• Informacje na temat:

  polska betty

Artykuły na temat: polska betty
 • Nie żyje Fernando Gaitan, twórca telenoweli "Brzydula Betty"

  Ana Bond, wiceprezes Sony Pictures TV ds. Produkcji Międzynarodowych Ameryki Łacińskiej i USA. Telenowela Gaitana - "Brzydula Betty" (oryg. "Yo soy Betty, la fea") - była jego życiowym dziełem. Została(...) Zjednoczonych magazyn "Variety" opisał "Ugly Betty" jako "kolumbijskie brzydkie kaczątko", które wydobyło gatunek telenoweli z latynoamerykańskich przedmieść i wygenerowało więcej klonów niż...

 • "Co leci w sieci": Nowy program TVP2

  Już w pierwszą niedzielę października w TVP2 ożyją najlepsze kabaretowe tradycje: humor i absurd wymieszany z groteską oraz przewrotna piosenka w wykonaniu wyjątkowych artystów. "Co leci w sieci" czerpie z najlepszych komediowych wzorców. Wybitni aktorzy i mistrzowie kabaretu będą w błyskotliwy sposób komentować życie publiczne, nasze zwyczaje i słabości oraz współczesne mody.

 • “Na Wspólnej": Oto Betty, szalona mamuśka Nicole!

  Do stałej obsady telenoweli “Na Wspólnej" dołączyła Joanna Trzepiecińska. Zobaczymy ją w roli Betty, matki Nicole (Maria Niklińska). Jej bohaterka będzie kokietować wszystkich wokół, nawet własnego zięcia Mikołaja (Krzysztof Wieszczek)!

 • "Brzydula Betty III" w Polsce

  W nadchodzący weekend filmowy kanał telewizyjny FoxLife rozpocznie emisję trzeciego sezonu serial u obyczajowego - "Brzydula Betty". Będzie to jednocześnie - jak zapewni nadawca - premiera serialu w Polsce.

 • "Brzydula": Minęło 17 lat

  Aż trudno uwierzyć, że minęło już 17 lat, od kiedy świat poznał brzydką Betty. Z tej okazji aktorzy zorganizowali spotkanie.

 • "Ugly Betty" od maja w Polsce

  Laureat tegorocznych Złotych Globów w kategorii najlepszy serial komediowy, produkowany przez Salmę Hayek "Ugly Betty", od maja będzie można oglądać na kanale FOXLife.

 • Joanna Trzepiecińska odchodzi z "Na Wspólnej"!

  Z telenoweli "Na Wspólnej" definitywnie zniknie postać Betty, a grająca ją aktorka Joanna Trzepiecińska odchodzi z serialu.

 • Kultowe? Nie u nas

  Niebywała popularność, jaka w USA cieszą się nowe produkcje w rodzaju "Chirurgów", czy "Ugly Betty" (laureaci Złotych Globów) wcale nie gwarantuje sukcesu w Polsce.

 • Joanna Trzepiecińska pojawia się "Na Wspólnej"!

  Nicole, po wczorajszym telefonie swojej matki, nie umie opanować zdenerwowania. Zarówno Mikołaj, jak i Honorata z Romanem są mocno tym zdziwieni. Młoda Leśniewska stara się bardzo dyplomatycznie uprzedzić ich, że Betty Sulinsky to specyficzna osobowość...

 • Na majówkę trzy superseriale

  W maju kanał FOX Life wprowadza do ramówki trzy wielkie premiery. Od 14 maja rozpocznie się emisja nowego serial u "Brzydula Betty", 15 maja zostanie wprowadzony trzeci sezon serialu "Grey's Anatomy" ("Chirurdzy") a już 17 maja będzie miała miejsce premiera trzeciego sezonu "Gotowe na wszystko".

Zdjęcia na temat: polska betty
Wideo na temat: polska betty
 • BrzydUle z całego świata

  Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, iż "BrzydUla" to polski odpowiednik międzynarodowego formatu, który został stworzony na bazie.. kolumbijskiej telenoweli. Produkcją "Yo soy Betty, la fea" (bo(...) w telenowelach właśnie. To jej zawdzięczamy stworzoną w 2006 roku "Brzydulę Betty" - amerykańską wersję kolumbijskiego pierwowzoru. Wtedy za przykładem Stanów Zjednoczonych poszły inne kraje: Anglia

Dyskusje na temat: polska betty
 • Re: Waszym zdaniem: "Prosto w serce" a "BrzydUla"

  KOCHAM SERIAL PROSTO W SERCE- niestety opini o brzydULI nie mogę wydać bo nie obejrzałam ani jednego odcinka , obejrzałam wersję oryginalną tzn. Brzydula BETTY. Ale terz żałuję , bo z opini które czytam wnoszę , że polska wersja była fantastyczna. Reasumując dla mnie PwS jest najlepszym serialem jaki można w chwili obecnej zobaczyćw telewizji- żaden MU niedorównuje