• Informacje na temat:

  polska wyjeżdża

Artykuły na temat: polska wyjeżdża
 • Andrzej Grabowski wyjeżdża z Polski

  Przez ostatnie lata aktor, pytany o urlop, zwykle był zaskoczony, bo nie wyjeżdżał na wakacje. W letnich miesiącach miał najwięcej pracy. Ze swoim autorskim programem i koncertami występował nie tylko w niemal każdy weekend, ale także w tygodniu. - Jechałem występować nad morze, to tam miałem dzień wolny i wtedy odpoczywałem. Podobnie było w górach, ale nie wyjeżdżałem na tygodniowy wypoczynek...

 • Karolina Gruszka jako Maria Skłodowska-Curie

  W 2016 roku do kin trafi wystawna, międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki - Marii Skłodowskiej-Curie. "Maria Curie" to historia niezwykłej kobiety, która opuszcza ojczyznę i wyjeżdża do Francji, by rozpocząć karierę naukową. A przy tym niepowtarzalna podróż w czasie do Paryża z przełomu wieków - miasta intryg, romansów, sztuki i odkryć, które zmieniały świat.

 • Grażyna Torbicka wyjeżdża z Polski!

  Do tej pory wyjeżdżali razem dosyć często, ale na krótko, bo obowiązki wzywały. Teraz gdy Grażyna Torbicka (56 l.) odeszła z TVP, mogą spędzić ze sobą kilka tygodni w ukochanym miejscu.

 • Zygmunt Chajzer... nagrodą pocieszenia

  W tym roku będzie współgospodarzem gali 25-lecia Miss Polski. Zygmunt Chajzer opowiada o swoich planach na przyszłość i o tym, jak wygląda życie z miss.

 • Magda Sakowska wyjeżdża z Polski!

  To będzie prawdziwa rewolucja w życiu Magdy Sakowskiej z Polsatu.

 • Barbara Kwiatkowska-Lass: Mija 20 lat od śmierci pierwszej żony Polańskiego

  W piątek, 6 marca, minęło dokładnie 20 lat od śmieci pierwszej żony Romana Polańskiego, aktorki Barbary Kwiatkowskiej-Lass. "Miała wspaniałe długie rzęsy, zadarty nosek i gibkie, jędrne ciało" - pisał w autobiografii polski reżyser.

 • Kora wyjeżdża z Polski!

  Przez lata żyła nagraniami i koncertami. Cierpiały na tym jej relacje z bliskimi. Czy teraz postanowiła wszystko naprawić?

 • Karolina Gruszka pracuje głównie w Rosji

  Karolina Gruszka od kilku lat występuje przede wszystkim na deskach moskiewskich teatrów, często w sztukach autorstwa swojego męża Iwana Wyrypajewa. Aktorka twierdzi, że Rosja jest dla niej inspiracją twórczą, jednak nie mogłaby żyć tam na stałe. Dlatego nie wyprowadza się z Warszawie i chętnie przyjmuje propozycje zawodowe z Polski.

 • Przełom w małżeństwie Beaty Kozidrak. Wyjeżdża z Polski!

  Tabloidy rozpisują się na temat kryzysu w małżeństwie Beaty Kozidrak (55 l.) i Andrzeja Pietrasa (61 l.), tymczasem para właśnie postanowiła dać sobie drugą szansę i wyjechać z kraju.

 • 111 filmów na Warszawskim Festiwalu Filmowym

  111 produkcji z prawie 60 krajów, m.in. "Serce, serduszko" Jana Jakuba Kolskiego i "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego, znajdzie się w programie 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego - poinformował jego szef Stefan Laudyn. Impreza potrwa od 10 do 19 października.

