• Informacje na temat:

  polska toaleta

Artykuły na temat: polska toaleta
 • Kuba Wojewódzki (53 l.) jest znany z kontrowersyjnych pomysłów na promocję swojej osoby. Tym razem też chciał być oryginalny!

 • "Sąsiady" Królikiewicza: Polska zdegenerowana

  Nie chodzi o to, co się dostanie w łapę za bilety, ale o to, co zostanie w sercu. Ten film o to woła - mówił reżyser Grzegorz Królikiewicz na premierze swojego filmu "Sąsiady", która odbyła się w czwartek, 12 marca, w Łodzi.

 • Kasia Nosowska skopana w damskiej toalecie? Zabawna historyjka na Instagramie

  ...jeszcze wolniejszą niż w Korei wersję hymnu. Dziesięć minut później, kiedy kończy śpiewać słowo 'jeszcze' i przechodzi płynnie do słowa 'Polska', do toalety wchodzi Agnieszka Jastrzębska z kamerą...

 • "Ranczo": Wszystko po nowemu

  Przed nami premierowy odcinek 9. serii kultowego serialu. I choć bohaterowie "Rancza" raczej się nie zmienili, to okoliczności, w których się znajdą - już tak.

 • "Polska Angelina" o Majdanie: Robiłam mu laskę w toalecie

  ..."Polska Angelina", pytana o relację z piłkarzem, podkreśla, że łączyła ich bardzo "bliska" relacja. "Zaprosił mnie na koncert, a to chyba coś znaczy" - mówi "Faktowi". "Radek słynie z tego, że zmienia sobie dziewczyny. Każda boi się o tym mówić, albo nie jest dopuszczana do mediów, a ja jestem osobą tak kontrowersyjną, że przebiłam się przez to wszystko. Przez jego zazdrość i przez tych ludzi...

 • "Sąsiady": Mucha prostytutką, Pudzian księdzem

  Anna Mucha jako prostytutka uwodząca muskularnego księdza (Mariusz Pudzianowski)? To tylko jedno z wielu niecodziennych spotkań, do jakich dochodzi w jednej z łódzkich kamienic - miejscu akcji nowego filmu Grzegorza Królikiewicza "Sąsiady".Tylko w Interii zobaczycie przedpremierowo zwiastun obrazu.

 • Weronika Rosati zagrała polską prostytutkę! Zgarnęła za to... ponad 90 tys. złotych!

  Weronika Rosati (31 l.) zgarnęła pokaźną sumę pieniędzy za epizodyczną rolę w serialu "Detektyw"!

 • Węgierska legenda w Polsce

  Wybitny węgierski reżyser Miklos Jancso i burmistrz Budapesztu Gabor Demszky będą gośćmi honorowymi trzydniowego festiwalu "My City: Budapest", który rozpocznie się w środę w warszawskiej Fabryce Trzciny.

 • Krzysztof Ibisz oburzony zachowaniem Kuleszy na Oscarach! "Żałosne"

  Krzysztof Ibisz komentuje na Facebooku zachowanie aktorek "Idy", które w trakcie wręczenia nagrody były w toalecie!

 • Zabalowali na weselu

  Lina i Paw z duńskiej grupy Infernal wyznają, że kochają Polskę i Polaków. A najbardziej cenią naszą spontaniczność - donosi "Super Express".

Wideo na temat: polska toaleta
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Handlarz cudów

  Film opowiada pełną emocji historię Stefana (Borys Szyc), pielgrzymującego do Lourdes i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców chcących dotrzeć do ojca, który czeka na nie we Francji. Wspólna podróż sprawi, że pokonają bariery kulturowe, społeczne i religijne i na chwilę staną się rodziną. To opowieść o akceptacji, drodze do odpowiedzialności za drugiego człowieka i drodze do samego siebie przez drugiego człowieka. Z racji uniwersalnego tematu film został doceniony na Festiwalu Polskich Filmów...