• Informacje na temat:

  polska aktorka aleksandra kisio

Artykuły na temat: polska aktorka aleksandra kisio
 • Aleksandra Kisio przerwała milczenie! Wyznała prawdę o swojej rodzinie!

  Aleksandra Kisio (36 l.) zabrała głos w bardzo ważnej sprawie. Przy okazji wyznała, że jest w bardzo niekomfortowej sytuacji. Wszystko z powodu genów...

 • Aleksandra Kisio i Kevin Spacey: Wspólna pasja?

  Aleksandra Kisio bardzo dobrze wspomina pracę na planie reklamy u boku Kevina Spaceya. Aktorka cieszy się, że udało im się odkryć wspólną pasję - jazdę na nartach. Przy okazji współpracy aktorka zaobserwowała też różnice w zwyczajach aktorów polskich i amerykańskich na planie filmowym.

 • Izabela Kisio-Skorupa jest oburzona! Nie była zaproszona na ślub córki!

  Izabela Kisio-Skorupa dała upust swoim emocjom, po tym jak okazało się, że nie została zaproszona na ślub własnej córki Aleksandry Kisio (34 l.).

 • Prezentacja uczestników 13. edycji "Tańca..."

  Już po raz 13. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. Już 4 września w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Katarzyna Zielińska, Katarzyna Pakosińska, Kacper Kuszewski, Weronika Marczuk i Michał Szpak.

 • Bardzo boi się... koni

  Aleksandra Kisio, którą w najbliższą sobotę zobaczymy jako Dankę w 5. odcinku "Komisarza Aleksa 2", marzy, by zagrać w filmie kostiumowym.

 • Kolejna gwiazda w nowej edycji show

  Już niebawem kolejna piękna polska aktorka sprawdzi się na parkiecie. TVN potwierdził, że Katarzyna Zielińska weźmie udział w 13. edycji "Tańca z gwiazdami".

 • "M jak miłość": Gwiazdy polskich seriali pobiją światowy rekord Guinnessa?

  ...", Elżbieta Jędrzejewska, czyli Edyta Kamińska z "Samego życia", Aleksandra Mikołajczyk, czyli Marcelina Cichosz z "Ojca Mateusza", Aleksandra Kisio, czyli Gośka Figura z "Prosto w serce", Agnieszka...

 • "TzG": Kto z kim zatańczy?

  To, że Katarzyna Zielińska trenuje do "Tańca z gwiazdami" pod okiem Rafała Maseraka, wiadomo już od kilkunastu dni. Z jakimi tancerzami wystąpią natomiast pozostali uczestnicy show?

 • Śpiewa przedwojenne szlagiery

  Anna Dereszowska, czyli Sandra Matuszewska z "M jak miłość", od kilku miesięcy promuje swoją debiutancką płytę "Już nie zapomnisz mnie" zawierającą niezapomniane przeboje Henryka Warsa. W czwartek aktorka wystąpiła z recitalem na scenie Och -Teatru.

 • Gdynia w deszczu. Flesze na Bachledę

  Rozpoczęło się największe święto polskiego filmu - 35. Polski Festiwal Filmów Fabularnych. Przez najbliższy tydzień 21 filmów walczyć będzie o "Złote Lwy". Z tej okazji do Gdyni zjechali aktorzy, twórcy filmowi, dziennikarze i miłośnicy dobrego kina. I choć przywitały ich ciemne chmury i deszcz, wyjątkowej atmosfery tego święta nie sposób było nie poczuć.