• Informacje na temat:

  polska firma

Artykuły na temat: polska firma
 • Firma Avon przeprasza zwolnioną pracownicę

  Małgorzata Kożuchowska, ambasadorka akcji Różowa Wstążka, której celem jest wsparcie chorujących kobiet, dofinansowanie badań oraz promowanie profilaktyki i świadomości, że rak to nie wyrok, ujęła się za zwolnioną z pracy chorą na raka pracownicą Avon-u. Kobiecie zaproponowano już nowe stanowisko. Firma kosmetyczna po naszej publikacji przesłała do redakcji oświadczenie w tej sprawie.

 • "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy": Taki będzie polski tytuł!

  Firma Disney, która wprowadzi na ekrany kin siódmą część gwiezdnej sagi, ujawniła polski tytuł tej wyczekiwanej produkcji. Polska premiera filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" odbędzie się 25 grudnia 2015 roku.

 • Margaret będzie miała kłopoty? Firma odzieżowa oskarża ją o plagiat!

  Polska firma odzieżowa, która do tej pory dostarczała Margaret (24 l.) koszulki, teraz idzie z nią na wojnę!

 • Thirty Seconds to Mars w Polsce

  Grupa Thirty Seconds to Mars wraca do Polski. Koncert odbędzie się 8 kwietnia 2015 roku w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali Ergo Arena.

 • Julia Wieniawa straciła intratny kontrakt z firmą obuwniczą!

  Spory cios dla młodziutkiej aktorki! Wygląda na to, że Julia Wieniawa (20 l.) właśnie straciła lukratywny kontrakt ze znanym koncernem. Firma nie zdecydowała się na przedłużenie umowy i tłumaczy powody swojej decyzji.

 • Wspólny film Rosji, Ukrainy i Polski walczy o Złotego Niedźwiedzia

  Opowiadający o współczesnym społeczeństwie rosyjski dramat "Pod elektrycznymi chmurami" Aleksieja Germana Juniora, wspólna produkcja Rosji, Ukrainy i Polski, walczy o Złotego Niedźwiedzia na rozpoczętym w czwartek, 5 lutego, 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie.

 • "Firma CIA": KGB kontra CIA w gwiazdorskiej obsadzie

  W telewizyjnej adaptacji powieści Roberta Littella występują m.in. Chris O’Donell, Michael Keaton, Alfred Molina.

 • William Fichtner odwiedził Polskę

  Na specjalne zaproszenie AXN Central Europe, do Polski przyjechał William Fichtner, gwiazda serialu "Przekraczając granice", oryginalnej produkcji telewizji AXN.

 • Tygodnik zdradza prawdę o firmie Nataszy Urbańskiej! To faktycznie klapa?

  Natasza Urbańska (39 l.) twierdzi, że jej firma odzieżowa ma się doskonale. Media uważają coś innego i ogłaszają klapę. Jaka jest prawda? Jak czytamy w „Życiu na gorąco”, nie jest ani tak dobrze, jak twierdzi Natasza, ani tak źle, jak piszą portale internetowe.

 • Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski.

Zdjęcia na temat: polska firma
Wideo na temat: polska firma
 • Doda założyła firmę. Teraz chce być aktorką

  Kilka tygodni temu Doda zadebiutowała jako aktorka w spektaklu „Słownik Ptaszków Polskich” wystawianym na deskach teatru Tomka Karolaka. Po debiucie aktorskim postanowiła zająć się produkcją filmową. Twierdzi, że jest miłośniczką męskiego kina i takie filmy będą powstawać w założonej przez nią wytwórni. - Ja raczej mam męski gust, czyli takie kino męskie. Oprócz tego, że imam się aktorstwa i jestem piosenkarką, to również od strony producenckiej będę starała się rozwijać ten rynek – mówi...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • "M jak miłość": Odcinek 1359.

  Joasia wraca w końcu do Polski i spotyka się ze Stolarczykową, a ta wręcza dziewczynie klucze do niewielkiego domku na Wietrznej, który jej brat zapisał rodzinie Tomka w testamencie. Chodakowska od razu planuje dom sprzedać, zwłaszcza gdy widzi, w jak złym jest stanie. Tymczasem Wojtek znajduje w pobliżu bezpańskiego psa, który po kilku godzinach zostaje nowym członkiem rodziny. Paweł zamyka swoją firmę i chce pożegnać się z Julką, a w finale spędza z nią namiętną noc.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

Dyskusje na temat: polska firma
 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  TVN to nie jest Polska firma, to firma amerykańska. Traktuje tą stacje jak supermarket gdzie można dostać produkt przetworzony, tani i podobający się gawiedzi. Kto to ogląda- sam wystawia sobie opinie.

 • Re: "Słoneczny patrol": Plaża, seks i... kasowy hit!

  Pamela Anderson to postać kultowa! W latach 90 każdy polski nastolatek bił konia oglądając ją w "Słonecznym patrolu". Na fali popularności serialu pewna polska firma wypuściła serię zeszytów z wizerunkiem bohaterów serialu, jednakże podając błędny tytuł "Sun patrol" (w oryginale tytuł serialu brzmi "Baywatch"). Czy było to wynikiem pomyłki czy raczej celowe działanie, aby nie płacić producentom

 • Re: Joanna Bartel cierpi z powodu... piersi!

  córkę Macierewicza otrzymywała w 2017 roku. Polska firma ubezpieczeniowa udzieliła dotacji w wysokości 120 tys. zł, zaś z projektu Laktotech – 292,7 tys. zł. Z kolei w ramach programu pod tytułem(...) w 2017. Powód? Fundacja córki Macierewicza zaczęła otrzymywać wsparcie m.in. od PZU i Ministerstwa Zdrowia. Jak podaje „Wirtualna Polska”, fundacja kierowana przez córkę Antoniego Macierewicza w 2013

 • Re: Czas na wakacje!

  interesu. Myślę, że niezależnie od obudzonych nadziei na niezależność energetyczną, Polska powinna zrobić to samo, a nie kwestionować ustami naszych europosłf3w, rzetelność raportf3w przygotowywanych(...) spotkaniu z rolnikami z Zamojszczyzny, u ktf3rych od września firma Chevron poszukuje gazu