• Informacje na temat:

  polscy telewidzowie

Artykuły na temat: polscy telewidzowie
 • Ta scena wstrząsnęła milionami telewidzów - śmierć Bromskiego

  Tej sceny miłośnicy "Komisarza Aleksa" nie zapomną nigdy. Śmierć Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski) to jedno z najbardziej dramatycznych serialowych wydarzeń minionego sezonu. Kilka milionów widzów opłakiwało przystojnego policjanta i wzruszało się cierpieniem czworonożnego detektywa, który stracił ukochanego opiekuna i przyjaciela...

 • Leonard Pietraszak: Męska decyzja

  Pułkownik Dowgird z "Czarnych chmur", Karol Stelmach z "Czterdziestolatka", Gustaw Kramer z filmów "Vabank" i "Vabank II, czyli riposta" - za te role pokochali go telewidzowie i kinomani.

 • Mąż Joanny L. podjął decyzję. To koniec polskiej kariery?

  Emisja pierwszego odcinka show "Twoja twarz brzmi znajomo" biła rekordy popularności. Telewidzowie z wielką ciekawością oglądali program, którego największą gwiazdą bezsprzecznie jest Joanna(...) 1,2 promila). Uważająca się do tej pory za dziecko szczęścia aktorka jedną nieprzemyślaną decyzją zburzyła to, co latami tak mozolnie budowała. - Polscy producenci są wyjątkowo czuli na tzw...

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Telekamery 2016: "Na sygnale" i "Ranczo" to najlepsze polskie seriale!

  "Na sygnale" i "Ranczo" to dwa seriale, które w ubiegłym roku najbardziej podobały się Czytelnikom "Tele Tygodnia"! Twórcy Serialu Roku ("Ranczo") i Serialu Fabularno-Dokumentalnego Roku ("Na sygnale") odebrali w poniedziałkowy wieczór Telekamery 2016 - nagrody przyznawane w imieniu telewidzów przez redakcję najpopularniejszego w Polsce tygodnika.

 • Norweski serial o polskim imigrancie budzi emocje

  "To nie jest film o Polakach" - zarzeka się producent norweskiego serialu "Walka o byt", którego bohaterem jest fikcyjny polski imigrant Tomasz Nowak. Po emisji pierwszych odcinków wśród Polonii zawrzało - na twórców serialu spadły oskarżenia o powielanie sterotypu Polaka - ubogiego i oszukującego.

 • "Ojciec Mateusz" i "Na sygnale" najlepszymi polskimi serialami!

  Telekamery „Tele Tygodnia” 2017: „Ojciec Mateusz” i „Na sygnale” najlepszymi polskimi serialami! Serial „Ojciec Mateusz” już po raz drugi zwyciężył w plebiscycie „Tele Tygodnia”, a serial fabularno-dokumentalny „Na sygnale” zdobył w tym roku Telekamerę po raz trzeci z rzędu! Złotą Telekamerę odebrali podczas 20. Gali Telekamer „Tele Tygodnia” twórcy „Rancza”.

 • Zagraniczne reakcje na wybór Moniki Kuszyńskiej

  Co zagraniczni fani Konkursu Piosenki Eurowizji sądzą o polskiej reprezentantce i jej piosence?

 • "Klan": TVP1 zaprasza jesienią na spotkania z ulubionymi bohaterami najlepszych polskich seriali

  Urocza pani weterynarz z Majaków, przystojny policjant i jego czworonożny przyjaciel z Łodzi, detektyw w sutannie z Sandomierza oraz członkowie najpopularniejszego polskiego klanu z Warszawy - to oni skradną Wasze serca tej jesieni. Nowy serialowy sezon rozpocznie się w telewizyjnej Jedynce 1 września punktualnie o godzinie 17.55 od spotkania z rodziną Lubiczów...

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

Zdjęcia na temat: polscy telewidzowie
Dyskusje na temat: polscy telewidzowie
 • Re: “Na Wspólnej": Chcą uśmiercić Włodka Ziębę?

  Polscy telewidzowie pobili już rekord świata w oglądaniu seriali,a śmiali się z brazyliady,która zaczyna nas podziwiać jako lidera.Brawo dla producentów i aktorów,widać że polska kinomatografia zeszła na dno.

 • Re: "Prokurator": Kryminalne puzzle, czyli koronkowa robota

  Może polscy telewidzowie oglądaliby ambitniejsze seriale niż "M. jak miłość", ale czas, w jakim są nadawane absolutnie nie "leżą" ludziom wstającym rano do pracy (ja o.4.15) I nie dotyczy to tylko seriali.

 • Re: Kto się boi jej wspomnień?

  To zastanawiające - jak prymitywni są polscy telewidzowie, którzy za ich własne pieniądze zmuszani są do oglądania takiej szmiry i badziewia jak polskie serialiki. Może Ranczo jest nieco lepsze, bo świeże. Reszta, na czele z Klanem, to powtarzalne kiepsko zagrane mizerotki.