• Informacje na temat:

  polscy mieszkańcy

Artykuły na temat: polscy mieszkańcy
 • "Belfer": Polskie "Twin Peaks"?

  Co o serialu "Belfer" sądzą nasi redaktorzy: Bartosz Stoczkowski, Katarzyna Ulman i Marta Podczarska? Sprawdźcie i komentujcie!

 • Przegląd Najnowszych Filmów Polskich we Lwowie

  33 filmy mieli okazję obejrzeć ukraińscy i polscy widzowie podczas zakończonego we Lwowie 3. Przeglądu Najnowszych Filmów Polskich. W wielu z nich, odnoszących się do najnowszej historii Polski, Ukraińcy szukali odniesień do obecnej sytuacji w ich kraju.

 • Polskie gwiazdy na koncertach. Gdzie jeszcze wystąpią nasi ulubieńcy?

  Afromental to dziś jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że ich kalendarz koncertowy pęka w szwach.  Mieszkańcy Krakowa i nie tylko będą mieli okazję posłuchać chłopaków z "Afro" podczas zbliżającej się wielkimi krokami 9. edycji VERVA Street Racing. To wyjątkowe święto motoryzacji z udziałem wspaniałych samochodów, kierowców wyścigowych i oczywiście...

 • Gwiazdy kina w polskim zajeździe

  Scarlett Johansson, George Clooney i Bill Murray to tylko niektórzy goście zajazdu w miasteczku Palisades - tuż koło Nowego Jorku. Właścicielką zabytkowego obiektu jest polska dziennikarka.

 • "Ojciec Mateusz" i "Na sygnale" najlepszymi polskimi serialami!

  Telekamery „Tele Tygodnia” 2017: „Ojciec Mateusz” i „Na sygnale” najlepszymi polskimi serialami! Serial „Ojciec Mateusz” już po raz drugi zwyciężył w plebiscycie „Tele Tygodnia”, a serial fabularno-dokumentalny „Na sygnale” zdobył w tym roku Telekamerę po raz trzeci z rzędu! Złotą Telekamerę odebrali podczas 20. Gali Telekamer „Tele Tygodnia” twórcy „Rancza”.

 • "Ojcu": O straszliwej zbrodni

  W Montrealu powstaje fabularyzowany dokument oparty na historii zbrodni dokonanej pod koniec lat 30. XX wieku przez NKWD na mieszkańcach Winnicy.

 • Polskie hity na wiosnę 2013

  ...się w plener, na lodowisko, boisko do koszykówki czy rower! O ich kondycję fizyczną zadbają znani i wciąż podziwiani polscy sportowcy. Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak(...) 7. odc. 13. Premiera 3.03, TVP 1, Niedziela, godz.: 20.20 Mieszkańcy Jeruzalu nie narzekają na wiejską nudę. Wójt lansuje nową partię, a Michałowa wpędza niektórych do grobu... W dworku zjawi...

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" w polskich kinach od 25 grudnia

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", trzecia i ostatnia część nowej trylogii nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, wejdzie do polskich kin 25 grudnia. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Orlando Bloom, Christopher Lee i Cate Blanchett.

 • Telekamery 2016: "Na sygnale" i "Ranczo" to najlepsze polskie seriale!

  "Na sygnale" i "Ranczo" to dwa seriale, które w ubiegłym roku najbardziej podobały się Czytelnikom "Tele Tygodnia"! Twórcy Serialu Roku ("Ranczo") i Serialu Fabularno-Dokumentalnego Roku ("Na sygnale") odebrali w poniedziałkowy wieczór Telekamery 2016 - nagrody przyznawane w imieniu telewidzów przez redakcję najpopularniejszego w Polsce tygodnika.

 • Najlepsze kino z Afryki w kilku polskich miastach

  10. edycja Festiwalu Filmów Afrykańskich rozpoczęła się 21 kwietnie w Warszawie, odwiedzi też największe miasta Polski - m.in Kraków, Wrocław, Poznań i Gdańsk. W programie Afrykamery są spotkania z twórcami, warsztaty kulinarne, wystawy, slajdowiska, ale przede wszystkim znakomite filmy nagradzane ostatnio na najważniejszych festiwalach na świecie.

Zdjęcia na temat: polscy mieszkańcy
Wideo na temat: polscy mieszkańcy
 • Rozenek dementuje: Nie jesteśmy polskimi Beckhamami!

  Małgorzata Rozenek wraz ze swoim partnerem Radosławem Majdanem wzięli udział w programie "Azja Express". Podczas podróży po Azji okoliczni mieszkańcy byli ciekawi czym zajmują się na co dzień uczestnicy. Niestety nie rozumieli oni zbyt wiele w języku angielskim. Małgorzata Rozenek postanowiła porównać swój związek do małżeństwa Beckhamów. - Kiedy padło to nazwisko, od razu było wiadomo, o co

Dyskusje na temat: polscy mieszkańcy
 • Re: "Moda na sukces": Żegnamy się z serialem!

  Zatroszczymy się o to, żeby polscy fani mogli wciąż oglądać swój ulubiony serial, podobnie jak mieszkańcy innych krajów na całym świecie - kończy przedstawiciel Bell-Phillip Television Productions, Inc. Już oni lepiej wiedzą jaki jest ulubiony serial Polaków. Brzmi jak groźba. Już niech lepiej lecą polskie gnioty. Nawet Hanka w kartonach wymięka przy Brooke i tej promocji kur.estwa.

 • Re: Lubię sobie pomykać

  mówiąca gwarą, nie potrafi posługiwać się poprawną polszczyzną ten w błędzie. Może warto zastanowić się dlaczego tak uparcie się nią owi mieszkańcy "egzotycznych" zakątków polski dla niektórych posługują? Może chcą pokazać ,że nie wstydzą się swojej kultury, języka, przynależności? W końcu nawet najbardziej polscy Warszawiacy, też mówią swoistym gwarowym językiem. Radziłbym nie negować