• Informacje na temat:

  polski aktor gra kobietę

Artykuły na temat: polski aktor gra kobietę
 • Mikołaj Roznerski: Wiem, jak to jest być bezrobotnym aktorem!

  .... Uchodzi pan za najprzystojniejszego aktora. Jak pan odbiera takie opinie? - Ja sądzę zupełnie inaczej. I zawsze krępuje mnie rozmawianie o męskiej urodzie, więc może pomińmy ten temat.  Sukces(...) i moich najbliższych. Mam swoich wiernych widzów, dla których gram, ich opinie są konstruktywne i dla mnie najważniejsze. Zanim został pan znanym aktorem, zdarzały się trudne chwile w zawodzie? - Na...

 • Aleksy Komorowski gra w Polsce i Wielkiej Brytanii

  Aleksy Komorowski zyskał popularność, grając w serialach "Hotel 52", "Lekarze" czy "Wszystko przed nami". Aktor miał okazję wystąpić również w anglojęzycznej komedii "SuperBob". Kształcił się w słynnej szkole Lee Strasberga w Nowym Jorku.

 • Tadeusz Ross i Irena Karel: Aktor wolał umrzeć niż oglądać ukochaną z innym!

  ...znakomicie gra. Tymczasem Tadeusz Ross wciąż nie był przekonany, że wybrał właściwą drogę, bo decyzję o studiach aktorskich podjął przypadkiem, pod wpływem impulsu, w czasie spaceru po warszawskiej ul(...)Swoją wielką miłość Tadeusz Ross spotkał w teatrze Komedia w 1964 r. Irena Karel właśnie dostała angaż, on grał tam już od pięciu lat. Młoda aktorka błyskawicznie robiła karierę. W latach 60. i 70

 • Laura Łącz: Kobieta po przejściach... budowlanych

  Laura Łącz w "Klanie" gra już osiemnaście lat! Przez ten czas nawiązała przyjaźnie, które przeniosła także do życia prywatnego. Choć czuje się samotna, to na to nie zważa, bo pochłania ją aktorstwo i pisanie dla dzieci.

 • Seriale na podstawie gier. Wszystko, co musicie wiedzieć o nowych produkcjach

  Seriali animowanych na podstawie gier komputerowych na przestrzeni lat powstało całkiem sporo. Pojawiły się również seriale aktorskie, o jakich pisaliśmy już jakiś czas temu, jednak w ostatnich miesiącach nastąpił prawdziwy "boom" na tego typu produkcje. Jakie seriale zapowiedziano? Kto je wyprodukuje i czy rzeczywiście sprostają wymaganiom graczy i szerokiej publiczności (np. widzom nieznającym...

 • "Złotopolscy": Pokochała ich cała Polska

  Zarówno dla Anny Milewskiej jak i dla Henryka Machalicy udział w serialu "Złotopolscy" był rolą życia. Oboje spełniali się zawodowo na scenach teatralnych, w filmach i serialach zazwyczaj grali mniejsze role i epizody. Cała Polska poznała i pokochała tę parę w 1997 roku, kiedy pojawili się na małym ekranie jako Julia Kamieniecka i Dionizy Złotopolski.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Historia czwórki kobiet

  ...macho z kozacką duszą. Śpiewa, gra na gitarze, a Olya jest romantyczką i bardzo jej się to podoba" - przyznaje Katarzyna Ucherska. W serialu pojawi się gościnnie wielu znanych aktorów, m.in(...)Na przestrzeni 13-odcinków widzowie będą śledzić losy czterech przyjaciółek zza wschodniej granicy, które przyjechały do Warszawy w poszukiwaniu pracy i lepszego życia. Są to: Uliana (Anna Gorajska...

 • Redbad Klynstra w holenderskim serialu

  Redbad Klynstra, w Polsce znany widzom przede wszystkim z roli doktora Ruuda Van Der Graafa w serialu "Na dobre i na złe", miał niedawno okazję wcielić się w zupełnie inną postać. W holenderskim serialu "Smeris" aktor gra gangstera psychopatę.

 • ​Aktor musi być odważny!

  Paweł Deląg, którego w najbliższą sobotę zobaczymy w 8. odcinku 3. serii "Komisarza Aleksa" w bardzo nietypowej roli, a który robi wielką karierę za naszą wschodnią granicą, żartuje, że kilka razy zdarzyło mu się grać w języku, którego... nie zna!

 • Lion Shepherd "Shine": Lśnienie za wszelką cenę

  Na stronach Interii możecie już zobaczyć teledysk "Shine" - drugi z cyklu klipów projektu Lion Shepherd. Główną rolę gra Kamila Szczawińska, polska modelka o międzynarodowej sławie.