• Informacje na temat:

  polska mafia

Artykuły na temat: polska mafia
 • "Barwy szczęścia": Zazdrość, tajemnica i… atak mafii

  Sabina flirtuje, Bruno chwyta za broń, a Łukasz... nie chce oddać Kasi syna! Zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia” i nowe fotostory. Co tym razem wydarzy się w serialu?

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

 • Kinga Rusin nie wróci do Polski na święta?

  Jak czytamy w jednym z magazynów, Kinga Rusin (45 l.) chce zrealizować zaskakujący plan. Podobno ani myśli wracać do Polski na święta, a ten czas spędzi w Ameryce Południowej! Na szczęście będzie miała towarzystwo.

 • Denzel Washington nie ma litości

  Były agent w bardzo nietypowy sposób stara się odkupić złe czyny, dokonane na zlecenie CIA. Zaczyna zatem prywatną praktykę jako... spec od rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych. Uwaga, spotkanie z młodziutką prostytutką pchnie go w ręce rosyjskiej mafii. Film "Bez litości" wchodzi na ekrany polskich kin 26 października.

 • "Fargo": Premiera 3. sezonu w Polsce już wkrótce

  najnowsze odcinki serialu zadebiutują 20 kwietnia w Showmax.

 • "Krew z krwi": Uciekając od przeszłości

  Carmen chciałaby zapomnieć o mafii. Nic z tego! Im bardziej stara się bowiem uciec od przeszłości, tym bardziej ta... depcze jej po piętach. W nowym sezonie serialu "Krew z krwi" życie dzielnej kobiety znów wisi na włosku!

 • Jarosław Sokołowski (53 l.), znany szerzej jako Masa, poślubił swoją ukochaną, Katarzynę.

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Amerykański łącznik

  W Polsce zjawia się wysłannik mafii z USA. Ma zająć się przemytem i sprzedażą dużego ładunku broni. Transakcja ma dojść do skutku na terenie Polski. Niewielu...

 • Europejskie Nagrody Filmowe: Sukces "Idy"!

  To wielki dzień dla twórców filmu "Ida" i całego polskiego kina! "Ida" otrzymała Europejską Nagrodę Filmową w kategoriach: najlepszy film, reżyseria, scenariusz oraz zdjęcia. Produkcji Pawła Pawlikowskiego swą nagrodę - People's Choice Award - przyznała również europejska publiczność. Ceremonia wręczenia tych prestiżowych wyróżnień odbyła się w sobotę, 13 grudnia, w Rydze.

Zdjęcia na temat: polska mafia
Wideo na temat: polska mafia
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Gangster Squad. Pogromcy mafii

  Los Angeles, rok 1949. Miastem rządzi bezwzględny mafioso Mickey Cohen (Sean Penn). Opłaca morderców, kontroluje polityków, handluje bronią i narkotykami. Zastraszona policja biernie obserwuje jak do jego kieszeni wpływają kolejne strumienie brudnych pieniędzy. Nikt nie ma odwagi mu się przeciwstawić. Nawet najbardziej doświadczeni gliniarze wolą schodzić mu z drogi. Wszystko się zmienia, gdy na ulicach miasta pojawia się "Gangster Squad" - grupa niepozornych policjantów, dowodzona przez...

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

Dyskusje na temat: polska mafia
 • Re: "Na Wspólnej": Kazimierzów Mazurów dwóch!

  wolomin to tam gdzie sie polska Mafia rodzila?

 • Re: "Alternatywy 4": W oparach absurdu

  A to Polska właśnie. Zawsze znajdzie się jakaś mafia, której władzy mało. I nie pomogą głośno wykrzykiwane hasła o patriotyzmie. Zawsze jest ta kieszeń w tle, obojętnie w jakim kolorze.

 • Re: "Malanowski i Partnerzy": Od Borewicza do Malanowskiego

  , z których jedno zmarło z powodu zaniedbania; wtedy zabrano im pozostałe, kobieta znów jest w ciąży... i korzysta na tym mafia watykańska ma sieć placówek dojących budżet, pefron, nfz... pracuje na nich np. grupa adoptowanych dzieciaków, watykańskie zbóje dostają na każde 5000zł miesięcznie... korzysta i mafia cygońska, wywozi Polaków celem wyłudzania świadczeń itd. na wielu zastawili sidła

 • Re: Zamieszkałam w raju

  W Polsce życie jest na bardzo niskim poziomie i Polska to zacofany kraj..Więc ja się pytam dlaczego mafia zwana senatem i sejmem żyje na takim poziomie jak Teodorska ??? złodzieje.

 • Re: Dlaczego ukrywała męża?

  Nimfomanki, egoiści, wielokrotne rozwódki, kochanki, dzieci na boku, seks każdego z każda i na odwrót, aha no i oczywiście homoseksualiści i ich "problemy", mafia, brudne pieniądze, czy jeszcze o czymś zapomniałem w tym serialu wysokiej "kultury" i prawdziwego"morale". Ot POlska Akademia Filmu POkolenia Degeneracji i braku Zasad. Polska!, czy jakiś inny spaprany kraj. Zgadnij!

 • Re: W 1027 odcinku serialu pojawi się Kaja (...

  chore w kółko zdrady i kazirodcze związki. Ta żydowska mafia TVN, TVP i Polszmat. TVP jest jeszcze w miarę bo transmitują skoki ale TVN?W kółko tylko jakaś je*ana srawa non stop, szpital i ukryta(...) z ległą. Podsumowując polska telewizja to totalna klapa.