• Informacje na temat:

  polska avril

Artykuły na temat: polska avril
 • Mała dziewczynka z wielkim marzeniem

  ...dalej. Ale mam wizję, jak to powinno wyglądać. Mówi się czasem o tobie "polska Avril Lavigne". Jak ci się podoba takie porównanie? Tola: Bardzo! Nie mam kompleksów i problemu z tym. Nie będzie...

 • Ke$ha oskarża producenta o wykorzystywanie

  O "seksualne, fizyczne, werbalne i emocjonalne" wykorzystywanie popularna wokalistka Ke$ha oskarżyła znanego producenta Dr. Luke'a. To dalszy ciąg sprawy znanej od początku roku.

 • Avril Lavigne w Polsce

  Najlepiej sprzedawana gwiazda pop-rocka na świecie, Avril Lavigne, ponownie zagra koncert w Polsce.

 • Avril Lavigne w Polsce

  Avril Lavigne, zbuntowana kanadyjska nastolatka, przyjedzie do Polski na jeden koncert. Fani twórczości piosenkarki będą mogli zobaczyć ją na żywo w katowickim "Spodku" 6 czerwca.

 • Kto zaśpiewa przed Avril Lavigne?

  Zespół Nefer poprzedzi drugi w Polsce występ młodej kanadyjskiej gwiazdy Avril Lavigne. Koncert odbędzie się 5 lipca we wrocławskiej Hali Stulecia.

 • Avril zaśpiewa po polsku?

  Nie lada niespodziankę przygotowała kanadyjska wokalistka Avril Lavigne dla swoich fanów w Europie. Podczas trasy koncertowej rozpoczynającej się w maju, piosenkarka chce zaśpiewać przebój "Girlfriend" w ośmiu różnych językach!

 • Avril Lavigne dziękuje polskim fanom

  Prezent na 27. urodziny od polskich fanów bardzo przypadł do gustu kanadyjskiej wokalistce Avril Lavigne.

 • Rekordowa Avril we Wrocławiu

  Dziś (5 lipca) o godzinie 18.30 w Hali Stulecia we Wrocławiu wystąpi Kanadyjska wokalistka Avril Lavigne. 23-letnia gwiazda zaśpiewa w Polsce po raz drugi.

 • Avril Lavigne śpiewa przebój Ke$hy. Zobacz!

  Kanadyjska wokalistka Avril Lavigne wykonała dla radia BBC hit swojej amerykańskiej koleżanki Ke$hy.

 • Madonna najlepsza w Polsce!

  Album "Hard Candy" jest najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce. Madonna wyprzedziła tym samym zespół Feel, który przez wiele tygodni otwierał zestawienie.

Wideo na temat: polska avril
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Handlarz cudów

  Film opowiada pełną emocji historię Stefana (Borys Szyc), pielgrzymującego do Lourdes i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców chcących dotrzeć do ojca, który czeka na nie we Francji. Wspólna podróż sprawi, że pokonają bariery kulturowe, społeczne i religijne i na chwilę staną się rodziną. To opowieść o akceptacji, drodze do odpowiedzialności za drugiego człowieka i drodze do samego siebie przez drugiego człowieka. Z racji uniwersalnego tematu film został doceniony na Festiwalu Polskich Filmów...