• Informacje na temat:

  polska monica bellucci

Artykuły na temat: polska monica bellucci
 • Eva Minge zaproponowała jej pracę! To ona wygra show „#Supermodelka Plus Size”?

  Na castingu do programu "#Supermodelka Plus Size" pojawiła się dziewczyna, którą Rafał Maślak nazwał "polską Monicą Bellucci". Jak zareagowała reszta jurorów?

 • "Cuda" Moniki Bellucci

  Film "Cuda" w młodej reżyserki Alice Rohrwacher opowiada prawdziwą historię jej dorastania w ekscentrycznej rodzinie, mieszkającej w wielkim, starym domu w Toskanii. Możemy już oglądać polski zwiastun obrazu, w którym w jednej z głównych ról występuje Monica Bellucci.

 • Karolina Wydra zagra w serialu "Miasteczko Twin Peaks"

  Premierę trzeciego sezonu serialu "Miasteczko Twin Peaks" wyznaczono na 2017 rok. W obsadzie zobaczymy m.in. Naomi Watts, Davida Duchovny'ego, Amandę Seyfried, Monicę Bellucci oraz Polkę, Karolinę Wydrę (35 l.).

 • Polak w ekipie najnowszego filmu o Bondzie!

  Polski operator Łukasz Bielan pracuje przy "Spectre" - najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Bielan jest współautorem zdjęć m.in. do oscarowego "Życia Pi" czy serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku".

 • "Mój pierwszy raz? Sześć razy jednej nocy"

  Agnieszka Orzechowska (25 l.) - samozwańcza "dziewczyna Radka Majdana", "polska Angelina Jolie i Monica Bellucci" - opowiedziała o swoim pierwszym zbliżeniu z mężczyzną.

 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.

 • Mucha wyjeżdża z Polski

  Odważna sesja aktorki w "Playboyu", która w Polsce budziła skrajne emocje, we Włoszech zrobiła furorę. "To druga Monica Bellucci" - zachwycali się południowcy. Szczególnie jeden z reżyserów, który zaprosił Muchę do współpracy. - Ance szykuje się we Włoszech fantastyczna przygoda. Dobry scenariusz, dobre pieniądze... Trudno, by odmówiła - mówi tygodnikowi "Świat&Ludzie" przyjaciółka celebrytki...

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • "Miasteczko Twin Peaks": Obsada marzeń

  ...kwietnia, gdy internet obiegła oficjalna, obejmująca 217 nazwisk obsada. I to jakich nazwisk - samych gwiazd Hollywood! Stawkę rozpoczynają Monica Bellucci, Naomi Watts i Ashley Judd. Zobaczymy też...

 • Belluci o Matrixie

  W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Monica Bellucci opowiedziała o swej roli w niecierpliwie oczekiwanych sequelach przeboju "Matrix" , filmach "Matrix - Reaktywacje" oraz "Matrix - Rewolucje" . Piękna aktorka wcieli się w obu obrazach w bohaterkę o imieniu Persephone.

Wideo na temat: polska monica bellucci
 • Węgrowska nie wpuściła Sablewskiej do domu

  Iwona. Czy wszystkie propozycje stylistki jej się podobały? - Nie wpuściłam jej do domu. Powiedziałam: "Ty mi wszystko wyrzucisz". Maja spojrzała na mnie i stwierdziła, że jestem dla niej Monica Bellucci, polska Kim Kardashian, w ten klimat idziemy. Węgrowska w końcu oddała się w ręce Sablewskiej. Niestety, gdy Majka zdjęła jej doczepy i zaproponowała ścięcie włosów, pojawił się bunt

 • To ona wygra program „#Supermodelka Plus Size”?

  Na castingu do programu „#Supermodelka Plus Size” pojawiła się dziewczyna, którą Rafał Maślak nazwał "polską Monicą Bellucci". Zachwytu nad modelką nie kryła także Eva Minge, która zaproponowała dziewczynie pracę. "Jesteś dobrze ubrana, potrafisz stać, potrafisz się uśmiechać, świetnie pracujesz mimiką. Chciałabym widzieć cię w kolejnym etapie. Ja wybiegnę dalej - chciałabym cię zobaczyć kiedyś

Dyskusje na temat: polska monica bellucci