Zdjęcia na temat: polska wyjeżdża
Wideo na temat: polska wyjeżdża
 • Jarosław Kret wyjeżdża z Polski

  Jarosław Kret pracuje nad nową publikacją. Tym razem ma to być kryminał podróżniczy. By ukończyć swoje dzieło, pogodynek zostawia partnerkę Beatę Tadlę i wyjeżdża na kilka dni do Indii, by w spokoju uporządkować pomysły związane z fabułą swojej pierwszej powieści.

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Wyjeżdża z polski, by uczyć się aktorstwa!

  Agnieszka Kaczorowska będzie się uczyć aktorstwa w Nowym Jorku. Tancerka z tym zawodem wiąże swoją przyszłość. Rok temu nie udało jej się zdać egzaminu do szkoły teatralnej, ale jak zapewnia, w tej kwestii nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Jej miłość do aktorstwa zaczęła się na planie serialu „Klan”, w którym już od 15 lat wciela się w postać Bożenki Lubicz.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

Dyskusje na temat: polska wyjeżdża
 • Re: "Plebania": mówiła o niej cała Polska. Co dzisiaj robi Małgorzata Teodorska?

  Masę dziewczyn wyjeżdża "na saksy" do Dubaju.... "modelki", "aktorki", etc. za kilka baksów obciągną wielbłądowi, albo zjedzą kozie bobki... Potem wraca do męża, dzieci i robić karierę.

 • Re: "Plebania": mówiła o niej cała Polska. Co dzisiaj robi Małgorzata Teodorska?

  Laska zaczyna z seksem w wieku 16lat, rodzi dziecko jako nastolatka, potem jakaś tam "kariera" w tandetnym choć popularnym serialu, następnie ta atrakcyjna (trzeba przyznać) kobieta wyjeżdża do Dubaju na trzy lata! Nikt nie wie czym się tam zajmuje, ona sama specjalnie się tym nie chwali. Wraca do kraju i wychodzi za mąż za średnio atrakcyjnego mężczyznę na wózku inwalidzkim. Wygląda mi to na

 • Re: Paweł Deląg: "Muszę martwić się o swoją przyszłość"

  Ma facet rację. Połowa Polaków wyjechała lub wyjeżdża dorywczo, aby dorobić za granicą. Dlaczego więc jemu nie wolno. Tam chociaż czuje się doceniony i BARDZO DOBRZE !!! Polska nikogo nie rozpieszcza, więc jak jest możliwość - trzeba spierniczać.

 • Re: Chcę z Tobą chodzić!

  ,lekarze są najmilsi na świecie,a w przychodniach do specjalistów nie ma kolejek. Jeśli bohater ma zniknąć na jakiś czas wyjeżdża do Stanów,i nie ma żadnych kłopotów z wizą.W serialach nie ma polityki,więc brak jest łapówkarzy,i korupcji.Na szczęście nie ma też Premiera-kretyna,ani jego kolegi Putina.I ani słowa o Tragedii Smoleńskiej. No to co za kraj jest na tych serialach,bo przecież nie Polska

 • Re: Chcę z Tobą chodzić!

  specjalistów nie ma kolejek. Jeśli bohater ma zniknąć na jakiś czas wyjeżdża do Stanów,i nie ma żadnych kłopotów z wizą.W serialach nie ma polityki,więc brak jest łapówkarzy,i korupcji.Na szczęście nie ma też Premiera-kretyna,ani jego kolegi Putina.I ani słowa o Tragedii Smoleńskiej. No to co za kraj jest na tych serialach,bo przecież nie Polska

 • Re: Chcę z Tobą chodzić!

  specjalistów nie ma kolejek. Jeśli bohater ma zniknąć na jakiś czas wyjeżdża do Stanów,i nie ma żadnych kłopotów z wizą.W serialach nie ma polityki,więc brak jest łapówkarzy,i korupcji.Na szczęście nie ma też Premiera-kretyna,ani jego kolegi Putina.I ani słowa o Tragedii Smoleńskiej. No to co za kraj jest na tych serialach,bo przecież nie Polska jesli ci sie nie podoba to sie wyprowadz z kraju