • Dobre wyniki Polsat Film

  Nowy kanał - Polsat Film - dobrze sobie radzi od momentu startu. W ciągu niecałych dwóch tygodni emisji notuje średnią oglądalność wyższą niż Polsat News i Polsat Sport Extra. Jak dotąd oferta filmowa stacji oparta jest na bibliotece głównej anteny.

 • "Powiedz tak!": Serialowa wiosna w Telewizji Polsat

  ...1 marca - premierą serialu „Powiedz tak!” - Telewizja Polsat powitała wiosnę i oficjalnie rozpoczęła nowy sezon! Tego samego dnia odbył się tradycyjny Wieczór z Gwiazdami Polsatu, podczas którego gwiazdy stacji świętowały start wiosennej ramówki.

 • Wiosna z Polsatem

  W jednym z warszawskim klubów telewizja Polsat zdradziła tajemnice swojej wiosennej ramówki. Na hucznej imprezie, która odbyła się w czwartkowy wieczór, 21 lutego, pojawiło się mnóstwo znanych twarzy - gwiazd seriali, programów telewizyjnych, sportowych czy informacyjnych.

 • "Skazane": Serialowy zawrót głowy w Polsacie

  Już w czwartek Telewizja Polsat oficjalnie przedstawi - podczas Wieczoru z Gwiazdami - szczegóły swojej jesiennej ramówki. My znamy już serialowy rozkład jazdy stacji!

 • Zastąpi Lisa w Polsacie

  Jarosław Gugała od poniedziałku obejmuje stanowisko szefa programu informacyjnego "Wydarzenia" w Polsacie - poinformowała w poniedziałek rzeczniczka stacji Katarzyna Wyszomirska.

Wideo na temat: polsat środa
 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

Dyskusje na temat: polsat środa
 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  Jesień 2018 w TV Polsat: * W rytmie serca - sobota 20:30, niedziela 20:00 * EMSI na tropie - sobota 21:30 * Świat według Kiepskich - sobota 20:00 * #Supermodelka Plus Size - wtorek 21:30 * Umów się(...)-piątek 13:00 * Na ratunek 112 - poniedziałek-piątek 16:30 * Gliniarze - poniedziałek-piątek 17:00 * Chłopaki do wzięcia - sobota 19:30 * Liga mistrzów UEFA Champions League - środa 20:00