• Informacje na temat:

  polska produkcja

Artykuły na temat: polska produkcja
 • "Rozbite marzenia. 1918-1939": Międzynarodowa produkcja w styczniu w Dwójce

  ...7 stycznia widzowie TVP2 będą mogli obejrzeć jeden z najważniejszych seriali europejskich ostatnich lat. "Rozbite marzenia. 1918-1939" to historia odradzającej się po I Wojnie Światowej Europy, widziana z perspektywy autentycznych postaci. W produkcję zaangażowało się kilkanaście europejskich telewizji publicznych, w tym Telewizja Polska. W rolę Poli Negri wcieliła się Michalina Olszańska, a jej...

 • Jest polski Oscar! "Ida" ze statuetką Akademii

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała Oscara w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny". To pierwsza polska produkcja w historii, której udał się podobny wyczyn.

 • "Lucyfer": Sezon piąty w produkcji?

  Co prawda premiera czwartego sezonu "Lucyfera" jeszcze przed nami, to całkiem możliwe, iż powstanie... piąta seria. Dość ciekawą informację odnośnie nowych odcinków opublikował DB Woodside, czyli serialowy Amenadiel.

 • "Trafny wybór" w Polsce szybciej niż w USA

  "Trafny wybór" (Casual Vacancy) to koprodukcja HBO i BBC oparta na bestsellerowej powieści J.K. Rowling pod tym samym tytułem. Polska premiera miniserialu odbędzie się przed premierą w Stanach Zjednoczonych; od 9 marca produkcja będzie w całości dostępna w HBO GO.

 • TVN inwestuje w produkcje seriali

  ..., która angażuje widzów już od pierwszego odcinka. Produkcja przyciąga jednak nie tylko intrygującą zagadką. W centrum znajduje się przede wszystkim ona - Chyłka, bezkompromisowa...

 • Wspólny film Rosji, Ukrainy i Polski walczy o Złotego Niedźwiedzia

  Opowiadający o współczesnym społeczeństwie rosyjski dramat "Pod elektrycznymi chmurami" Aleksieja Germana Juniora, wspólna produkcja Rosji, Ukrainy i Polski, walczy o Złotego Niedźwiedzia na rozpoczętym w czwartek, 5 lutego, 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie.

 • "Gra o tron": Trzy kolejne seriale w produkcji?

  George R.R. Martin zamieścił na swoim blogu wpis, w którym zdradza co nieco na temat realizacji nowych seriali w świecie "Gry o tron".

 • Polska koprodukcja powalczy o Złotego Niedźwiedzia Berlinale

  Polsko-rosyjsko-ukraińska produkcja "Pod elektrycznymi chmurami" w reżyserii Aleksieja Germana zakwalifikowała się do konkursu głównego przyszłorocznego Berlinale - poinformowali organizatorzy imprezy. W jednej z ról zobaczymy w obrazie Piotra Gąsowskiego.

 • Trzy produkcje serialowe polskiego HBO na 20 urodziny HBO Polska

  ...dostarczyć widzom nie tylko rozrywki, ale i poczucia satysfakcji, że tu, u nas, lokalnie powstają projekty interesujące, aktualne i różnorodne - mówi Izabela Łopuch, Head of Original Production HBO Polska. - Cieszę się, że w tym roku pracujemy nad aż trzema produkcjami serialowymi: drugim sezonem ‘Paktu’, nowym sezonem ‘Watahy’ i naszą najnowszą produkcją ‘Ślepnąc od świateł’. Te trzy produkcje to...

 • Motorhead przyjedzie do Polski

  Legenda muzyki rockowej, grupa Motorhead wystąpi w 2015 roku w Polsce! Koncert odbędzie się 6 lipca w hali Torwar w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Zdjęcia na temat: polska produkcja
Wideo na temat: polska produkcja
 • "Tacy jesteśmy": Premiera już 1 marca!OX Polska

  Szczera, pełna realizmu i ciepła produkcja opowiadająca historię kilkorga bohaterów, urodzonych tego samego dnia, których losy dziwnym zbiegiem okoliczności zaczynają się ze sobą splatać.

 • "Stargate: Origins": Mamy pełen zwiastun nowej produkcji

  Fabuła ma być osnuta wokół losów młodej Catherine Langford (w "Gwiezdnych wrotach" w tę postać wcieliła się Elizabeth Hoffman), która będzie starała się rozwikłać zagadkę wrót i ochronić Ziemię przed niebezpieczeństwem. Pierwszy sezon będzie składał się z dziesięciu odcinków. W serialu zagrają Ellie Gall, Connor Tinner, Salome Azizi, Philip Alexander, Michelle Jubilee Gonzalez, Daniel Rashid, Sarah Navratil, Shvan Aladdin, Tonatiuh Elizarraraz, Derek Chariton, Justin Michael Terry, Lincoln...

 • Gilon chciałaby o tym zapomnieć! Z tego śmiała się cała Polska!

  udziałowi w "Top Model" oraz występom w serialu "Miłość na bogato", z której to produkcji śmiała się cała Polska. Karolina wolałaby już nie wracać do tego, ale na potrzeby wywiadu oczywiście przyznała, że ta hejtowana produkcja sprzed kilku lat zmobilizowała ją do jeszcze bardziej wytężonej pracy, dzięki której znajduje się w miejscu, w którym jest obecnie. (Videoportal/x-news)

Dyskusje na temat: polska produkcja