• Informacje na temat:

  polska modelka w stanach

Artykuły na temat: polska modelka w stanach
 • Ewa Pacuła poleciała na wakacje do Stanów. Dwa dni później otrzymała tragiczną wiadomość z Polski

  Ewa Pacuła (45 l.) i jej córka Nicole Saleta (23 l.) wakacje w Stanach planowały z niemal rocznym wyprzedzeniem. Niestety, do kraju musiały wrócić już po dwóch dniach pobytu za oceanem.

 • Natalia Siwiec wróciła ze Stanów Zjednoczonych

  Natalia Siwiec wróciła do Polski z trwających miesiąc wakacji w Stanach Zjednoczonych. Modelka przyznaje, że nie chciała wracać, a czas tam spędzony bardzo szybko minął. Zwiedziła m.in. Miami i Los Angeles. Podczas pobytu za oceanem wzięła także udział w dwóch sesjach zdjęciowych. - Mam nadzieję, że kiedyś zamieszkam gdzieś w Kalifornii - wyznała po powrocie.

 • Tomasz Karolak wyjedzie za ukochaną do Stanów Zjednoczonych?!

  Aktor od niedawna jest w związku z modelką i niegdyś piosenkarką, Magdaleną Malicką (39 l.). Para zdążyła już zaliczyć wspólne pozowanie na ściance. Ukochana Karolaka na co dzień nie mieszka jednak w Polsce, a w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam, konkretnie do Los Angeles, będzie się musiała niebawem udać. Co więcej, obowiązki zawodowe zatrzymają ją tam aż do świąt Bożego Narodzenia. Jak...

 • Katarzyna Sowińska: Nie wiem, czy wrócę do Polski

  - Przede mną ważne decyzje i myślę, że zostaną podjęte w najbliższych miesiącach - mówi Katarzyna Sowińska. Aktorka nie jest pewna, czy wróci do Polski, czy też na stałe zwiąże swoją przyszłość z Los Angeles. Twierdzi, że do Polski wraca zawsze z sentymentem, ale to Kalifornia jest obecnie jej domem.

 • Kasia Sowińska o życiu w Stanach: Udało mi się odnieść sukces. To cud!

  Przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych celebrytka pracowała jako konferansjerka, prezenterka muzycznej stacji i modelka. Po debiucie w serialu "Kryminalni" odkryła, że jej największą pasją jest(...) podstaw budować swoją ścieżkę kariery w Los Angeles, chodząc do szkoły filmowej, szukając menadżera, agenta, chodząc na castingi - mówi Sowińska. Celebrytka podkreśla, że jej droga do kariery w Stanach...

 • Halina Mlynkova: Program i ślub

  Halina Mlynkova pojawi się w kolejnej edycji "The Voice of Poland". Nie będzie jednak jurorką, lecz gospodynią show!

 • Krupa szuka Dodzie faceta w... Stanach!

  ...na "babskie ploteczki". Doda ponoć zwierzyła się ostatnio Joannie ze swoich kłopotów miłosnych. Modelka postanowiła jakoś temu zaradzić. Koledzy Romaina Zago to głównie zamożni biznesmeni, którym nie...

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • "Plebania": Polska Bardotka nie miała szczęścia w miłości, choć kochali ją wszyscy Polacy!

  Irena Karel, czyli Janina Borosiukowa z „Plebanii”, należała kiedyś do grona najpiękniejszych i najseksowniejszych polskich aktorek. Porównywano ją do Brigitte Bardot i wróżono wielką karierę. Jej jednak nigdy nie zależało na popularności... Kilka lat temu na dobre zrezygnowała z aktorstwa. Dlaczego?

 • Marcin Tyszka w "Project Runway"

  Przed nami druga edycja "Project Runway". Do jury talent show dla projektantów dołączył Marcin Tyszka, człowiek, który modę po prostu kocha.

Zdjęcia na temat: polska modelka w stanach
Wideo na temat: polska modelka w stanach
 • Katarzyna Sowińska nie wraca do Polski!

  z Los Angeles, gdzie pięć lat temu wyjechała studiować aktorstwo. Obecnie wraz z Luisem Miguelem i jego muzykami podróżuje po Stanach Zjednoczonych. - Teraz skupiam swoją uwagę na byciu(...) Angeles dziewczyna próbowała swoich sił w modelingu. Przez 5 lat pracowała jako modelka w Paryżu, Londynie i Los Angeles. Po powrocie do Polski zadebiutowała w roli aktorki, występując w serialach

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.