• Informacje na temat:

  polska klasa

Artykuły na temat: polska klasa
 • "Klasa na obcasach": Polscy maturzyści, problemy z USA

  Na początku lat 90. dotarł do nas hit zza oceanu "Beverly Hills 90210". W porze jego emisji telewizory włączała cała Polska, nie tylko ta nastoletnia. Problemy młodzieży licealnej nagle stały się(...) serialem "Klasa na obcasach".

 • Gwiazdy kina czytały "Naszą klasę"

  Amerykańskie gwiazdy filmu i teatru Ellen Burstyn i Kathleen Turner wzięły udział w czytaniu scenicznym sztuki Tadeusza Słobodzianka "Nasza klasa" w Nowym Jorku. Reżyserem czytania był Cosmin Chivu.

 • Edyta Górniak znów wyjedzie z Polski?

  Edyta Górniak(46 l.) rok temu po ponad półtorarocznym pobycie w Stanach Zjednoczonych wróciła do Polski. Teraz wszystko wskazuje na to, że artystka znów opuści ojczyznę i spróbuje po raz kolejny podbić USA.

 • Imany z akustycznym koncertem w Polsce

  27 kwietnia w Progresja Music Zone w Warszawie odbędzie się specjalny akustyczny koncert francuskiej wokalistki Imany znanej z przeboju "You Will Never Know".

 • Teresa Tutinas wyemigrowała z Polski i zmieniła zawód. Czym się dzisiaj zajmuje?

  Teresa Tutinas (75 l.) od lat mieszka za granicą. Nie śpiewa już zawodowo. Zmieniła zawód, ale bardzo tęskni za Polską.

 • Danuta Stenka: Polska Meryl Streep

  Twierdzi, że w filmie nie zagrała jeszcze swojej życiowej roli. Wciąż na nią czeka. Nie boi się angażować w nowe przedsięwzięcia. Właśnie szykuje niespodziankę...

 • Julia Kamińska: Homofobia w Polsce jest porażająca!

  Julia Kamińska (31 l.) nie ma wątpliwości, że osoby o odmiennej orientacji seksualnej są w Polsce dyskryminowane, często boją się wyjść z ukrycia i otwarcie mówić o swojej orientacji, bo konsekwencją może być nagonka społeczna, ogromna fala hejtu, a nawet przemoc fizyczna.

 • Recenzja Stankiewicz "Lucy and the Loop": Najlepszy powrót w historii polskiej muzyki?

  Po ośmioletnim artystycznym niebycie Kasia Stankiewicz naszykowała nam projekt multimedialny i multidyscyplinarny. Rozmach ogromny. A efekt? Efekt absolutnie genialny.

 • "M jak miłość": Wojtuś i Zosia nie chcą mieszkać w Polsce!

  Wojtuś (Feliks Matecki) zwierzy się Jackowi (Jan Wieczorkowski), że nienawidzi szkoły, do której chodzi i marzy o tym, żeby na zawsze wyjechać z Polski. - Chciałbym wrócić do dziadka, do Francji - powie Mrozowskiemu.

 • Trzynastu kandydatów do Złotych Aniołów Tofifest 2014

  Festiwal filmowy Tofifest ujawnia selekcję konkursu głównego On Air. Wystartuje w nim trzynaście filmów z Ukrainy, Polski, Niemiec, Izraela, Słowenii, Gruzji, Grecji, Wielkiej Brytanii i Etiopii. W stawce znajdzie się budzący zachwyty krytyki gruziński "Corn Island", ukraiński epos o mistrzu kina Siergieju Paradżanowie oraz wyprodukowany przez Angelinę Jolie etiopski film "Difret".

Zdjęcia na temat: polska klasa
Wideo na temat: polska klasa
 • Rafał Jonkisz ocenia "panią Melanię Trump": To kobieta z klasą!

  Rafał Jonkisz powiedział w wywiadzie Roberta Patolety, że zbulwersował go list Pauliny Młynarskiej do Melanii Trump. Dziennikarka zarzucała pierwszej damie USA m.in. to, że jest uzależniona od swojego męża. Rafał stwierdził, że słowa, których użyła, były zbyt odważne, zwłaszcza że Paulina nie wie, jakie relacje łączą w rzeczywistości pierwszą parę Ameryki. Według niego Melania Trump miała w przeszłości sesje zdjęciowe, które można uznać za kompromitujące, ale obecnie ma klasę i z pewnością...

 • X-Men: Pierwsza klasa

  "X-Men: Pierwsza klasa" to nie tylko spektakularny film akcji, ale i fascynująca historia o złożonych postaciach ukazująca początki sagi X-Men. Opowiada o tajemnych wydarzeniach z czasów zimnej wojny i o tym, jak świat uniknął nuklearnego Armagedonu. Zobaczymy jak tytułowa pierwsza klasa pogodziła się ze swoimi mocami i jak doszło do konfliktu. Podobnie jak poprzednie części, również ten film jest nie tylko widowiskowy, ale zgłębiający relacje między nietypowymi super-bohaterami. Akcja...

 • "M jak miłość": Prosto z Hollywood

  Bohaterka Weroniki Rosati, Ania, koleżanka Kingi Zduńskiej (Kasia Cichopek) pierwszy raz pojawiła się w "M jak miłość" dokładnie 15 lat temu. Jej wątek został rozwinięty w 2003 roku, kiedy to została dziewczyną Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Dla Rosati była to jedna z pierwszych ról w karierze. Wcześniej zagrała jeszcze w serialu dla młodzieży "Klasa na obcasach" i niewielką rolę

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

Dyskusje na temat: polska klasa