• Informacje na temat:

  polska kadra narodowa

Artykuły na temat: polska kadra narodowa
 • Będą nowe odcinki "Świata według Kiepskich"

  Ekipa realizująca serial "Świat według Kiepskich" przygotowuje się do powrotu na plan w styczniu. "Trwają jeszcze rozmowy, ale jesteśmy raczej pewni, że dojdzie do realizacji nowej serii" - mówi PAP Life Ryszard Kotys, serialowy Marian Paździoch.

 • Oglądalność talent shows: Zwycięzcą... kadra Adama Nawałki!

  Zaskakująca wygrana piłkarskiej reprezentacji Polski nad Niemcami w eliminacjach do mistrzostw Europy to telewizyjny hit weekendu.

 • Anna Dymna walczy o męża. Chcą go odwołać ze stanowiska!

  Anna Dymna (64 l.) stoi murem za swoim mężem, który przeżywa teraz wyjątkowo trudne chwile.

 • Film z Polą Negri będzie promował Polskę

  "Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów" - niemy film z 1918 r. z Polą Negri - będzie, mimo sprzeciwu filmowców, promował Polskę podczas jej prezydencji w UE - zdecydował minister kultury Bogdan Zdrojewski. Resort nie wycofa się z finansowania projektu.

 • Byle do matury!

  Ponad 120 ról w filmach, serialach i teatrze robi wrażenie! Krzysztof Kowalewski jednak nie spoczywa na laurach i jest daleki od zakończenia kariery. Ze śmiechem przyznaje, że o wycofaniu się pomyśli wtedy, gdy 12-letnia córka Gabrysia skończy szkołę!

 • Ważny adres w polskim kinie

  W piątek, 10 czerwca, w Gdyni, przy okazji 36. FPFF, odbyła się konferencja prasowa zatytułowana "Puławska 61 - ważny adres w polskim kinie". Poświęcona była działalności państwowych studiów filmowych: Kadr, Oko, Perspektywa, Tor i Zebra oraz ich planom na przyszłość.

 • Przed premierą "Quo Vadis"

  Rozpoczęła się wielka kampania reklamowa filmu Jerzego Kawalerowicza "Quo Vadis". Setki billboardów na ulicach w całym kraju, zwiastuny w kinach, wideoklip w telewizji, to dopiero początek. Już wkrótce pojawi się płyta do filmu z muzyką Jana A. P. Kaczmarka, a Poczta Polska wypuści 1 września serię znaczków z kadrami z planu.

 • Brathanki na rozdaniu nagród czeskiego przemysłu muzycznego

  Członkowie grupy Brathanki pojawią się na uroczystości wręczenia nagród czeskiego przemysłu muzycznego, która odbędzie się 7 marca w Pradze. Halinka Mlynkova i jej koledzy planują także w niedalekiej przyszłości serię koncertów w kraju naszych południowych sąsiadów.

 • Dramaty i radości polskich piłkarzy

  Filmowa opowieść o emocjach piłkarskich związanych z turniejem Euro 2012 - "Człowieku, będziesz legendą" w reżyserii Marcina Koszałki trafi do kin 15 marca. Obraz z perspektywy piłkarzy opowiada o pracy, która nie dała spodziewanych efektów i porażce.

 • Polscy laureaci festiwalu UNICA

  Na zakończonym w sobotę, 12 września, Światowym Festiwalu Filmów Niezależnych UNICA 2009, wręczono aż cztery złote, osiem srebrnych oraz liczne brązowe medale.