• Informacje na temat:

  polsat walczy

Artykuły na temat: polsat walczy
 • Joanna Górska nadal walczy z rakiem! Są dobre wieści!

  Joanna Górska to jedna z najbardziej znanych dziennikarek stacji Polsat News. Od kilku miesięcy zmaga się ona z rakiem i wygląda na to, że wszystko zmierza w dobrym kierunku!

 • 71-latek w "Must Be The Music"

  O marzenia warto walczyć w każdym wieku. 71-letni uczestnik niedzielnego (22 marca) odcinka "Must Be The Music" jest tego najlepszym dowodem.

 • "Zawsze warto": Nowy serial na wiosnę w Polsacie

  Trzy życia. Trzy tajemnice. Trzy nierozwiązywalne problemy. Zwłaszcza, kiedy walczy się samemu. Ale kiedy trzy nitki się przeplatają, mogą dać początek nowej tkaninie. Nowemu życiu. Mimo, że czasem(...) bunt, na to by wyjść z kąta, by zawalczyć o siebie - swoją indywidualność, rodzinę, szczęście i prawo do mówienia "nie". Marta, Dorota i Ada. Każda w innej sytuacji zawodowej i rodzinnej. Nie miały ze...

 • "Taniec z Gwiazdami": Co zatańczy Agnieszka i Stefano?

  Zbliża się półfinał programu "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Już w piątek, 6 listopada, przekonamy się, kto będzie walczył o Kryształową Kulę. Tymczasem trwają przygotowania i próby - co zatańczą Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino?

 • ...! Relacja na żywo rozpocznie o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat. Zobaczcie konkurencję Jonkisza... *** Zobacz więcej:

 • "Hell's Kitchen": Uczestnik w szpitalu

  Podobnie jak w pierwszej edycji, tak i w tej, jeden z uczestników programu "Hell's Kitchen" dozna bardzo poważnej kontuzji nogi. Maciek Obukowicz trafi do szpitala!

 • W październiku Joanna Górska, dziennikarka Polsatu, przekazała przykrą wiadomość. Wyjaśniła, że od jakiegoś czasu nie pojawia się na antenie, bo poważnie zachorowała. Obiecała, że wróci najszybciej, jak to będzie możliwe i zaapelowała do wszystkich: "Badajcie się".  Gwiazda Polsat News zmaga się z rakiem piersi, ale wcale się nie poddaje. Gdy przeszła chemioterapię i straciła włosy, było jej...

 • Pudzian wykończył uczestników "Hell's Kitchen"

  Gościem czwartego odcinka "Hell's Kitchen" był Mariusz Pudzianowski, który zgotował uczestnikom iście piekielny trening.

 • Katarzyna Dowbor czeka na operację! Z chorobą walczy od lat!

  Od września 2013 roku jest związana z telewizją Polsat i z programem, w którym pomaga ubogim rodzinom wyremontować ich domy. Poruszające historie uczestników programu zdobyły serca publiczności. Jednak widzowie nie wyobrażają sobie tego hitu bez Katarzyny Dowbor. Empatyczna, wrażliwa na krzywdę innych dziennikarka ma szerokie grono fanów. Niestety, niedawno okazało się, że gwiazda będzie musiała...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Odważne wyznanie Grzegorza Wilka!

  Czwarty odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Grzegorz Wilk, który rewelacyjnie wcielił się w Bono z zespołu U2. Największym zaskoczeniem wieczoru stało się jego odważne i wzruszające wyznanie.

Wideo na temat: polsat walczy
 • "W rytmie serca": Co w najnowszym odcinku?

  ​W najbliższą niedzielę, 6 maja, o godz. 20:00 w Polsacie, w serialu "W rytmie serca" zobaczymy jak Adam będzie usiłował walczyć o życie swojego ojca, Olgę nękaną przez mafię i Weronikę, która dowiedziała się, że jest w ciąży i jest tym faktem przerażona.

 • Wszyscy uczestnicy "Tańca z gwiazdami"

  Szóstą edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będziecie mogli oglądać już od 2 września w Polsacie. Póki co pary mają za sobą dwa tygodnie intensywnych treningów, promocyjne spoty i sesje zdjęciowe. Jedenastu uczestników jesiennej edycji będzie walczyć tradycyjnie o Kryształową Kulę i 100 tysięcy złoty. Jak sądzicie, kto sięgnie w listopadzie po to trofeum? Zobaczcie wszystkich