• Informacje na temat:

  polska organizują

Artykuły na temat: polska organizują
 • M jak miłość

  Tomek i Asia organizują sylwestrową zabawę, na którą zapraszają też Agnieszkę i Jakuba. Chodakowski ma dodatkowy powód do radości: awans na szefa jednostki....

 • Wręczono filmowe nagrody PISF

  Kino Fenix w Łowiczu, DKF "Olbrzym" w Tarnowskich Górach, 20. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima w Krakowie oraz audycja "Filmoteka Polska" z Radia znad Wilii - znalazły się wśród tegorocznych laureatów Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej przyznawanych za osiągnięcia w upowszechnianiu i promocji kina.

 • Zbigniew Wodecki miał wspaniałych przyjaciół. Tak uczczą jego pamięć. Poruszający i piękny gest!

  ...​Zbigniew Wodecki (+67 l.) cieszył się, że może świętować 40-lecie występów na scenie. Rozpoczął nawet trasę koncertową, której niestety nie dane mu było dokończyć. Jego przyjaciele chcieliby uczcić jego pamięć specjalnym koncertem. Piękną akcję organizują także internauci.

 • Bayer Full zaprasza chińskich fanów do współpracy: "Przerzucimy most"

  Discopolowa grupa Bayer Full coraz bardziej zacieśnia współpracę z Chińczykami - tym razem w Polsce.

 • Monika i Szara organizują zebranie, podczas którego przekonują rodziców, że wbrew medialnym doniesieniom Piotr jest całkowicie oddany dzieciom. Sam Marczak...

 • Filmy Bajona, Wajdy, Barei na przeglądzie "Historia w Filmie"

  "Katyń" Andrzeja Wajdy, "Poznań '56" Filipa Bajona i "Miś" Stanisława Barei to niektóre z obrazów, jakie będą pokazane podczas drugiej edycji Kieleckiego Przeglądu Polskich Filmów Fabularnych "Historia w Filmie", który rozpocznie się w czwartek, 26 marca.

 • "Plebania" wraca do TVP?

  Telewizja Polska jest zasypywana listami od widzów, którzy proszą o kontynuację serialu "Plebania". Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl stacja nie zamierza jednak kontynuować formatu.

 • Kochankowie, kosmonauci, obywatele

  "Dzień dobry, kocham cię!" i "Obywatel" to dwa polskie filmy, które powalczą o widzów w ten weekend. Będzie im tym trudniej, że do kin wchodzą też: długo oczekiwany "Interstellar", nagrodzone w Cannes "Mapy gwiazd" i dotykający ważnych problemów społecznych "Śmieć".

 • Anna Lewandowska skromnie o popularności w Niemczech! "Ludzie podchodzą na ulicy"

  Razem z Ewą Chodakowską (36 l.) są najbardziej znanymi trenerkami fitness w Polsce. Od lat sukcesywnie poszerzają swoją działalność. Wydają płyty z treningami, organizują grupowe treningi, wyjazdowe szkolenia, a także produkują zdrową żywność. Ostatnio Ania wypuściła także na rynek aplikację na telefon komórkowy, która oczywiście służy do ćwiczeń. Nic więc dziwnego, że wraz ze wzrostem jej...

 • Sylwester bez Ich Troje i Mandaryny!

  Koncert grupy Ich Troje z gościnnym udziałem Mandaryny podczas sylwestra we Wrocławiu nie odbędzie się. Fani grupy Michała Wiśniewskiego organizują protest.

Wideo na temat: polska organizują
 • "Drogi wolności": Odcinek 7.

  Śląska do Krakowa przyjeżdża działaczka Kazimiera Biela. Razem z Aliną organizują akcje i zbiórki na rzecz odzyskania piastowskiego Śląska. Opłakana jest sytuacja Lali, która wbrew całej rodzinie