• Informacje na temat:

  polska noc w cannes

Artykuły na temat: polska noc w cannes
 • "M jak miłość": Taro i Janka zostaną parą? Rozmowa z Hiroakim Murakamim

  .... Na przykład Cannes, gdzie chętnie pojechałbym na festiwal z dobrym filmem, i Monako, żeby zobaczyć na żywo wyścigi Formuły 1. Nie jestem wielkim miłośnikiem tego sportu, ale mam znajomych, którzy się nim fascynują. Czasami oglądamy razem transmisje w telewizji, ciekawe jak to wygląda z bliska. A Polska? Masz jakieś marzenia podróżnicze związane z naszym krajem? - Byłem w większości...

 • Noc Reklamożerców 2014 w Multikinie

  Zbliża się kolejna Noc Reklamożerców. W piątek, 7 listopada, w sieci Multikino odbędzie się 12. edycja Nocy Reklamożerców. Na uczestników pokazu czeka ponad 300 starannie wyselekcjonowanych reklam z całego świata.

 • ...się po nocach. Zadurzyłem się po uszy - wspomina Olbrychski. Pola widziała zachwyt w oczach młodzieńca, przyjmowała jego hołdy, ale była zakochana w mężu. Nie wyobrażała sobie, by narazić na szwank(...) chciało inaczej - wspomina aktor. W maju 1966 roku "Popioły" pokazano na festiwalu w Cannes. Pola i Daniel pojechali na Lazurowe Wybrzeże, szli po słynnym czerwonym dywanie, brali udział...

 • Festiwal Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską"

  "Trudno być bogiem" Aleksieja Germana i nagrodzone w Wenecji "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna" w reż. Andrieja Konczałowskiego - m.in. te produkcje są w programie 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską", który w czwartek, 20 listopada, rozpocznie się w Warszawie.

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...", który także reżyserował Piwowarski. Zagrała policjantkę Marylkę. Wówczas poznała ją cała Polska i natychmiast się w niej zakochała... Od tamtej pory Przybylska zagrała m.in. w takich filmach jak(...) przed wyjazdem do kliniki we Frankfurcie, gdzie miała przejść specjalną terapię. Robin Williams Słynny hollywoodzki aktor został znaleziony martwy 11 sierpnia w swym domu w północnej Kalifornii...

 • Disco nad Wisłą, głosy w głowie

  Pełna gwiazd filmu i muzycznej sceny komedia "Disco polo", dramat "Dwa dni, jedna noc", z nominowaną do Oscara Marion Cotiilard w roli głównej, oraz thriller "Głosy", pierwsza anglojęzyczna produkcja Marjane Satrapi - to najgłośniejsze z premier tego tygodnia.

 • Ach, co to będzie za ślub

  Ola Kwaśniewska i Kuba Badach - o tym ślubie mówi się od dawna. Para ma pobrać się we wrześniu. Noc poślubną nowożeńcy spędzą prawdopodobnie w czterogwiazdkowym hotelu z widokiem na lasy i leniwą(...) oczywiście dementuje: "Nie wyznaczyliśmy jeszcze daty ślubu" - podkreślał na konferencji prasowej w Cannes, wyrażając nadzieję, iż przed ustaleniem oficjalnej daty w Stanach zalegalizowane zostaną...

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Nadchodzi śmierć polskich seriali?

  ...radzieckim, i zasłużyć na wyjazd do Cannes. - Potem czytaliśmy korespondencje w stylu: "W tym roku festiwal w Cannes był mało interesujący". A my, szarzy czytelnicy, czytając takie korespondencje zgrzytaliśmy zębami, bo wiedzieliśmy, że nigdy nie pojedziemy do Cannes ani też nigdy nie zobaczymy tych filmów. W tym kontekście czytelniejszy robi się dowcip z "Czterdziestolatka", gdy Kobieta Pracująca...

 • Polska Noc w Cannes

  "Luksus i piękno" - tak zatytułowana jest impreza promująca Polskę podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes. Już 18 maja na plaży Hotelu Carlton ponad 800 gości będzie podziwiało m.in. pokaz kolekcji Teresy Rosati.

Wideo na temat: polska noc w cannes
 • Biała noc

  Policjant Vincent kradnie dużą torbę handlarzom kokainy, ale zostaje zidentyfikowany w trakcie operacji. Bandyci w odwecie porywają jego syna jako zakładnika. Vincent musi dokonać wymiany - torba na syna - w wielkim klubie prowadzonym przez mafię. Wkrótce zacznie się noc która będzie najdłuższą w jego życiu, a może nawet ostatnią.

 • Noc oczyszczenia

  Niedaleka przyszłość. Nowy ustrój polityczny, zwany "The New Founding Fathers of America", stara się kontrolować epidemię przemocy i przestępczości poprzez wprowadzenie ścisłego stanu wojennego. Najnowszym pomysłem na pokonanie agresji wśród społeczeństwa jest eksperyment zwany "czystką", który gwarantuje obywatelom, że trzy razy do roku przez 12 godzin morderstwo staje się całkowicie legalne.

 • Noc rekinów 3D

  Po "Piranii 3D" przyszedł czas na spotkanie oko w oko z krwiożerczymi rekinami! Grupa studentów wyrusza na weekendową wycieczkę do położonego nad brzegiem zatoki domku letniskowego. Nie zdają sobie jeszcze sprawy, że pod spokojnie wyglądającą powierzchnią wody czają się rekiny. Te morskie drapieżniki nie są jednak jedynym zagrożeniem dla niczego nieświadomej grupki młodych ludzi. By przeżyć będą musieli walczyć na śmierć i życie. Gorący letni weekend zamienia się w ociekający krwią koszmar.