• Informacje na temat:

  polski aktor na plaży

Artykuły na temat: polski aktor na plaży
 • Jerzy Dobrowolski: Znała go cała Polska. Zniszczył go alkohol

  ...goi się samoistnie. Czasem alkoholowe eskapady aktora miały dramatyczny przebieg. Bywało, że nie pojawiał się w domu kilka dni. Znajdowano go półprzytomnego w jakiejś podejrzanej knajpie, na plaży(...) próbował studiować psychologię. Zdał, ale nie został przyjęty, jako syn sanacyjnego oficera. Z tego samego powodu nie dostał się do Wyższej Szkoły Handlowej. Wtedy zdecydował się na aktorstwo. Tu też...

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • Deląg kręci na plaży w Odessie

  Paweł Deląg, którego jeszcze niedawno mogliśmy oglądać jako Łukasza Halickiego w “Barwach szczęścia", aż do końca października będzie spędzał czas na przepięknej plaży nad Morzem Czarnym. Poznaj szczegóły!

 • Magdalena Boczarska: To było wyzwanie

  Ekstremalne zdjęcia w torpedowni i kąpiel w lodowatym morzu. Magdalena Boczarska zdradza kulisy pracy na planie serialu "Zbrodnia".

 • Paris Hilton i Chris Zylka: Ślub w tym roku

  Dziedzicka hotelowej fortuny, Paris Hilton (36 l.), i jej ukochany, aktor Chris Zylka (32 l.), niedawno zaręczyli się i chcą się pobrać. To może być ślub roku!

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • Braciak kupił dom w Portugalii!

  Wygląda na to, że aktorowi wreszcie zaczęło się powodzić w życiu...

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

 • Mikołaj Roznerski zdradza, co wydarzy się w "M jak miłość"!

  W nowych odcinkach "M jak miłość" Marcin, którego gra, popadnie w konflikt z ojcem i chyba w końcu zrozumie, że Kasia to kobieta jego życia. Czy to oznacza rychły ślub? - Relacja naszych bohaterów podąża w kierunku stabilizacji, ale mam nadzieję, że ta tendencja szybko się zmieni - mówi z uśmiechem aktor.

 • Zakościelny na plaży na Florydzie

  Gorące słońce na białej plaży na Florydzie - tam Maciej Zakościelny spędza urlop ze swa wybranką Izabelą Miko. To, co ich łączy, to znacznie więcej niż zwykły romans - wyrokuje "Fakt".