• Informacje na temat:

  polska premiera

Artykuły na temat: polska premiera
 • "Rezydenci": Polska premiera serialu

  Premiera serialu "Rezydenci" we wtorek 4 września o godz. 21:05 na kanale FOX.

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • "Syn": Polska premiera serialu z Piercem Brosnanem

  Polska premiera długo wyczekiwanego serialu pt. „Syn” odbędzie się na kanale AMC 11 maja br.

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

 • "Syn": Polska premiera już w maju

  Polska premiera długo wyczekiwanego serialu pt. „Syn” odbędzie się na kanale AMC 11 maja. Główną rolę w wyprodukowanej przez AMC Studios i Sonar Entertainment 10-odcinkowej sadze zagra Pierce Brosnan („Jutro nie umiera nigdy”).

 • Premiera dokumentu "Polacy w oczach świata"

  Premiera dokumentalnego filmu "Polacy w oczach świata", w którym na temat wybitnych przedstawicieli naszego narodu - cenionych za granicą polityków, uczonych, artystów, sportowców - wypowiadają się m.in. Dalajlama XIV i Barack Obama, odbyła się w czwartek, 2 października, w stolicy.

 • ​"Wataha 3": Premiera jesienią

  Premiera trzeciego sezonu polskiego serialu HBO "Wataha" została zaplanowana na jesień tego roku. Serial reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. W rolach głównych występują Leszek Lichota i Aleksandra Popławska.

 • Premiera "Ciszy nad rozlewiskiem" w grudniu w TVP

  Dobra wiadomość dla fanów sagi o Rozlewisku. Już 7 grudnia Telewizja Polska wyemituje premierowy odcinek piątej, ostatniej części serialu zatytułowaną "Cisza nad rozlewiskiem".

 • Polska premiera nowego serialu "Z zimną krwią"

  ...zdobył statuetkę Grammy za gościnny udział w nagrywaniu piosenki "Back on the Block" Quincy’ego Jonesa. Polska premiera nowego serialu "Z zimną krwią" w środę 26 września o 22:00 na kanale 13 Ulica.

 • "Trafny wybór" w Polsce szybciej niż w USA

  "Trafny wybór" (Casual Vacancy) to koprodukcja HBO i BBC oparta na bestsellerowej powieści J.K. Rowling pod tym samym tytułem. Polska premiera miniserialu odbędzie się przed premierą w Stanach Zjednoczonych; od 9 marca produkcja będzie w całości dostępna w HBO GO.

Zdjęcia na temat: polska premiera
Wideo na temat: polska premiera
Dyskusje na temat: polska premiera