• Informacje na temat:

  polski aktor amant

Artykuły na temat: polski aktor amant
 • Adriana Kalska: Uda jej się usidlić amanta?

  Jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia, Mikołaj Roznerski (34 l.). ma opinię łamacza serc. Żadna z poprzednich partnerek nie zatrzymała go na dłużej. Może Adrianie się to uda?

 • Andrzej Młynarczyk: Jego ideał kobiety

  Jednemu z największych przystojniaków seriali przypięto łatkę amanta. On sam nie wiedział dotąd co to miłość...

 • "M jak miłość": "Nie jestem amantem"

  W najpopularniejszym polskim serialu gra Marcina, który - oskarżony o zabójstwo - walczy o swoje dobre imię. Prywatnie Mikołaj Roznerski jest tatą 6-letniego Antka i... uczniem szkoły dla kaskaderów.

 • Kobiety porucznika Borewicza

  Ostry w walce z przestępcami, a przy tym pełen uroku. Bezlitosny łamacz damskich serc.

 • Tadeusz Ross i Irena Karel: Aktor wolał umrzeć niż oglądać ukochaną z innym!

  ...zafascynowała uroda Ireny Karel. A on nie bez przyczyny był w tamtych czasach pierwszym amantem polskiego kina. Uczucie to jednak nie miało przyszłości, bo – choć to zaskakujące – Andrzej Łapicki wyznawał zasadę(...)Swoją wielką miłość Tadeusz Ross spotkał w teatrze Komedia w 1964 r. Irena Karel właśnie dostała angaż, on grał tam już od pięciu lat. Młoda aktorka błyskawicznie robiła karierę. W latach 60. i 70

 • Nie boję się szuflady "amant"

  Jeszcze kilka miesięcy temu nikomu nieznany, dziś uznawany jest za jednego z najzdolniejszych i najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Mowa o Filipie Bobku, czyli serialowym Marku Dobrzańskim z "BrzydUli".

 • ​Aktor musi być odważny!

  ...- Język jest podstawowym i najważniejszym instrumentem aktora - stwierdził kiedyś Paweł Deląg w wywiadzie. Paweł, który od wielu lat częściej pracuje poza Polską niż w kraju, przyznaje, że wiele(...).. katastrofą - mówił. W zawodowym dorobku Pawła Deląga doliczyć się można trzech głównych ról w języku niemieckim, sześciu we francuskim, kilku w angielskim i rosyjskim. Aktor zagrał też kiedyś po...

 • Arystokrata teatru, czarodziej aktorstwa

  Arystokrata polskiego teatru, wielki amant kina, czarodziej aktorstwa, ulubieniec kobiet - tak widzowie zapamiętają zmarłego w sobotę, 21 lipca, Andrzeja Łapickiego. Tańczył z Vivien Leigh, zbierał komplementy od Liv Ullmann. Miał wdzięk, klasę i urok osobisty - podkreślają krytycy.

 • "Wiedźmin": Czy polski serial o Rzeźniku z Blaviken był naprawdę zły?

  ...produkcji napisać. Jedną z zalet była zdecydowanie kreacja aktorska Michała Żebrowskiego. Aktor, który po roli w "Ogniem i mieczem" został uznany za jednego z największych amantów polskiego filmu, starał się zrobić co mógł z materiałem, jaki mu powierzono. I dał radę. Wiele rzeczy można było zarzucić produkcji, ale nie braku zaangażowania głównego aktora. Pochwały należą się także...

 • Do czego zdolny jest aktor filmowy?

  "Łyse, ale wciąż piękne" - pod takim tytułem jeden z serwisów internetowych zamieścił niedawno fotoreportaż, obrazujący poświęcenie, z jakim dzielne hollywoodzkie aktorki mierzą się z bujną fantazją(...) 3" ) i Samanthy Morton ( "Raport mniejszości" ), które swego czasu na potrzeby roli również musiały ogolić głowy.

Dyskusje na temat: polski aktor amant
 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  Serial nie jest kiepski to niektórzy widzowie ogládajácy serial nie rozumiejá tekstów w serial.A Pazura to nie aktor - amant lecz typowy polski komik.

 • Re: Wyraźnie przegrali z konkurencją

  Spędzam czas onanizując pilota. Seriale z polski koham bo są boskie i zrozumiałe nie to co w Cholyłud. U nas codziennie nowy fajny amant Rewelka ten komentarz , a ja chcem być aktorem ale po podstawówce