• Informacje na temat:

  polska skandalistka

Artykuły na temat: polska skandalistka
 • Adrian Nadolski (22 l.), który w programie "Big Brother" przyznał się do "homoseksualnego eksperymentu" zaczął pokazywać się z kobietą. Za wszelką cenę chce zamydlić wszystkim oczy i zmienić swój wizerunek.

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

 • Maja "Frytka" Frykowska zdradziła, ile dobra daje jej kontakt z Bogiem!

  Kiedy w 2002 roku wystąpiła w "Big Brotherze", za sprawą seksu z jacuzzi usłyszała o niej cała Polska. Dała się poznać jako jedna z najbardziej wulgarnych uczestniczek show. Potem próbowała swoich sił jako piosenkarka i aktorka, ale bez sukcesów. Krokiem milowym w jej życiu było nawrócenie. Osiem lat temu przeszła duchową przemianę. Podkreśliła to, wybierając sobie nowe imię - oficjalnie...

 • Skandalistka mimo woli

  Monika Jarosińska opowiada o bolesnych relacjach z ojcem alkoholikiem, a także o tym, jak poradziła sobie po konflikcie z Dodą.

 • Rafalala "dostała kopa w twarz". Ostra kłótnia na Facebooku!

  Skandalistka Rafalala ma żal do organizatorów Kampanii Przeciw Homofobii, że nie zaprosili jej do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji społecznej "Ramię w ramię po równość".

 • Skandalistka Maria Peszek

  W poniedziałek, 9 września, Maria Peszek skończyła 40 lat. Wokalistka zasłynęła trzema świetnymi albumami i licznymi kontrowersjami. Zobaczcie, czym i jak oburzała Polaków córka Jana Peszka.

 • Dorota R. ma poważne kłopoty? Roman Giertych: "Dowody są miażdżące"

  Dorota R. (33 l.) w środę 22 listopada usłyszała zarzut wpływania groźbą na świadka, za co grozi do 5 lat więzienia. Skandalistka wpłaciła 100 tysięcy złotych kaucji i wyszła na wolność. Roman Giertych, który reprezentuje poszkodowanego Emila Haidara, mówi o "miażdżących dowodach".

 • Dorocie Rabczewskiej wydawać się może, że jest największą gwiazdą w Polsce, tymczasem muzyczne autorytety nie zostawiają na niej suchej nitki, jeśli chodzi o jej umiejętności.

 • Dlaczego Doda nie wyemigrowała z Polski? Znamy powód!

  Skandalistka w wielu wywiadach podkreślała, że ma już dość Polaków "łykających wszystko jak tania dziwka spermę" i przygotowuje się do wyprowadzki. Dlaczego nadal mieszka w Polsce?

 • Maczeta i wąsaty Desperado

  Maczeta, tytułowy bohater przeboju Roberta Rodrigueza, reżysera "Sin City" i "Desperado", powraca w najostrzejszym filmie sezonu. Po raz pierwszy "Maczeta zabija" zostanie zaprezentowana 19 września w ramach Fantastic Fest w Austin w stanie Teksas. Do szerokiej dystrybucji w USA i Polsce trafi natomiast 4 października.

Wideo na temat: polska skandalistka
 • Czeska celebrytka szuka bogatego męża w Polsce!

  Okazuje się, że celebryci u naszych południowych sąsiadów są jeszcze bardziej zdesperowani i kontrowersyjni, niż polskie miłośniczki ścianek i czerwonych dywanów. Jedną z takich osób jest Nicky Tučková, czeska skandalistka próbująca śpiewać. Choć w jej przypadku słowo "śpiewać" jest ewidentnym nadużyciem. Ostatnio internet podbija jej nowa piosenka o tajemniczym Polaku, który złamał jej serce