• Informacje na temat:

  polski aktor chory

Artykuły na temat: polski aktor chory
 • "Klan": Dr Lubicz chory na białaczkę!

  ...roku są one negocjowane i przedłużane. A nasi aktorzy i członkowie ekipy martwią jak wszyscy Polacy, bo przecież nikt nie ma umów dożywotnich na pracę, bo takie nie istnieją. Nie wiem, skąd biorą się(...). Zatem już wkrótce widzowie będą mogli obejrzeć zaległe i przedpremierowe odcinki w internecie. Wbrew plotkom, twórcy "Klanu“ mają umowy nie do maja, ale do czerwca. I wbrew plotkom, aktorów nie...

 • Małgorzata Szumowska o "Body/Ciało": Obraz współczesnej Polski

  Małgorzata Szumowska, reżyserka walczącego o Złotego Niedźwiedzia na Berlinale 2015 filmu "Body/Ciało", w rozmowie z Interią opowiada, jak jednocześnie nakręcić czarną komedię o Polsce i uniwersalną historię ludzkich bolączek.

 • Ojciec Izy Miko ciężko chory!

  Kiedy dwa lata temu aktor Aleksander Mikołajczak (60 l.) w warszawskim Pałacu Ślubów żenił się z pisarką Marzanną Graff-Oszczepalińską (44 l.), czuł się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie(...) miejscu pomagać tacie, ponieważ cały czas jest w Los Angeles, gdzie próbuje zaistnieć. Na razie nie zapowiada się na to, aby pociecha zmieniła plany i na jakiś czas przeprowadziła się do Polski. "Na...

 • Janusz Gajos o filmie "Body/Ciało": Wielka tajemnica

  - Nie widziałem polskiego filmu, który byłby podobny do tego, który właśnie nakręciliśmy - powiedział Janusz Gajos w rozmowie z Interią podczas Berlinale. Piątego dnia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, 9 lutego, miał premierę najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało", w którym wybitny polski aktor gra główną rolę.

 • Rola Władysława Łokietka w serialu "Korona królów" przypadła Wiesławowi Wójcikowi (72 l.), aktorowi znanemu m.in. z serialu "Złotopolscy". Jak wspomina pracę na planie?

 • Pogrzeb Krzysztofa Krauzego

  Rodzina, przyjaciele, przedstawiciele świata filmu oraz instytucji kultury pożegnali wybitnego reżysera Krzysztofa Krauzego, który został w środę, 7 stycznia, pochowany na cmentarzu w Kazimierzu Dolnym (Lubelskie).

 • "Na sygnale": TVP2 pokaże pierwszy spin-off w Polsce!

  Nowa produkcja jest blisko związana z "Na dobre i na złe". W “Na sygnale" gościnnie oglądać będziemy aktorów ze sztandarowego serialu medycznego “Dwójki". Na razie nakręcono odcinek z Radosławem Krzyżowskim, czyli doktorem Michałem Samborem z Leśnej Góry. "Złota godzina" to czas, w którym chory czy ofiara wypadku powinien trafić do szpitala. Czas, w którym jego życie całkowicie zależy od...

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • Krzysztof Hanke: Fascynowały mnie panie o ostrych charakterach

  Krzysztofa Hanke (61 l.) wiele osób kojarzy głównie z rolą "Bercika" z serialu "Święta wojna". Aktor ma na swoim koncie jednak wiele innych ciekawych projektów zawodowych. A jaki jest prywatnie? Okazuje się, że jest bardzo aktywnym człowiekiem, który nie boi się nowych wyzwań. Gra w hokeja, tenisa, a nade wszystko upodobał sobie żeglarstwo i jest nawet... kapitanem jachtowym. Od takiej strony...

 • "Matki, żony i kochanki": Kownacka zagrała żonę Stroińskiego

  Byli ulubioną przez widzów parą popularnego serialu "Matki, żony i kochanki". Oboje świetni aktorsko - zarówno w teatrze, jak i w filmach.