• Informacje na temat:

  polska pokochała

Artykuły na temat: polska pokochała
 • Helena Majdaniec: Marzyła, aby znów pokochać

  ...pokochała Wojciecha Kordę, wokalistę i gitarzystę Niebiesko-Czarnych. - Była szczególną dziewczyną w moim życiu. Niezwykle piękna, serdeczna, gadatliwa i impulsywna - tak Wojciech wspominał po latach(...) zostać matką. Raz zostałam zmuszona do usunięcia ciąży, drugi raz byłam w ciąży pozamacicznej i ledwo mnie odratowano - wyznała. Po rozstaniu z ukochanym została sama i nikogo już nie pokochała...

 • "Złotopolscy": Pokochała ich cała Polska

  Zarówno dla Anny Milewskiej jak i dla Henryka Machalicy udział w serialu "Złotopolscy" był rolą życia. Oboje spełniali się zawodowo na scenach teatralnych, w filmach i serialach zazwyczaj grali mniejsze role i epizody. Cała Polska poznała i pokochała tę parę w 1997 roku, kiedy pojawili się na małym ekranie jako Julia Kamieniecka i Dionizy Złotopolski.

 • Marta Manowska: Widzowie pokochali ją za uśmiech i życzliwość. A narzeczony?

  Niczego nie dostała od losu przypadkiem. Marta Manowska (31 l.) ciężko pracowała na to, aby znaleźć się w miejscu, w którym jest obecnie. Teraz wykorzystuje swoje pięć minut.

 • Passenger w Polsce

  Muzyk 13 sierpnia odwiedzi warszawski klub Palladium. Będzie to jego pierwsza wizyta w naszym kraju.

 • Sława Przybylska tęskni za córką. Wyemigrowała z Polski!

  .... Dlatego odrzucono pierwszą część imienia i tak zostałam Sławą. Pod tym imieniem poznała ją i pokochała cała Polska.

 • Maciej Ślesicki: Gwiazda nie upada nigdy

  W marcu w TV Puls prawdziwy hit! Nowy sitcom Macieja Ślesickiego z Cezarym Pazurą w roli głównej. Czy pokochamy go jak "13 posterunek"?

 • Teściowa miliarderka chce nakłonić Szulim do pomagania! "Widzi w niej polską Dianę"

  Jak donosi "Fakt", Anna Woźniak-Starak postanowiła zadbać o wizerunek synowej. Ma już ponoć nawet opracowany cały plan, aby Polacy ją pokochali!

 • Leśna Góra świętuje 15. urodziny!

  "Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz! 15 lat temu, 7 listopada 1999 r., TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek serialu, który pokochały miliony widzów. Z tej okazji Dwójka zaplanowała specjalne, urodzinowe atrakcje dla miłośników tej wyjątkowej produkcji.

 • Natalia Kukulska (41 l.) nie kryje, że trudno jej pogodzić się z wyjazdem syna do Ameryki. Mimo to nie chce rzucać mu kłód pod nogi...

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

Zdjęcia na temat: polska pokochała
Wideo na temat: polska pokochała
 • "Wspaniałe stulecie": Turecki fenomen

  serialu. Polacy także pokochali opowieść o tureckim władcy. TVP 1 powtarza jego pierwszy sezon. Na razie nie wiadomo czy Telewizja Polska zdecyduje się na kupno kolejnej części serialu.

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • "Wspaniałe stulecie": Historia Sulejmana

  serialu. Polacy także pokochali opowieść o tureckim władcy. TVP 1 powtarza jego pierwszy sezon. Na razie nie wiadomo czy Telewizja Polska zdecyduje się na kupno kolejnej części serialu.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

Dyskusje na temat: polska pokochała
 • Re: "Ranczo": Zapowiedź ostatniego odcinka

  Tylko Lucy, Kusy i dworek oddali świąteczny klimat odcinka. Plus kolęda na pasterce. Cała reszta to wieczna polityka, która zdecydowanie zaszkodziła tej serii "Rancza". Gdy była dodatkiem - była kapitalna, ale jako wątek wiodący? Niestety, nie takie "Ranczo" pokochała Polska. Dobrze, że oddali Lucy - taką jaką znamy z pierwszych sezonów :)

 • Re: "Ranczo": Klucz do sukcesu

  Sceny Lucy i Kusego w dworku - krótkie, ale świetne. Takiego Rancza chcemy, takiej Amerykanki, takiej dobrej energii. Nie wiem dlaczego Brutter tak zepsuł postać Lucy w 9 i 10 serii, skoro nagle w 130 mógł napisać bardzo dobre sceny przedstawiając Lucy taką jaką pokochała cała Polska. Chyba scena powrotu przed dworkiem i zaangażowanie w nią Ostrowskiej i Królikowskiego wzruszyło mnie bardziej

 • Re: "Ranczo": Ilona Ostrowska potrzebuje nowych wyzwań, ale na razie zwalnia tempo...

  Ilona w serii 9 było jakąś kpiną. Po tylu latach grania świetnej postaci dostała jakieś bzdury. Liczę, że w 130 odcinku, gdy Lucy wróci, dostaniemy na te kilka scen postać, którą pokochała cała Polska

 • Re: Benefis Daniela Olbrychskiego

  DANIEL OLBRYCHSKI TO RÓWNIEŻ WIELKI SPORTOWIEC, DUCHEM I CIAŁEM. JERZY KULEJ PODZIWIAŁ JEGO MŁODOCIANE SALTO DO TYŁU Z MURÓW NA STARÓWCE. POTEM JEGO PASJĘ BOKSERSKĄ. 20 LAT TEMU PO BENEFISIE JURKA KULEJA (50) ZADZWONIŁ DO NIEGO DO ANGLII BY NA NOWO PRZEŻYĆ I PODSUMOWAĆ GWIAZDĘ JURKA - TEN SIERP ZA SIERP za który Go Polska pokochała.

 • Re: Benefis Daniela Olbrychskiego

  DANIEL OLBRYCHSKI TO RÓWNIEŻ WIELKI SPORTOWIEC, DUCHEM I CIAŁEM.JERZY KULEJ PODZIWIAŁ JEGO MŁODOCIANE SALTO DO TYŁU Z MURÓW NA STARÓWCE. POTEM JEGO PASJĘ BOKSERSKĄ. 20 LAT TEMU PO BENEFISIE JURKA KULEJA (50) ZADZWONIŁ DO NIEGO DO ANGLII BY NA NOWO PRZEŻYĆ I PODSUMOWAĆ GWIAZDĘ JURKA - TEN SIERP ZA SIERP za który Go Polska pokochała. Na temat prosze droga Pani !!! A nie jakieś dyrdymałki.