• Informacje na temat:

  polska praca

Artykuły na temat: polska praca
 • Praca to nie wszystko

  ...swojego widoku. Serial obyczajowy, 48 min, Polska, 2015 Reżyseria: Kordian Piwowarski Scenariusz: Agnieszka Krakowiak _ Kondracka Aktorzy: Mateusz Damięcki (Krzysztof), Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria...

 • Festiwal Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską"

  "Trudno być bogiem" Aleksieja Germana i nagrodzone w Wenecji "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna" w reż. Andrieja Konczałowskiego - m.in. te produkcje są w programie 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską", który w czwartek, 20 listopada, rozpocznie się w Warszawie.

 • Córka Rodowicz dostała pracę na Uniwersytecie Jagiellońskim!

  .... Mocno pogłębiłam wiedzę szczególnie z zakresu pracy z młodymi końmi - opowiada Katarzyna magazynowi "Świat&Ludzie". Po powrocie do Polski zamieszkała w Krakowie. Szybko zyskała renomę jako polska zaklinaczka koni, która jak nikt inny potrafi uczyć ludzi rozumieć konie. Maryla martwiła się jednak, że ta praca nie daje życiowej stabilizacji. Marzyła, by córka zdobyła konkretny zawód. Teraz będzie...

 • Joey Bada$$ w Polsce

  12 grudnia w Klubie Proxima w Warszawie wystąpi nowojorski raper Joey Bada$$.

 • Paolo Cozza: Polska okazała się moim drugim domem!

  .... Czyli w jakiś sposób dałem się jednak w końcu spolonizować. Co konkretnie ma pan na myśli? - Dla typowego Włocha nie do pomyślenia jest, by praca przesłaniała mu wszystko inne. Owszem, jest ważna(...) kiedy, przychodzi moment, gdy poznajesz brunetkę, i wiesz, że to kobieta twojego życia. Tak było ze mną, stąd nie potrafię do końca wytłumaczyć, dlaczego to właśnie Polska okazała się moim drugim domem...

 • Script Pro 2015: Trwa nabór prac

  Tylko do 12 lutego trwa nabór prac na Konkurs Scenariuszowy Script Pro 2015, organizowany przez Szkołę Wajdy i Festiwal Off Plus Camera.

 • Kinga Duda ma imponujące CV. "Bez problemu znajdzie pracę w Polsce lub za granicą"

  Kinga Duda (24 l.) niedawno skończyła studia prawnicze i zapewne niebawem rozpocznie karierę zawodową. Jeden z tabloidów dotarł do CV prezydenckiej córki. Jest ono imponujące!

 • Bjork rozpoczyna pracę nad nowym albumem

  Po trzech latach od premiery albumu "Biophilia" islandzka wokalistka rozpoczęła pracę nad kolejną płytą. Nowy materiał Bjork ma ukazać się w 2015 roku.

 • "The Witcher": Zakończono prace nad scenariuszem pilota

  Lauren S. Hissrich, showrunnerka serialu o przygodach Geralta z Rivii, oznajmiła na Twitterze, iż zakończyła prace nad scenariuszem pilotażowego odcinka.

 • Limp Bizkit w czerwcu w Polsce

  Amerykańscy mistrzowie łączenia nu metalu i rapcore wystąpią 7 czerwca w krakowskiej Hali Wisły w ramach imprezy Rock In Summer.

Zdjęcia na temat: polska praca
Wideo na temat: polska praca
 • Gardias: Praca pogodynki nie jest łatwa!

  Praca prezentera pogody tylko pozornie nie jest trudna – twierdzi gwiazda TVN. W jej stacji prezenterzy nie korzystają z prompterów, czytają wyłącznie z map, muszą dobrze znać sytuację pogodową w Polsce i na świecie. Dorota Gardias zaznacza, że wiele początkujących osób jest zaskoczona wysiłkiem, jaki muszą włożyć w tę pracę.

 • Joanna Krupa: W Polsce mnie do końca wykańczają. Do Stanów wracam nieżywa!

  Joanna Krupa po każdym pobycie w Polsce jest bardzo zmęczona, odpoczywa dopiero w Stanach, gdzie mieszka. – Jest ciągła praca. Nie idę na masaż czy do spa. Pracuję. Do Stanów przyjeżdżam nieżywa – wyznaje Krupa.

 • Kazadi: W Polsce pracuję, w Los Angeles odpoczywam

  Patricia Kazadi wraz z kamerami odwiedziła Los Angeles, dokąd od jakiegoś czasu dość często podróżuje. "Lubię sobie tutaj po prostu być, oderwać się od świata i rzeczywistości, zastanowić nad swoim życiem i naładować baterie do pracy w Polsce" - mówi.

Dyskusje na temat: polska praca