• Informacje na temat:

  polsat szuka

Artykuły na temat: polsat szuka
 • Joanna Liszowska szuka pracy! Obraziła się na Polsat?

  Aktorka i żona szwedzkiego milionera w ostatnich latach była jedną z najjaśniejszych gwiazd Polsatu. W kuluarach mówiło się, że jest ulubienicą dyrektor programowej i na brak pracy nie powinna(...) rewanżu za "Taniec z gwiazdami", Edward Miszczak podkradnie Polsatowi Joasię?

 • Adam Kraśko wciąż szuka żony!

  Adam Kraśko - najpopularniejszy rolnik w Polsce, wystąpi w sobotnim ćwierćfinale "Celebrity Splash!". Odpowiadając na kilka pytań najczęściej zadawanych przez internautów, mężczyzna ujawnił, że... wciąż szuka żony.

 • "Celebrity Splash": Polsat szykuje kolejną edycję?

  Czyżby na antenę Polsatu miał wrócić program "Celebrity Splash", w którym gwiazdy skaczą do wody?

 • Jolanta Fajkowska z programem w Polsat News 2

  Jolanta Fajkowska dołączyła do zespołu prowadzących kanału publicystycznego Polsat News 2. Co sobotę, o godz. 13, zobaczymy jej autorski magazyn, w którym przedstawi wydarzenia i problemy społeczne, polityczne oraz obyczajowe widziane oczami kobiet w programie "Fajka pokoju".

 • "Ranczo": Elżbieta Romanowska szuka fajnych... babeczek z krągłościami!

  ..., które na antenę Polsatu trafi wiosną przyszłego roku, mogą wziąć udział dziewczyny o rozmiarze co najmniej 42 mające minimum 170 cm wzrostu. - Szukamy fajnych babeczek z cudownymi krągłościami(...) i kobiecą w rozmiarze większym niż 40 - napisała Elżbieta Romanowska na swej tablicy na portalu społecznościowym pod zaproszeniem na casting do nowego show Telewizji Polsat. Okazuje się, że...

 • "Celebrity Splash!": Stenka w jury, Dowbor skacze!

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniane są przez jury. Znamy już nazwiska jurorów i niektórych uczestników show!

 • "Świat według Kiepskich": Marzena Kipiel-Sztuka szuka... menadżera z krwi i kości!

  Marzena Kipiel-Sztuka, czyli Halinka Kiepska ze „Świata według Kiepskich”, przyznaje, że od lat śpiewa i – w jej ocenie – robi to naprawdę dobrze. Aktorka chciałaby teraz nagrać płytę i wyruszyć w trasę koncertową. - Szukam menadżera, który zająłby się moją karierą muzyczną – mówi.

 • "Przyjaciółki": Co wydarzy się w finale 5. sezonu?

  Wielkie niespodzianki i nieoczekiwane zwroty akcji czekają na fanów "Przyjaciółek". Finał 5. sezonu popularnego serialu już w czwartek, 21 maja, w Polsacie.

 • Adam Kraśko wyjawił prawdę o programie "Rolnik szuka żony"! Zaskoczenie?

  Adam Kraśko (43 l.) zaistniał w celebryckim światku dzięki udziałowi w „Rolnik szuka żony”. Teraz, gdy pojawiły się głosy, że show może zniknąć z anteny, postanowił zabrać głos i ujawnić, jak wyglądają szczegóły programu.

 • Tradycja i zabawa, czyli, co obejrzeć w święta?

  Przed nami święta pod znakiem szalonych atrakcji. Charlize Theron zapragnie dopaść Śnieżkę, Julia Roberts będzie szukać miłości i smaków, a Jim Carrey spotka... Boga.

Wideo na temat: polsat szuka
 • Polsat pokazał spot promujący "Celebrity Splash" z nagimi gwiazdami!

  Polsat szykuje się do wiosennej ramówki, której największym hitem ma być nowe show "Celebrity Splash", w którym gwiazdy będą skakać do wody. Właśnie w sieci pojawił się spot reklamujący program! "Tak bardzo rozebranych gwiazd jeszcze nie widzieliście" - oznajmia lektor w reklamie. Nas nadal najbardziej zaskakuje obecność Adama Kraśki, uczestnika show TVP "Rolnik szuka żony", który na tle

 • Gunnar szuka Boga

  Gunnar to przykładny ojciec średniozamożnej skandynawskiej rodziny. Na pierwszy rzut oka ma wszystko, czego zazwyczaj potrzeba do szczęścia. Wygodny dom z dużym ogródkiem, samochód i dobrej klasy sprzęt to stałe atrybuty jego konsumpcyjnego życia. I choć wydaje się, że Gunnar nie ma powodów do zmartwień, to jednak daleko mu do pełni samozadowolenia. W tym wygodnym i poukładanym świecie za pieniądze można kupić wszystko, ale wszechobecny brak duchowości na dłuższą metę staje się nie do...

 • "Przyjaciółki": "Idziesz do wróżki, a nie do lekarza?"

  Patrycja (Joanna Liszowska) przeżywa rozterki. Wiktor (Paweł Deląg) pragnie mieć z nią dziecko. Patrycja nie wie, jak mu powiedzieć, że ciąża może zagrozić jej życiu. Kobieta desperacko szuka wsparcia. Prosi Wikę (Roma Gąsiorowska), by poszła z nią do...wróżki! Zobaczcie scenę z kolejnego odcinka "Przyjaciółek". Co wróżka wyczyta Patrycji z kart? Czwarty odcinek już w czwartek 22 marca

 • Szukając Erica

  Bezpretensjonalna afirmacja życia połączona z genialnymi gagami komediowymi i poruszającymi do głębi emocjami. Zawieszony pomiędzy fikcją a dokumentem film "Szukając Erica", to przepełniona entuzjazmem i nadzieją, subtelna i optymistyczna historia listonosza Erica Bishopa, podstarzałego kibica piłki nożnej, któremu w rozwiązywaniu narastających problemów życiowych pomaga... widmo jego idola Erica Cantony. Film był entuzjastycznie przyjęty podczas zeszłorocznej rywalizacji o Złotą Palmę w...

Dyskusje na temat: polsat szuka