• Informacje na temat:

  polska aktorka anna przybylska

Artykuły na temat: polska aktorka anna przybylska
 • Anna Przybylska

  ...(ur. 26 grudnia 1978 w Gdyni) – polska aktorka oraz fotomodelka...

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Nie żyje Anna Przybylska. Zmarła po ciężkiej chorobie

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła po długiej chorobie, miała 35 lat. Aktorka od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Polska aktorka filmowa i telewizyjna, fotomodelka, międzynarodowa twarz firmy Astor.

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • Anna Przybylska skrywała tajemnicę? Jej biografia wiele wyjaśnia

  Anna Przybylska (†36) była wspaniałą aktorką i życzliwym, otwartym człowiekiem. Jaką tajemnicę nosiła w sercu?

 • Media na pogrzebie Anny Przybylskiej

  Mimo apelu rodziny Anny Przybylskiej i samej zmarłej, na pogrzebie aktorki pojawiły się media. Co sprawiło, że nie posłuchały prośby rodziny?

 • "Złotopolscy": Nie będzie filmu o Annie Przybylskiej!

  Fani zmarłej w październiku 2014 roku Anny Przybylskiej, czyli niezapomnianej sierżant Marylki Baki ze "Złotopolskich", z niecierpliwością czekają na filmową biografię ślicznej aktorki, której realizację zapowiedział 3 lata temu Radosław Piwowarski. Niestety, film nie powstanie...

 • Aktorzy serialu "Złotopolscy" o Annie Przybylskiej

  Paweł Wawrzecki i Piotr Szwedes, którzy pracowali z Anną Przybylską na planie serialu "Złotopolscy", opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką.

Wideo na temat: polska aktorka anna przybylska
 • Anna Przybylska zmarła rok temu! Tak mieszkańcy Trójmiasta żegnali aktorkę!

  Rok temu, 5 października, setki osób żegnały w Gdyni Annę Przybylską. Aktorka zmarła po przegranej walce ze złośliwym nowotworem. Miała 35 lat. Jej ostatnia droga rozpoczęła się w kościele NMP(...) właściwie listy do pani Ani" – mówiła wówczas Joanna Grajter, rzeczniczka urzędu miasta Gdyni. Księga kondolencyjna była wystawiona do 10.10.2014 roku. (TVN24/x-news)

 • Tłumy mieszkańców Gdyni żegnają Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele i fani - setki osób żegnają w Gdyni Annę Przybylską. Aktorka zmarła w niedzielę (5.10), po przegranej walce ze złośliwym nowotworem. Miała 36 lat. Jej ostatnia droga rozpoczęła się w kościele NMP Królowej Polski. Przy ul. Świętojańskiej w Gdyni wystawiono księgę kondolencyjną, do której wpisują swoje słowa pożegnania mieszkańcy Trójmiasta. Wszystkich łączy to, że nie mogą

Dyskusje na temat: polska aktorka anna przybylska
 • Re: "Plebania": Agnieszka Włodarczyk czuła się zbrukana, grając nago jako nastolatka...

  przynajmniej Krukówna nie przeżywa jak suchy bolek trampki :) Nagość jest częścią sztuki nie tylko aktorskiej ,malarstwo ,rzeźba. Z resztą weźmy przekład z najwyższej międzynarodowej pułki aktorek Polskiego Pochodzenia Izabela Scorupko jej wdzięki podziwiała publiczność całego świata .Dalej Anna Przybylska aktorka - sesja dla Play boya . Wg mnie najładniejsza Polska aktorka to Magdalena Mazur .