• Informacje na temat:

  polska piosenkarka w teledysku

Artykuły na temat: polska piosenkarka w teledysku
 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras dzielą majątek. Wiemy, kim jest nowy facet piosenkarki

  ...piosenkarka wyda oświadczenie w sprawie ostatnich wydarzeń w życiu osobistym i zawodowym. Na razie skupia się na pracy. Kilka dni temu wróciła z planu teledysku kolejnej piosenki - kręciła sceny w Sopocie(...)Mówiło się, że piosenkarka żyje w złotej klatce. Wszyscy wiedzieli o trudnym charakterze jej męża Andrzeja Pietrasa, o scenach rozgrywających się za kulisami koncertów. Beata ponoć już rok temu...

 • Mister D. ("Tęcza"): Prowokujący klip Doroty Masłowskiej

  W cieniu zamieszek, które odbyły się 11 listopada w Warszawie, odbyła się premiera nowego teledysku projektu Mister D. - "Tęcza".

 • Kayah wściekła na Steczkowską?! Podkradła jej pomysł?

  Steczkowska nagrała nową piosenkę, która ma szansę stać się przebojem lata. "Kto wciska mi kit" można było usłyszeć po raz pierwszy niedawno. W sieci są dostępne zdjęcia z planu teledysku. Klip osadzony jest w weselnej scenerii, na fotkach widać wokalistkę ubraną w białą suknię i bawiących się gości. Zarówno to, jak i żywa bałkańska melodia piosenki, wielu osobom przypomina... hit Kayah (47

 • "Wróć do Sorento" w hołdzie Annie German

  "Anna. Pamięci Anny German" to tytuł płyty, na której piosenki wykonywane przez naszą gwiazdę eksportową śpiewają wokaliści operowi. Poniżej możecie sprawdzić promujący projekt teledysk "Torna a Surriento".

 • Wojciech Mecwaldowski

  ...). Większa popularność przyniosły mu jednak role w " Tancerzach" , " Usta usta" i "Lekarzach". Wystąpił również gościnnie w teledysku piosenkarki Reni Jusis " Niemy krzyk".

 • "Polacy potrzebują nowych rzeczy!"

  Kasia Wilk dała się poznać jako wokalistka towarzysząca takim wykonawcom, jak grupa Kto To, raper Mezo czy zespół Dreamland. W 2008 roku piosenkarka zdecydowała zadebiutować solowym singlem "Pierwszy raz", który zwiastował pierwszą płytę Kasi.

 • Co się stało z Laurą Samojłowicz?

  Funky Trip Foundation. Zagrała też w teledysku zespołu Chemia. Później wyjechała za granicę. Mieszkała w Niemczech, Estonii czy Tajlandii, gdzie pracowała jako piosenkarka w hotelu. W Berlinie kończyła kurs aktorski metodą Meisnera.  Po powrocie do Polski mogliśmy oglądać ją w teledysku Donatana i Donguralesko. Szansę dała jej też Roma Gąsiorowska, która w 2014 roku zatrudniła ją w swojej szkole...

 • "Rozedrgać inną strunę"

  . Z okazji promocji płyty piosenkarka udzieliła wielu wywiadów i rozmawiała między innymi z Arturem Wróblewskim, któremu opowiedziała o zmianie wytwórni, pojęciu komercji, a także o polskim hip hopie.

 • Patrycja Pająk do fanki: Jesteś niedorozwinięta, szmato!

  ..." w odcinku serialu TVN "Szpital", nagrać koszmarnego singla. Ostatnio wystąpiła też w teledysku innej "równie znanej" piosenkarki, Beaty Bibi Fesser (!). To wystarczyło, aby na facebooku dorobić się pokaźnego grona fanów. Okazuje się jednak, że Patrycja fenomenalnie potrafi przyjmować pochwały. Jednak krytyki nie znosi! Ostatnio wrzuciła link do teledysku wspomnianej "Bibi"(!), licząc zapewne, że...

 • Feel kontra Maryla Rodowicz

  Drugi tydzień z rzędu Maryla Rodowicz i zespół Feel okupują dwa czołowe miejsca zestawienia najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. Ponownie górą okazał się zespół Feel.