• Informacje na temat:

  polska whitney

Artykuły na temat: polska whitney
 • Edyta Górniak: Kulisy znajomości z producentem Whitney Houston

  ...- Po ostatnich bolesnych doświadczeniach zrozumiałam, że teraz pracować tylko z najlepszymi - oznajmiła piosenkarka. Z Davidem Fosterem pracowały takie gwiazdy jak Whitney Houston (†48) czy Madonna (58). To być może ostatnia szansa dla piosenkarki na międzynarodową karierę. Od początku Edyta zapowiadała się na wielką gwiazdę. Jej głos w 1991 roku zachwycił Wiktora Kubiaka (†68), który był...

 • Take 6 w świątecznym nastroju na dwóch koncertach w Polsce

  Na początku grudnia do Polski przyjedzie Take 6, jedna z najlepszych wokalnych jazzowych grup na świecie.

 • Fiolka Najdenowicz wyjawiła, dlaczego rzuciła śpiewanie. W Polsce głodowała!

  ...nigdy nie ujrzała światła dziennego. Nieoczekiwanie Fiolka wyjechała z Polski i słuch o niej zaginął. W 2017 roku wyszło na jaw, że polska gwiazda tuła się po Europie i dorabia jako pomoc domowa(...) artyści. A co poszło nie tak z Whitney, Michaelem, Georgem, Prince'm itd.?" - pisze Fiolka. Jako polski przykład podaje Edytę Bartosiewicz, która "przez dziesięć lat chorowała na depresję, nie...

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Niedzielna śmiechoterapia

  Od 10 marca, w każdą niedzielę miesiąca, Universal Channel zaprasza na nowy blok komediowy „Niedzielna śmiechoterapia”. W dobry nastrój wprawią bohaterowie dwóch nowych, nieemitowanych dotąd w Polsce, a już niezwykle popularnych za Oceanem, amerykańskich sitcomów – Whitney i Faceci z dzieciakami.

 • Poznań: W hołdzie Michaelowi Jacksonowi

  Znani polscy artyści wystąpią 10 stycznia w Poznaniu podczas koncertu "Tribute to Michael Jackson". W Sali Ziemi króla muzyki pop upamiętnią m.in. Natalia Kukulska, Kuba Badach, Ania Dąbrowska i Piotr Cugowski.

 • Niedzielna śmiechoterapia

  Od 10 marca, w każdą niedzielę miesiąca, Universal Channel zaprasza na nowy blok komediowy „Niedzielna śmiechoterapia”. W dobry nastrój wprawią bohaterowie dwóch nowych, nieemitowanych dotąd w Polsce, a już niezwykle popularnych za Oceanem, amerykańskich sitcomów – Whitney i Faceci z dzieciakami.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Skrzynecka nagrywa płytę

  Katarzyna Skrzynecka, którą telewidzowie znają m.in. z "Tańca z gwiazdami" nagrywa płytę. Kilka piosenek przygotowali specjalnie dla niej twórcy hitów Celine Dion i Whitney Houston.

 • Whitney wróciła

  Popularna popowa diwa Whitney Houston powróciła na scenę po kilkuletniej przerwie.

Zdjęcia na temat: polska whitney
Wideo na temat: polska whitney
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.