• Informacje na temat:

  polska beyonce

Artykuły na temat: polska beyonce
 • Jak dowiedział się "Super Express", w przyszłym roku polski rząd wzbogaci się o dwa luksusowe samoloty warte 440 miliony złotych. Takim samym cackiem latają od jakiegoś czasu Beyonce (35 l.) i Jay-Z (47 l.)!

 • Grammy 2015: To będzie wieczór Beyonce i Sama Smitha?

  W niedzielę, 8 lutego, w hali Staples Center w Los Angeles odbędzie się 57. edycja rozdania nagród Grammy, nazywanych muzycznymi Oscarami.

 • Beyonce wystąpi w Polsce

  Beyonce (31 l.) nie daje fanom chwili wytchnienia. Tuż po występie przed amerykańską publicznością na Super Bowl piosenkarka zaskoczyła polskich wielbicieli, ogłaszając... swój pierwszy koncert w Warszawie. Wokalistka wystąpi 25 maja w ramach Orange Warsaw Festival.

 • Recenzja Ariana Grande "My Everything": Do łóżka, do klubu, do wyrzucenia

  "Kłaniajcie się, suki" - śpiewała rok temu Beyonce, nieco szokując audytorium. Im więcej płyt takich jak ta Ariany Grande, tym łatwiej zrozumieć te słowa.

 • Radzimir Dębski żali się na Beyonce! "Dała 4 tysiące, to mało!"

  Jeszcze jakiś czas temu o synu Krzesimira Dębskiego i Anny Jurksztowicz mało kto słyszał. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy Radzimir wygrał konkurs zorganizowany przez samą Beyonce! Przeróbka jednej z jej piosenek tak bardzo spodobała się artystce, że postanowiła zamieścić ją na płycie.  Nagranie, na którym Beyonce dzwoni do Dębskiego, aby poinformować go o wygranej, było swego czasu hitem...

 • 2014 rokiem pośladków? A jakżeby inaczej

  Rok 2013 nazwany był m.in. przez CNN oraz kilka innych opiniotwórczych portali za rok pupy i pośladków w muzyce. Patrząc na mijający 2014 rok, można odnieść wrażenie, że i w tym roku tylna część ciała miała się równie dobrze co w poprzednim, a może nawet lepiej.

 • Siostra Beyonce olała Polaków!

  Solange Knowles od lat żyje w cieniu popularnej siostry. Musiała jednak zdawać sobie sprawę z tego, że decydując się na karierę muzyczną, będzie skazana na ciągłe porównania do Beyonce. Młodsza(...), w przeciwieństwie do Beyonce, młodsza siostra nie dotrze jednak do Polski. "Z przykrością informujemy, że Solange odwołała wszystkie swoje sierpniowe koncerty w tym OFF Festival" - czytamy na...

 • "Must Be The Music": Discopolowcy spod prysznica

  Pierwszy odcinek dziewiątej edycji "Must Be The Music" pokazał, że wciąż w Polsce są wykonawcy, którzy jeszcze nie byli w talent-shows i w dodatku tacy, na których warto zwrócić uwagę.

 • Bilet na koncert Beyonce w Polsce kosztuje 1750 zł!

  Strefy VIP, Golden Circle, pakiet King, strefa Premium - to propozycje dla zasobnych wielbicieli talentu Beyonce. Najdroższy bilet kosztuje na koncert gwiazdy 1750 zł. Wejściówki dla "zwykłych" fanów wahają się od 129 do 319 zł.

 • "50 twarzy Greya": Polacy oszaleli na punkcie tej historii

  Już nie tylko książka i nie tylko film są wielkimi hitami i bestsellerami. Również ścieżka dźwiękowa do "50 twarzy Greya" robi furorę na listach sprzedaży.

Wideo na temat: polska beyonce
 • Absurdalne żądania gwiazd

  W związku z ostatnimi doniesieniami o wymaganiach Beyonce przed koncertem w Polsce dziennikarka Anna Wendzikowska opowiedziała w studiu "Dzień Dobry TVN" o niecodziennych żądaniach światowych gwiazd. "To jest element, który gwiazdy muszą mieć, żeby być gwiazdami" - przyznała. Wendzikowska zdradziła również, którzy artyści mają najbardziej absurdalne wymagania. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)