• Informacje na temat:

  polska ekipa

Artykuły na temat: polska ekipa
 • Ekipa "Idy" zgubiła Oscara na imprezie!

  ...i Agata Trzebuchowska emocje przy barze rozładowywały jeszcze w trakcie trwania gali. Z tego powodu nie zdążyły wrócić na salę, aby odebrać Oscara wraz z reżyserem. Po części oficjalnej polska ekipa(...)!' - z przerażeniem w oczach zaalarmowała współbiesiadników" - zdradza obecny na imprezie informator tabloidu. Cała ekipa zaczęła więc gorączkowe poszukiwania Oscara. Przecież jego zguba byłaby totalną...

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • "Violetta" podbija Polskę

  ...wielu zwrotów w naszym języku. Za każdym razem, gdy z ust Martiny Stoessel, Jorge Blanco i Diega Domingueza padały zdania takie jak: "Kocham was", "Cześć, Polska!", "Śpiewajcie ze mną!", publiczność(...), księżyc podwieszony na linkach, na którym Martina przemieszczała się nad widownią - to robi wrażenie. Nic dziwnego, że przygotowanie każdego koncertu trwa ok. 20 godzin. 130-osobowa ekipa podróżuje...

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • "Gra o tron": Rose Leslie nago przed całą ekipą

  Gwiazda serialu "Gra o tron", Rose Leslie, która w produkcji HBO wciela się w postać Ygritte, podzieliła się z fanami wrażeniami z realizacji sceny erotycznej.

 • Trzeci sezon "Warsaw Shore" wiosną w MTV Polska

  "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" wraca na antenę MTV Polska. Wg informacji portalu Wirtualnemedia.pl trzeci sezon reality-show będzie dłuższy od dotychczasowych, pojawią się w nim również nowi uczestnicy.

 • "Życie na gorąco": Polski James Bond

  ..., postawiliśmy repliki automatów z papierosami i gumami do żucia - wspomina scenograf Bogdan Sölle. A to tylko jedna z mistyfikacji. Ponieważ ekipa nie dysponowała dolarami, Węgry udawały Austrię, Krym Amerykę(...) oglądamy jedynie z okien jadącego samochodu... Austriackie rejestracje samochodowe klejono na plastelinę, mosiężna tablica z napisem Ambasada Polska w Wiedniu przez wiele dni przejeżdżała w bagażniku...

 • Ekipa filmu "Karbala" kręci w Jordanii

  W Jordanii rozpoczął się ostatni etap zdjęciowy do filmu "Karbala", w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza - pełnometrażowej opowieści o wielkiej bitwie Polaków stoczonej z Al-Kaidą w Iraku, w 2004 roku. W opartej na faktach produkcji wystąpią m.in. Bartłomiej Topa, Antonii Królikowski, Leszek Lichota, Michał Żurawski i Piotr Żurawski.

 • "Pakt": Najpilniej strzeżony serial w Polsce!

  ...zmienia się o 180 stopni. Jej dotychczasowy świat runie, a ona będzie musiała stanąć w obronie swoich bliskich. Sprawdzona ekipa i nowe twarze W serialu, oprócz wspomnianych, zagra cała(...). Producentami ze strony HBO Polska są Izabela Łopuch (executive producer) i Anna Nagler.

 • Polak w ekipie najnowszego filmu o Bondzie!

  Polski operator Łukasz Bielan pracuje przy "Spectre" - najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Bielan jest współautorem zdjęć m.in. do oscarowego "Życia Pi" czy serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku".

Zdjęcia na temat: polska ekipa
Wideo na temat: polska ekipa
 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

Dyskusje na temat: polska ekipa
 • Re: Ekipa "Rancza" znowu w Jeruzalu

  polska rzeczywistość

 • Re: Ekipa "Rancza" znowu w Jeruzalu

  złodziejstwo wymuszanie łapówek knowania to idealne pokazana polska rzeczywistość

 • Re: Ekipa "Rancza" znowu w Jeruzalu

  Ja oglądam. Nie "te wszystkie seriale" tylko "Ranczo". Świetnie ukazana polska rzeczywistość.

 • Re: Ekipa "Rancza" znowu w Jeruzalu

  Znalazl sie "rozumny",biedaku!!!!Rozumiemy az za bardzo,to WY tworzycie taka Polska!!!! To WY chlejecie nieroby jedne i czekacie na manne z nieba! To Wy dajecie lapowki i kopulujecie sie nawzajem!!!!To WY sie z siebie smiejecie a powinniscie plakac z spalic sie ze wstydu!!!!!!

 • Re: "M jak miłość": Czas na nowy rozdział

  Zamiast M jak miłość to chyba "R jak rozwód"... Paweł juz po rozwodzie, Marysia po rozwodzie, Myszka po rozwodzie, Andrzej po rozwodzie, teraz Magda w trakcie rozwodu.... oj jak ten PIS na to pozwala!!?!! Rydzyk i cała ekipa świątobliwych!?! To taka polska Moda na Sukces się robi. Super.

 • Re: "Daleko od szosy": Pamiętacie Leszka Góreckiego? Krzysztof Stroiński szczerze go nie znosi!

  jego ekipa ciągnęła Polskę w górę. Czuło się tą nowoczesność która z oporem ale jednak przychodziła do Polski. Jaruzelski natomiast był człowiekiem Moskwy. ZSRR waliła się, a bieda lat 80 była tego skutkiem. Nie zauważyliście tego? Dlaczego Gierek i Jaroszewicz był internowany? Bo był przeciwny temu co robił Jaruzelski. A co robił Jaruzelski i jego ekipa? Ratował ZSRR. ZSRR zbankrutowała a Polska

 • Re: "Barwy szczęścia": Podda się aborcji?

  bohaterami.Telewizja funduje nam taka sieczke niestety i nie tylko polska. Gorsze od telenowel sa tylko takie koszmary jak Ekipa z Warszwy ,czy inne durne Realiy...jest wybor ,jest internet czy na

 • Re: Joanna Bartel cierpi z powodu... piersi!

  współpracuję niezależnie od tego, jaka aktualnie ekipa rządzi. Myślę, że nie ma co tego łączyć – mówiła Wirtualnej Polsce, gdy otrzymała jedną z dotacji. Źródło: Wirtualna Polska(...) w 2017. Powód? Fundacja córki Macierewicza zaczęła otrzymywać wsparcie m.in. od PZU i Ministerstwa Zdrowia. Jak podaje „Wirtualna Polska”, fundacja kierowana przez córkę Antoniego Macierewicza w 2013

 • Re: Wrzesień: 29 sierpnia stacja VIVA
Polska...

  ekipa i miłosc... to banda pustaków

 • Re: Skandal w Chorwacji

  Polska ekipa nie jednokrotnie miała małe wpadki za granicą. Chociażby nie tak dawno temu ekipa Londyńczyków musiała tłumaczyć się :) To dodaje tylko większego zainteresowania samą produkcją :)